Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

witam kolegow forumowiczow w UK wiem ze to nie ten watek ale mam koszulki do sprzedania. do obejrzenia w dziele kupie/sprzedam. pisze w tym watku tylko dlatego ze jestem w anglii i nie byloby problemow z wysylka zapraszam serdecznie zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witajcie

Mam pytanie: czy któryś z subarowiczów z uk mógłby się rozejrzeć za używanym zestawiem zderzaków (przód i tył) do subaru legacy gt MY99-02 ? Sprawdzić ile ewentualnie to kosztuje? Widziałem na ebayu kilka aut do sprzedania; wszystkie GT miały inne zderzaki niż mój seryjny model i chętnie zrobiłbym podmianke

Podziękował za uwage :twisted:

 

podobne do tego znalezione na ebay.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Subaraka sprzedaje znajomy. Ma go od lipca tego roku i wiem ze nie mial z nim zadnych przygod. Uzytkowal go na codzien, ja zreszta tez mysle o takim uzytkowaniu. Jedyne co mnie niepokoi to kolor prawych tylnych drzwi, czy widzicie moze cos jeszcze ze zdjec ?? Przyznam ze mam metlik w glowie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Subaraka sprzedaje znajomy. Ma go od lipca tego roku i wiem ze nie mial z nim zadnych przygod. Uzytkowal go na codzien, ja zreszta tez mysle o takim uzytkowaniu. Jedyne co mnie niepokoi to kolor prawych tylnych drzwi, czy widzicie moze cos jeszcze ze zdjec ?? Przyznam ze mam metlik w glowie

 

te drzwi, to chyba swiatlo - jak nie, to raczej drobna "przygoda" blacharska. Sprawdz w V5 czy nie ma wpisanej kategorii wypadku. Ilu wlascicieli? Czy jest pelna (i udokumentowana!!) historia przegladow?

 

Ze zdjec mozna powiedziec ze to niebieski bug WRX kombi :razz:

 

No i z tym "Climate Contro" to go troche ponioslo :wink:

 

PS. Jest pare fajnych klasykow (GT) w tej cenie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czy ktos z was ma ochote na poczatku lutego wybrac sie na wycieczke do PRODRIVE , ja sie wybieram z moja zona (moze bedzie chciala jechac) wiec jak cos to mam dwa miejsca wolne ( termin do ustalenia , ktoras niedziela rano ) im wieksza grupa tym bedzie razniej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoowty w związku z tym, że chyba niedługo opuszczam UK chętnie bym się wybrał do Prodrive bo taka okazja najprowdopodobniej się już nie powtórzy...Gdzie jest zlokalizowana siedziba?Banbury, Oxfordshire?

 

a wiedzialem ze sie odezwiesz wlasnie mialem ci pewuka pisac :mrgreen:

na polnoc od londynu przy M40 , ostatnio jak do szkocji jechalem to widzialem rzad imprez na parkingu i tak mnie naszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoowty, jak bylo w Edin? Szkoda, ze nie udalo sie zestroic czasowo :neutral:

 

Szkocka ekipa raczej odpada - "zaliczylismy" Prodrive od podszewki przy okazji McRae Gathering, no i mamy w cholere daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoowty, jak bylo w Edin? Szkoda, ze nie udalo sie zestroic czasowo :neutral:

 

Szkocka ekipa raczej odpada - "zaliczylismy" Prodrive od podszewki przy okazji McRae Gathering, no i mamy w cholere daleko...

 

fajowskie miasto macie , bylem tylko na wycieczce samochodowej po centrum jakies 20 minut w poszukiwaniu hotelu , potem spac i rano o 7 wyjechalismy na loch ness, starenki naprawde pieknie tam macie jak ogarne jak sie foty na forum wkleja to cos wkleje , gory sa przecodowne no i odebralem fkoncu moje bbs z oponkami :twisted:

 

a jak cos to w maju jeszcze raz sie do was wybieram na caly likend wiec sie spotkamy napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i rano o 7 wyjechalismy na loch ness

 

trzeba bylo dzwonic, bo przejechaliscie kolo nas :wink: rezydujemy niedaleko za mostem (nie pod- :razz: ) Forth Road Bridge :cool:

 

W maju dajcie znac z wyprzedzeniem, a teraz zaprezentuj BBSy w tegesie i fotki (najlepiej wklejac linka przez imageshack) ze Scotlandu do watku o podrozach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima sie zrobila na wyspie a tu cisza Jak tam szalenstwa po bialym

 

Jan, kope lat!

 

Na Series McRae mam Toyki888 wiec Impreza jest w "self-kill mode" zanim wyjade z miejsca parkingowego :evil:

 

SVX zbyt dystyngowany na jakies tam plebejskie szalenstwa po bialym :razz: :mrgreen:

 

Hartge czeka na nowy hamulunek (pozatym z takim momentem i RWD, to wszedzie jechalbym bokiem :roll: )

 

Najlepsze boki zapinam Seatem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...