Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ty lepiej napisz osso chodzi z ta coupe'ta Ferrari For Recession ;)

 

Zajechalo takie pod sklep kiedys i pogawedzilismy z wlascicielem, ladne kurna i jakos tetno od samego patrzenia wyzej skacze, niz po jezdzie WRXem. :wink:

 

a to sie wszystko zgadza ;) nawet malo awaryjne jak na Fiata - trzeba tylko miec pewnosc ze rozrzad byl robiony, bo to jest operacja w stylu engine out (w Falklandach zasugerowali, ze taniej mi wyjdzie "nowy" silnik w razie w :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a to sie wszystko zgadza ;) nawet malo awaryjne jak na Fiata - trzeba tylko miec pewnosc ze rozrzad byl robiony, bo to jest operacja w stylu engine out (w Falklandach zasugerowali, ze taniej mi wyjdzie "nowy" silnik w razie w :shock: )

 

 

To prawie jak przy regulacji zaworow w H6 w legasiu, ponoc tez trzeba caly silnik wyciagac. :)

 

Fajne toto, ale poki co zachorowalem na RB5, jak sie niebieskie sprzeda to bede szukac niezarznietej sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a to sie wszystko zgadza ;) nawet malo awaryjne jak na Fiata - trzeba tylko miec pewnosc ze rozrzad byl robiony, bo to jest operacja w stylu engine out (w Falklandach zasugerowali, ze taniej mi wyjdzie "nowy" silnik w razie w :shock: )

 

 

To prawie jak przy regulacji zaworow w H6 w legasiu, ponoc tez trzeba caly silnik wyciagac. :)

 

Fajne toto, ale poki co zachorowalem na RB5, jak sie niebieskie sprzeda to bede szukac niezarznietej sztuki.

 

I to jest sluszna koncepcja, chociaz o nie zmodowano-zajechane RB5 bedzie trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam juz z 2 lata mnie tu nie bylo a milo bylo z wami spedza c czas;)

 

Wiec jak moje plany zyciowe beda ok to planuje wybrac sie w 2 osoby (ja i ktos jeszcze 8) ) na walie.

Moje pytanie bo nie wiem jak to logistycznie rozwiazac czy męczyć forka z pl do uk na 5 dni czy leciec samolotem i ewentualnie sie wprosic komus do auta

 

Nastepne pytanie do tych co mnie znaja i ja ich znam pomijajac kwestie transportu ktos zalatwia noclegi ???

 

Robert jedziesz wynajmujesz moze domek co mielismy kilka lat temu ??? \czy ewentualnie byla by mozliwosc dokoptowania sie komus nawet spiąc na karimacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam...

Wrocilem..z dalekiej podrozy :mrgreen: :wink:

Nie no chlopaki...jakos takos nie moglem tu trafic,az nadszedl ten weekend i stwierdzilem dlaczego ja tutaj nie lukam...

Co tam u Was?Cos nowego..?jakies nowe autka oprocz uciekajacego za mala wode Janka z jego nowa RA..??

RA,ktora zreszta przeciaglem po paru..zakretach oczywiscie,heh :)

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

podbije wontek :D

bo padl na pysk totalnie

23 wrzesnia klub Bucks Scooby Crew organizuje spotkanie

w slynnej na cala okolice knajpie ace cafe

http://www.ace-cafe-london.com/default.aspx

kto sie wybiera niech da oznaki zycia

ukaszwrx poszlo pewu do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyk, my wszyscy wyzej wpisani jestesmy z londynu ( tak wiem nie ma takiego miasta londyn ... :D )

zapodawaj swoim autem jakos sie spikniemy

impreza zaczyna sie o 6

ja robo i lukasz ustawilismy sie na ok 7 bo pracujemy dosc dlugo

wyslalem ci na pw moj nr tel

jak bedziesz daj znac

pzdra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjazdem moim autem bedzie problem bo ciagle jestem zbanowany na prowadzenie pojazdow mechanicznych na terenie krolestwa.

Dotego dochodzi jeszcze kwestie funduszy jak tylko ogarne jak stoje z finansami to sie tam pojawie, jak nie to udanej imprezy zycze a co sie odwlecze to nie uciecze, beda nastepne na ktorych sobie odrobie .

Dzieki za odzew i za wiadomosci na PW.

Strzala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emocje zwiazane ze slynnym na pol europy zjazdem fanow subaru powoli opadaja

wiec mozna w paru slowach sie pokusic o male podsumowanie imprezy :

mimo przenikajacego zimna i typowej przecudownej deszczowej angielskiej pogody na parkingu ace cafe pojawilo sie okolo 30-40 samochodow

atmosfera spotkania adekwatna do warunkow atmosferycznych :zimno

na szczescie pojawila sie liczna grupa zapalencow z polski czyli nas :mrgreen:

w liczbie 6 osob a samochodow 3

dsc05597ok.jpg

ogolnie kto nie byl niech nie zaluje

ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo

poznalem osobiscie kolejnych forumowiczow (taki byl cel naszej wspolnej , perfekcyjnie zakrojonej akcji) a mianowicie

ukaszawrx ( kierownika slynnej na tym forum czerwonej wuerxsiory)

robo i jego ladniejszej polowki ( sti w barwach narodowych wrc )

oraz kolegi ktorego imienia zapomialem :oops: ( ktory jak powiedzial ze nie lubi subaru wiec przyszedl sobie popatrzyc i jak tak sie napatrzyl to jeszcze bardziej subaru nie lubi )

