Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

urodzila mi sie droga corka

 

gadasz, to sa tez tanie? :shock:

 

he he droga mojemu sercu to napewno :mrgreen:

a mialo byc droga (second ) nie mam ustawionej polskiej klawiatury na kompie :wink:

 

Dzieki za gratulacje wszystkim. :grin: :grin:

 

Pozatym nie mialem czasu niestety na zrzucenie fotek ale postaram sie w tym tygodniu to zrobic. :oops:

 

Bylem dzisiaj na malym zlocie subaru zorganizowanym przez jeden z okolicznych klubow. Calkiem milo spedzony dzien. :grin:

 

Moze macie ochote na troche wieksze spotkanie 28go lutego polaczone z przejazdzka tak okolo 100 mil. W tej chwili zglosilo sie 40 subarakow a bylem juz dwa razy z nimi i musze powiedziec ze naprawde warto. :cool: :cool: :cool:

Jesli was bedzie interesowalo to przesle wam szczegoly :smile:

 

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 11:24 pm ]

T8lek, no to juz wiemy co robimy 27 czerwca :razz:

a do edynburga zapraszamy :cool:

 

dzieki jeszcze raz za zaproszenie postaram sie wynalezc troche czasu i jakos zgrac sie z wami :grin:

 

w maju planuje wkoncu chlopakow z edynburga zobaczyc bo ostatnio nie bylo okazji

 

jesli nic nie wyjdzie to zobaczymy sie w czerwcu, chyba ze zainteresuje was to co napisalem powyzej. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś sprawdzony sklep internetowy w UK mający w ofercie klocki hamulcowe Carbone Lorraine

 

nomad, google Ci zaparowaly? :razz:

 

a serio, o sprawdzony sklepik bedzie ciezko, bo to sa malo popularne klocki. Tu masz 3 tak na szybko:

 

http://www.cl-brakes.co.uk/

 

https://www.evo-parts.co.uk/eshop/index ... rers_id=27

 

http://www.carbonelorrainebraking.co.uk/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze macie ochote na troche wieksze spotkanie 28go lutego polaczone z przejazdzka tak okolo 100 mil. W tej chwili zglosilo sie 40 subarakow a bylem juz dwa razy z nimi i musze powiedziec ze naprawde warto.

gdzie? znaczy, jak daleko od midlothian, i dlaczego tak daleko, i dlaczego t8lek znowu nie ma czasu, i dlaczego nie mozemy pojechac svx :razz: :twisted:

 

 

:mrgreen:

 

a na powaznie, to po niedzieli dam znac czy mam wolne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie? znaczy, jak daleko od midlothian, i dlaczego tak daleko

 

Wyslalem ci PW

 

[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 11:51 pm ]

witam panie i panowie .. chwile mnie tu nie bylo, ale jestem...

 

28 gdzies jedizemy ? to ja bym tez sie moze wybrał , ostatni wyjazd przedsprzedaza mojego BOMBOWCA :)

 

Witam, jesli masz ochote na wyjazd na polnoc anglii to zapraszam im wiecej ludzi tym lepiej. :grin:

 

[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 11:53 pm ]

i dlaczego t8lek znowu nie ma czasu

 

t8lek znajdz czas, warto ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozrawiam uk-jowców i przyznam ze brakuje tych spotów tu w PL.

 

jacek, odpozdrawiam :smile: co tam teraz porabiasz w Polsce?

 

t8lek znajdz czas, warto ...

 

LegasTT - moze byc ciezko, ale bede sie staral :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzysze,

Planuje w najblizszym czasie wybrac sie do UK po jakies STI ver 5-6, RA lub TYPE R or P1 (zalezy co znajde w price ~5k Funtow) czy bylby ktos w stanie pomoc w sprawdzeiu egzemplarzy z ebaya ?? (oczywiscie za tego ktory kupie napewno sie odwdziecze) moze sie orientujecie jakie papiery potrzebuje zeby wrocic autem na kolach do PL ?

Wogole ktos zna tamten rynek ? Jak jest z autami - sa podpicowane jak w PL czy raczej tam jezdza zadbane wozy ?? Kazde info mile widziane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie papiery potrzebuje zeby wrocic autem na kolach do PL ?

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=130796

 

Planuje w najblizszym czasie wybrac sie do UK po jakies STI ver 5-6, RA lub TYPE R or P1 (zalezy co znajde w price ~5k Funtow) czy bylby ktos w stanie pomoc w sprawdzeiu egzemplarzy z ebaya ??

 

Czysztof, Janek juz to pewnie wyjasnil na PW (piekny Type RA stoi w kraju nad Wisla i czeka na Ciebie :wink: ), ale gdybys mimo wszystko chcial ryzykowac poszukiwan na wlasna reke :razz: to szukaj w dzialach ogloszen na forumach zajawkowiczow marki. Gwarancji nie ma nigdy, ale jest wieksza szansa, ze auto bylo jezdzone "swiadomie" (turbina rozgrzewana i studzona). Ebay to moze byc wielka mina - tu (w UK) tez wcale nie tak zadko zdazaja sie auta "szykowane" na sprzedaz. Szczegolnie wszystkie swieze importy z JP maja dziwnie niskie przebiegi i historia auta jest wielka niewiadoma (przewaznie - bo sa wyjatki).

