Skocz do zawartości

Samochód dla żony ;) czy warto


Rafik83pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chce kupić żonie auto i myślę o subaru Impreza GH rocznik 2008-2009. Silnik 2.0 benzyna 150KM + LPG. Jak uważacie czy LPG z tym silnikiem może być czy lepiej omijać szerokim łukiem ?

Auto ma być dla niej na zakupy bliskie podjazdy itp. Jako rodzinne mamy levorga więc tutaj chodzi bardziej o opcje drugie auto.

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie widzialeś, to polecam
 
Ehhhh piękne auto trochę przekracza budżet kurcze jak nie sprzedaż w co bardzo wątpię to się odezwę za jakiś czas. Po oczywiście że zajefajne ;)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś imprezą GH? A żona jeździła? Pytam, bo to jednak dość specyficzne auto (wiem, bo żona jeździ ;)).

I zanim porządnie się napalicie to warto skonfrontować wyobrażenia / oczekiwania z rzeczywistością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś imprezą GH? A żona jeździła? Pytam, bo to jednak dość specyficzne auto (wiem, bo żona jeździ ).
I zanim porządnie się napalicie to warto skonfrontować wyobrażenia / oczekiwania z rzeczywistością
Zadowolona żona ? Jeszcze nie jeździliśmy tym modelem

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Rafik83pl napisał:

Zadowolona żona ? Jeszcze nie jeździliśmy tym modelem

 

Z imprezą GH jest tak: otwierasz drzwi kierowcy i pierwsze pytanie: gdzie się podziała tapicerka?! Po chwili zauważasz, że jednak jest na drzwiach tylko jakaś szara i cała plastikowa. Spoglądasz na fotel żeby usiąść i myśl: czy to ortalion? Nie, to tylko taki materiał, co nawet po niewielkim przebiegu wyciąga się jak skarpeta i nieziemsko przy tym brudzi. Uruchamiasz silnik i masz pewność że wygłuszenia, to w tym aucie nie ma... Ruszasz i nagle nie wiadomo skąd dostajesz banana. Na twarzy :)

 

Ogólnie żona zadowolona bo chciała taką, więc teraz głupio jej narzekać ;). Ja leczę tym samochodem syndrom odstawienia legaca IV. Więc ogólnie impreza spełnia swoją funkcję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o trwałość - warto. Impreza GH żony (2.0,  ww. silnik EJ20F, od nowości na LPG) dobiegnie w tym tygodniu 290 tys. km. Silnik suchy, takoż skrzynia biegów - automat. W minionym tygodniu zmienione amortyzatory, wcześniejsze jeszcze OEM. Aczkolwiek w pierwszym miesiącu po zakupie weszło wyciszenie drzwi i bagażnika - maty STP Silver + pianka wygłuszająca. Auto bardzo wdzięczne, nie do zajechania - co pokazuje przebieg.  Najbliższa kontrola luzów zaworowych przy zmianie rozrządu ~ 300 kkm, póki co nie były ruszane, zero problemów z silnikiem. Jazda na LPG/PB bez różnicy, spalanie przy nielekkiej nodze (miasto + 120-130 km/h drogi wojewódzkie) ok. 12-13 LPG/100 km. Z denerwujących rzeczy wymiana postojówek - ja praktykuję demontaż elementów dolotu z jednej strony i odsunięcie (bez odkręcania klem) akumulatora z drugiej. Po czasie nabiera się wprawy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie auto i moja zona jest bardzo zadowolona jezeli gaz to tylko silnik z literka f i najlepiej z fabryczna instalacja lpg wtedy masz swiety spokuj i tylko lejesz i jezdzisz a silnik 2.0 150km bo slabszy nie jedzie ten nie jest demonem pretkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam co to za ROZWAŻANIA ???

Reasumując:

jeżeli jesteś zadowolony z ŻONY to kupuj = będziesz zadowolony z żony do kwadratu, bo  z żony i imprezy jaką żona zrobi, niekoniecznie wieczorową porą !!!:yahoo:

 

 

A słowo impreza celowo i dwuznacznie.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...