Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Zima sie zrobila na wyspie a tu cisza :?: :neutral: Jak tam szalenstwa po bialym :?: :?: :?: :razz:

 

Biało się zrobiło i trochę sobie pojeździłem :mrgreen:

Miał być też filmik ale operator kamerki nie popisał się i z filmiku nic nie wyszło :sad:

dsc06926t.th.jpg dsc07054a.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo okazuje sie ze dobrze znasz zycie.. :razz:

wszyscy na letnich smigaja i do tego tubylcy nijak wiedza jak jezdzic w taka pogode, ogolnie jest smiesznie... cale szczescie ze mam blisko do pracy.

 

moze i nie ma upalania aczkolwiek fun'u jest sporo :twisted::twisted:

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radnor, T8LEK, slyszalem ze u Was to nawet -21 ostatnio bylo :shock: :smile:

 

Premo, upalaja tak ze szok :lol: na letnich takie boki zapinaja o ktorych mozna sobie pomazyc :razz: :mrgreen::mrgreen:

 

Bogi25, widze ze ladny kawalek placu tam sobie wygospodarowales :shock: szacun :!: tutaj znalesc cos podobnego graniczy z cudem.... :roll:

 

Robo, patrzac na Twoj podpis jak za malego na rowerku bokiem chodziles to chcialbym zobaczyc filmik jak teraz 4by4 smigasz bokami :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze u Was to nawet -21 ostatnio bylo

 

wczoraj bylo podobno -22 w Highlandach, ale niewiadomo dokladnie bo rtec w termometrach zamarzla :mrgreen:

 

to pewnie całe UK na letnich oponach jezdzi

 

cale, za wyjatkiem zoowtyego ktory jakims cudem ma zimowe buty :wink:

 

ostatnio pan w "renomowanym" serwisie (Kwik-Fit) przekonywal mnie usilnie, ze zimowych opon nie ma w Europie i sa chyba tylko na Uralu (dobrze ze cwoczyna wiedzial przynajmniej mniej wiecej gdzie jest Ural :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie całe UK na letnich oponach jezdzi

 

cale, za wyjatkiem zoowtyego ktory jakims cudem ma zimowe buty :wink:

 

ostatnio pan w "renomowanym" serwisie (Kwik-Fit) przekonywal mnie usilnie, ze zimowych opon nie ma w Europie i sa chyba tylko na Uralu (dobrze ze cwoczyna wiedzial przynajmniej mniej wiecej gdzie jest Ural :razz: )

 

noofki i to po taniosci panowie na ibeju z prodrive zajefajnymi zlotymi felunkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pan w "renomowanym" serwisie (Kwik-Fit) przekonywal mnie usilnie, ze zimowych opon nie ma w Europie i sa chyba tylko na Uralu (dobrze ze cwoczyna wiedzial przynajmniej mniej wiecej gdzie jest Ural :razz: )

 

Zgadza sie, opony zimowe dla jukejow to czarna magia :lol: Nie sa w stanie wyobrazic sobie jak mozna miec dodatkowy komplet kol czy opon i zmieniac je na pare tygodni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pan w "renomowanym" serwisie (Kwik-Fit) przekonywal mnie usilnie, ze zimowych opon nie ma w Europie i sa chyba tylko na Uralu (dobrze ze cwoczyna wiedzial przynajmniej mniej wiecej gdzie jest Ural :razz: )

 

Zgadza sie, opony zimowe dla jukejow to czarna magia :lol: Nie sa w stanie wyobrazic sobie jak mozna miec dodatkowy komplet kol czy opon i zmieniac je na pare tygodni :roll:

 

 

W wiekszosci kraju snieg pada przez 5 dni w roku i najgorsze, co ich moze spotac to utknac w domu i wylegiwac sie do 12, zamiast jechac do pracy. Mozna przezyc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogi25, widze ze ladny kawalek placu tam sobie wygospodarowales :shock: szacun :!: tutaj znalesc cos podobnego graniczy z cudem.... :roll:

Janek sam byłem w szoku, że było tam otwarte. To jest betonowe boisko do piłki w pobliskim parku. Dwa były zamknięte a to nie. Pojechałem z synkiem na spacer i odebrać żonkę z pracy a skończyło się jak to mój prawie 3latek mówi na "bąkaniu" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pozdrawiam wszystkich subarakow w UK. :grin:

Jestem tu nowy tzn czytam od dawna ale nigdy nie bylo czasu aby sie zarejestrowac. :oops:

Wkoncu sie udalo. :grin:

Kilkoro z was poznalem na McRae Gathering w Chester, sorki zapomnialem imion :oops: .

Acha, jezdze Legacy GTB jakby co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pozdrawiam wszystkich subarakow w UK. :grin:

Jestem tu nowy tzn czytam od dawna ale nigdy nie bylo czasu aby sie zarejestrowac. :oops:

Wkoncu sie udalo. :grin:

Kilkoro z was poznalem na McRae Gathering w Chester, sorki zapomnialem imion :oops: .

Acha, jezdze Legacy GTB jakby co :mrgreen:

 

a witamy w naszych skromnych progach , ja bylem jednym z nich mam na imie darek moj nick to zoowty reszta tez sie pewnie dopisze wiec nie bede tego robil za nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkania w UK obumarły...

wcale nie, nie dalej jak wczoraj bylem z radnorem na browarze i curry :razz:

LegasTT, mam nawet jakies zdjecia Twojego auta, ze o grupowym nie wspomne :cool:

no i ponawiam zaproszenie do szkocji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, darek mam troche zdjec ktore wtedy zrobilem wiec z checia sie powymieniam na te co wy tez robiliscie. Jak tam maszyna sie spisuje?

