Skocz do zawartości

Galeria naszych Foresterow


Piotr Kuc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się/nie mam kiedy zmienić kół na codzienne, a że nie pada, to jeżdzę na federalach. I im dłużej ten stan trwa, tym mniej mnie rażą białe felgi ;) Tzn. kiedy są białe, bo przednie bardzo szybko stają się czarne. Przy okazji wychodzi, że HPS 5.0 prawie nie pyli, w odróżnieniu od HP+.

IMG_7161.thumb.jpeg.145213f59e2888bbad44e808ef65d822.jpeg

Edytowane przez jacekw
litrówka ;)
  • Super! 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja się swoim pochwalę ;-) Jak zawsze jakiś dystans od domu, jak zawsze (na szczęście) szczęśliwa podróż tam i do domu....w końcu nie ma to jak subaru :-) a z ciekawostek nie myłem go od lipca, jak kładli mi na niego ceramikę...i póki co nie widzę potrzeby ;-)
1135868959_Forester_SJ_1_(8).thumb.jpg.a405df2d2e867b86a5777d499b856b32.jpg

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

przypomnij mi, skąd to dokładka? :)

fura absolutne mistrzostwo (czyli to, co zawsze powiadam :D).

Dokładka dedykowana do Imprezy Hawka. Może nie pasuje idealnie i trochę ją trzeba przyrzeźbić albo zderzak w miejscu płaszczyzny przylegania, ale fajnie pasuje na szerokość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurando napisał:

Dokładka dedykowana do Imprezy Hawka. Może nie pasuje idealnie i trochę ją trzeba przyrzeźbić albo zderzak w miejscu płaszczyzny przylegania, ale fajnie pasuje na szerokość. 

wygląda świetnie... jak się trochę odkuję to chcę założyć poszerzenia fenderista i do tego jakiś pakiet dokładek od chłopaków z TAC.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie umieszczałem więc dla potwierdzenia Brzoskwinka wciąż jeździ ostatnio było w Gołuchowie nad jeziorkiem fajne miejsce na wypoczynek - a zdjęcie przedniego nadkola miało ładnie odbić ogień..ale wyszło jak wyszło ;-) ostatnie według mnie najładniejsze...
1977951409_Forester_SJ_1_(11).thumb.jpg.aadf78d76a1ad4820b706beee64bbb46.jpg97858901_Forester_SJ_1_(12).thumb.jpg.3e6ad03b6c597d5472f7191bdb7e5993.jpg210932553_Forester_SJ_1_(10).thumb.jpg.5fcc2c7619a0515ad0c23e209eeb051b.jpg

Forester_SJ_1_ (9).jpg

Edytowane przez Nargond
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...