 

a tak na serio to w tym poscie tu i teraz chcialbym wszystkim przybylym podziekowac ze mimo fatalniej pogody mozna bylo sie spotkac w bardzo milym gronie i pogadac o naszych ..... samochodach

 

panie i panowie dziekuje za mile spedzony wieczor

pozdrawiam i do zobaczenia oby niebawem

 

ah i reszta fotek wykonanych tego wieczoru :mrgreen:

 

dsc05597ok.jpg

dsc05594b.jpg

dsc05595z.jpg

dsc05596a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam taka nadzieje

jak sie powiedzialo A trzeba powiedziec F :mrgreen:

btw znasz moze jakies bezpieczne miejscofki ( bez cctv) gdzie mozna sie spotkac i troche poszalec , jakas szuterkowa droga , szuterkowy placyk :twisted:

moze ty robo cos wiesz w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz moze jakies bezpieczne miejscofki ( bez cctv) gdzie mozna sie spotkac i troche poszalec , jakas szuterkowa droga , szuterkowy placyk :twisted:

moze ty robo cos wiesz w temacie

 

 

marne szanse tak w skrocie :roll: ja dopiero w pl troche pojezdzilem autkiem na grubo :lol: ale panowie trzymajcie spoty jak najdluzej bo warto :wink: ja jeszcze miesiac i spadam do pl po 6 latach na stale a autko juz czeka w garazu na zabawe :twisted::twisted::mrgreen: no i Robo chyba jeszcze sie jakos zlapiemy co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze ustawka wam sie udala. Szkoda tylko ze nie dalem rady sie tam pojawic, ale zawsze beda nastepne i wtedy nadrobie zaleglosci. Troche malo polskij ekipy, ale czasu tez nie bylo za duzo zeby to jakos lepiej zorganizowac i skrzyknac wiecej ludzi.

Wstawcie wiecej fotek jak macie zeby obczaic jak zlot wygladal pod wzgledem technicznym czyli jakie cudenka tam zajechaly.

 

Tymczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz moze jakies bezpieczne miejscofki ( bez cctv) gdzie mozna sie spotkac i troche poszalec , jakas szuterkowa droga , szuterkowy placyk :twisted:

moze ty robo cos wiesz w temacie

 

 

marne szanse tak w skrocie :roll: ja dopiero w pl troche pojezdzilem autkiem na grubo :lol: ale panowie trzymajcie spoty jak najdluzej bo warto :wink: ja jeszcze miesiac i spadam do pl po 6 latach na stale a autko juz czeka w garazu na zabawe :twisted::twisted::mrgreen: no i Robo chyba jeszcze sie jakos zlapiemy co :wink:

 

no to widze ze okazja goni okazje

Janek ty mieszkasz w nottingham ??

wiec moze sie wybierzemy zobaczyc robin hooda ??

nie daleko i mozna jeszcze muzyka po drodze zgarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz moze jakies bezpieczne miejscofki ( bez cctv) gdzie mozna sie spotkac i troche poszalec , jakas szuterkowa droga , szuterkowy placyk :twisted:

moze ty robo cos wiesz w temacie

 

 

marne szanse tak w skrocie :roll: ja dopiero w pl troche pojezdzilem autkiem na grubo :lol: ale panowie trzymajcie spoty jak najdluzej bo warto :wink: ja jeszcze miesiac i spadam do pl po 6 latach na stale a autko juz czeka w garazu na zabawe :twisted::twisted::mrgreen: no i Robo chyba jeszcze sie jakos zlapiemy co :wink:

 

no to widze ze okazja goni okazje

Janek ty mieszkasz w nottingham ??

wiec moze sie wybierzemy zobaczyc robin hooda ??

nie daleko i mozna jeszcze muzyka po drodze zgarnac

 

 

 

Zapraszam :) Mozemy sie ustawic na jakies zwiedzanie Nottingham (moge byc przewodnikiem :lol: ) Moja Subarka w PL czeka no ale tez mam tu jeszcze taka mala imitacje - jest na S, jest na I i jest niebieskie :mrgreen: wiec moge tym pojechac na spota :mrgreen:

Btw Mozemy sie umowic na Donington Park :wink: Jest muzeum przy torze i fajne miejsce ogolnie rzecz biorac na spota :twisted:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie wprosilem :mrgreen:

to jak panie i panowie

bo czasu niewiele zostalo

z londynu naprawde nie daleko a ktoras najblizsza niedziele lub sobote jak kto woli mozna spedzic ponownie w milym towazystwie

a moze uracza nas swoja obecnoscia panowe z dalekiej polnocy

kogii i t8lek wiele macie do nott??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...