Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nieźle to wyszło. :ok:

 

Idź do okulisty :biglol:

Ogólnie nie podobają mi się auta tuningowane, tak więc i to mi się nie podoba. Doceniłem w tym wykonaniu to, że nie zbabrano go za bardzo jakimiś wygłupami, a i sama robota wygląda na dość dokładną, tak wewnątrz, jak i na zewnątrz. Po prostu, w porównaniu do tego, co tu się czasem widzi, ten przypadek jest wyjątkowo normalny.

To tuning, ale na pewno nie wiejski. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tuning, ale na pewno nie wiejski. :P

 

Coś w sensie cienka czerwona linia ;) w 99% jestem pewien że tuningowy zderzak przedni jest dedykowany do seata ;) nakładki progowe ala m3, najgorsze jest to coś na tylnym zderzaku :) wlot na masce evo któreś tam :D

Nooo, tył faktycznie najsłabiej wypadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałem tu wrzucić. bez komentarza :facepalm:

 

Ale... co jest w nim złego? Połączenie kolorystyczne? O gustach się nie dyskutuje, zwłaszcza na Forum, gdzie 4/5 użytkowników marzy o niebieskim sedanie na oczorypnie złotych felgach, karykaturalnym spoilerze i wielkiej dziurze na masce.

 

Mi się na przykład to XC90 nawet podoba. Wolał bym srebro lub szarość (o!), zwłaszcza na felgach, ale z tą białą perłą - jest ładnie. A na pewno ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieźle to wyszło. :ok:

 

Idź do okulisty :biglol:

 

przód nawet oki ,ładnie gładko,nie ma jakiś paskudnych dziwnych wlotów ,moim zdaniem wygląda dobrze ) Tragedii nie ma ;) ale tył to jednak typowa cepelia ;)

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...