Jakies plany na spotkania w UK moze macie?

 

daj mi swoj adres to ci plytke wysle

maszyna caly czas w ruchu ( przez pol roku 16 000 km stuknelo )

co do spotkania wiec musze ogarnac temat prodrive , sprobuje do nich zadzzwonic i spytac czy mozna sie bede do nich wbic na odwiedziny ( mialem zadzwonic w zeszlym tygodniu ale praca mnie przycisnela ) a w maju planuje wkoncu chlopakow z edynburga zobaczyc bo ostatnio nie bylo okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pozdrawiam wszystkich subarakow w UK. :grin:

Jestem tu nowy tzn czytam od dawna ale nigdy nie bylo czasu aby sie zarejestrowac. :oops:

Wkoncu sie udalo. :grin:

Kilkoro z was poznalem na McRae Gathering w Chester, sorki zapomnialem imion :oops: .

Acha, jezdze Legacy GTB jakby co

 

LegasTT, powitac! (tu co-pilot czarnego STi ze spotkania w Chester).

Eleganckie to Twoje purporowe GTB tak btw, wrzuc pare fotek w watku "Moje Subaru". Wspominales cos wtedy o imprezie subarowej, tej co masz naklejke na klapie bagaznika.. Napisz cos wiecej jak i co, to moze jakos sie wyspiarsko skoordynujemy, bo jak narazie to

 

Janek wyeksportował swoje scooby i nagle się okazuje, że spotkania w UK obumarły... aha i ten kryzys :-) Chłopaki zbierzcie się trochę bo warto się spotykać.

 

sa tylko lokalne micro-spoty, takie jak tego cyfaniaczka :mrgreen:

 

nie dalej jak wczoraj bylem z radnorem na browarze i curry

 

(zreszta, jak byles na kurze i browarze, to chyba nie subaru? Hmmm? Hmmmmm? :roll: :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzieki wszystkim za powitanie, sorki ze odpowiadam z opoznieniem ale nie za wiele mam czasu ostatnio, urodzila mi sie droga corka wiec wszystko robie z opoznieniem. :wink:

 

LegasTT, mam nawet jakies zdjecia Twojego auta, ze o grupowym nie wspomne :cool:

no i ponawiam zaproszenie do szkocji :wink:

 

jakos mam nadzieje ze powymieniamy sie zdjeciami i dzieki za zaproszenie z checia sie wybiore zwlaszcza ze bardzo w szkocji mi sie podoba, ale w tych okolicznosciach moze potrwac zanim znajde troche czasu. Moze jak sie cieplej zrobi i mala ciut podrosnie. :smile:

 

[ Dodano: Wto Sty 19, 2010 10:31 pm ]

LegasTT, powitac! (tu co-pilot czarnego STi ze spotkania w Chester).

Eleganckie to Twoje purporowe GTB tak btw, wrzuc pare fotek w watku "Moje Subaru". Wspominales cos wtedy o imprezie subarowej, tej co masz naklejke na klapie bagaznika.. Napisz cos wiecej jak i co, to moze jakos sie wyspiarsko skoordynujemy

 

Hej wrzuce kilka fotek moze na weekendzie jak znajde czas znalezc cos ciekawego. C0 do tego zlotu to nazywa sie NORTHERN BIG ONE i odbywa sie w tym roku 27 czerwca. Naprawde warto tam pojechac to juz bedzie 9 spotkanie w tym roku i zazwyczaj jest tam okolo 400 subaru. Ja bylem juz na trzech z rzedu i musze powiedziec ze z roku na rok coraz bardziej mi sie podoba. :cool: :cool: :cool:

 

Postaram sie rowniez moze wrzucic kilka fotek z tych spotkan.

 

http://www.northernbigone.com/

 

[ Dodano: Wto Sty 19, 2010 10:44 pm ]

daj mi swoj adres to ci plytke wysle

maszyna caly czas w ruchu ( przez pol roku 16 000 km stuknelo )

co do spotkania wiec musze ogarnac temat prodrive , sprobuje do nich zadzzwonic i spytac czy mozna sie bede do nich wbic na odwiedziny ( mialem zadzwonic w zeszlym tygodniu ale praca mnie przycisnela ) a w maju planuje wkoncu chlopakow z edynburga zobaczyc bo ostatnio nie bylo okazji

 

hej, nie chce nic obiecywac ale tak sobie pomyslalem moze bysmy sie wiec zgrali jakos i razem wybrali sie do Edynburga. Nie mial bym nic przeciwko malemu konwojowi. :wink:

Przynajmniej mozemy sprobowac :smile:

 

Do prodrive tez bym sie wybral zwlaszcza ze juz to sobie obiecywalem od jakiegos czasu, ale z tego co wiem to trzeba sie wczesniej umowic czy kupic jakies wejsciowki czy cos takiego. Tak przynajmniej bylo jak wybralem sie do M-Sport :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urodzila mi sie droga corka

 

Gratulacje! :grin:

 

NORTHERN BIG ONE

 

a no wlasnie, wyglada to ciekawie i nie jest jakos specjalnie daleko

 

moze bysmy sie wiec zgrali jakos i razem wybrali sie do Edynburga

 

zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...