 

Za 5K napewno nie kupisz dobrego P1 - te auta trzymaja cene (naprawde nie kumam dlaczego?) i za przyzwoity niezakatowany egzemplarz trzeba dac od

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy lepszy Type R z Pistonheads:

 

http://www.pistonheads.com/sales/1480559.htm

 

Graham Goode uchodzi za niezlego, jak potwierdzi http://www.grahamgoode.com/subaru/contact.php odbudowe silnika i remap, to (poza FATALNA kierownica :shock: ) autko przyzwoite.

 

Warto wydac 20 funtow na tzw. HPI check https://www.hpicheck.com/consumer/entryPoint.do

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy lepszy Type R z Pistonheads:

 

http://www.pistonheads.com/sales/1480559.htm

 

Graham Goode uchodzi za niezlego, jak potwierdzi http://www.grahamgoode.com/subaru/contact.php odbudowe silnika i remap, to (poza FATALNA kierownica :shock: ) autko przyzwoite.

 

Warto wydac 20 funtow na tzw. HPI check https://www.hpicheck.com/consumer/entryPoint.do

wyslalem maila do Grahama, zobaczymy czy cos odpowie.

Potem doprzuce test HPI ewentualnie...

 

P.S. po prawej stronie ma naklejki STI na drzwiach po lewej nie ma...

dodatkowo jakos prawy bok wyglada srednio (patrzac stojac przsodem do maski) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to (poza FATALNA kierownica ) autko przyzwoite.

 

nie doczytales ze kierownica bedzie PRZEKLADANA ? :twisted:

w przypadku tego auta pewnie jeszcze opchniesz tablice rejestracyjna za pare funtow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawej stronie ma naklejki STI na drzwiach po lewej nie ma...

 

faktycznie - lewe drzwi raczej byly robione (ciekawe co jeszcze :roll: ); szczegolnie ze na focie numer 2 jeszcze te naklejki ma :idea:

 

Czysztof, zeby nie bylo :razz: ja go Tobie jakos specjalnie nie polecam! :wink: Ot, pierwszy Type R (nie pisze "Eracz" - zeby nie zapeszyc :evil: ), ktory pojawil sie dzisiaj na stronie od ktorej jestem uzalezniony :cool:

 

nie doczytales ze kierownica bedzie PRZEKLADANA ?

 

ze niby jak :?: do gory nogami jakos?

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawej stronie ma naklejki STI na drzwiach po lewej nie ma...

 

faktycznie - lewe drzwi raczej byly robione (ciekawe co jeszcze :roll: ); szczegolnie ze na focie numer 2 jeszcze te naklejki ma :idea:

 

Czysztof, zeby nie bylo :razz: ja go Tobie jakos specjalnie nie polecam! :wink: Ot, pierwszy Type R (nie pisze "Eracz" - zeby nie zapeszyc :evil: ), ktory pojawil sie dzisiaj na stronie od ktorej jestem uzalezniony :cool:

 

nie doczytales ze kierownica bedzie PRZEKLADANA ?

 

 

 

ze niby jak :?: do gory nogami jakos?

 

:mrgreen:

 

spoko spoko- podales tylko cenna informacje gdzie moge szukac mozliwosci weryfikacji... :mrgreen:

 

EDIT:

taka oto odpowiedz dostalem od Graham Good na temat bialego TYPE R wklejonego przez T8LEK :mrgreen::mrgreen:

Hi, thank you for your enquiry.

 

I have checked back through my records, but unfortunately that registration number is not recorded there.

 

It is possible that the registration number of the car has changed, or that the owner has obtained the management system from another car which we did modify. It is also possible that (for some reason), we made a mistake and did not enter the car details onto our database, or it may not have been modified by us at all. (unfortunately, we do have such an excellent reputation, many people will use our name to help to sell a car).

 

If I can give you any more help, please do not hesitate to ask.

 

I hope that this information has been of interest to you, and if I can be of further assistance, please do not hesitate to contact me again.

 

Az napisze maila do wlasciciela tego auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
LegasTT, ja niestety nie moge... a gadalem wczoraj z tolkiem, tysz nie moze :sad:

ale zaproszenie do szkocji caly czas aktualne :twisted:

 

Ok nie przejmucie sie ja tez ostatnio na nic nie mam czasu, dam znac jak bylo a z zaproszenia postaram sie skorzystac tylko nie wiem kiedy ale dam znac. :wink:

 

[ Dodano: Sro Mar 10, 2010 10:51 pm ]

Cos tu cicho :?: :?:

 

Tu kilka obiecanych fotek z Gilpin Bridge Run. :grin:

 

 

_H108168800x600.jpg

 

DSC06769800x600.jpg

 

_H108129800x600.jpg

 

_H108139800x600.jpg

 

_H108148800x600.jpg

 

_H108150800x600.jpg

 

_H108151800x600.jpg

 

DSC06780800x600.jpg

 

DSC06840800x600.jpg

 

DSC06862800x600.jpg

 

DSC06928800x600.jpg

 

DSC06953800x600.jpg

 

DSC06958800x600.jpg

 

 

 

Musze powiedzec ze dawno tak dobrze sie nie bawilem, szkoda chlopaki ze was nie bylo .... :sad:

 

[ Dodano: Sro Mar 10, 2010 10:57 pm ]

Moze to was zainteresuje i troche blizej waszych stron :smile:

 

gallowayrun2010.jpg

:wink:

 

Bylem rok temu i bylo super. :mrgreen:

 

Co wy na to :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...