Skocz do zawartości

Foreś wersja z takim wyposażeniem...


cig13

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie wersja (Tylko Europejska) Forestera o pojemności 2.0 z turbo lub bez,

W standardzie posiadająca szyberdach, kierownicę trójramienną MoMo, samopoziomujący zadek, skrzynię manualną, klimatyzację i lakierowane zderzaki, światła przeciwmgielne.

Czy w poprzedniej serii (bodajże 2003-2005) była tak złożona wersja, czy może jedynym rozwiązaniem jest seria bogatsza 2.0 z 2006r?

 

Jeśli nie trafiłem z działem, proszę szanowną Moderatornie o przekierowanie do odpowiedniego wora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, tego szukam!! :mrgreen:

Napisz w jakich latach była ta wersja i jak sie nazywa (jesli to była seria limitowana)?

 

Bo resztę już widzę :]

 

W takiej konfiguracji chyba nawet mogę pominąć benzynowe ogrzewanie postojowe :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to pytanie dodziału technicznego, ale chyba można ...

W rocznikach 2003-2006 takie wyposażenie posiadały wersje z Turbo (XT) i wolnossące wersje XL, choć nie mam 100% pewności co do tej kierownicy Momo. Ponadto co jakiś czas pojawiały się wersje specjalne z dodatkami ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, mam wlasnie takiego Forestera 2.0 XT MY05, ma trojramienna kierownice, okno dachowe, samopoziomowanie, lakierowane zderzaki i boki, swiatla przeciwmgielne i automatyczna klimatyzacje taka jak aktualne modele, z 7-biegowa dmuchawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
A kto powiedział, że od dwóch producentów ;-) Przecież ona jest tylko sygnowana przez MOMO ;-)

 

Czyli mogę uznać to za chwyt marketingowy ?? A współpraca polega na zasadzie wymiany flaszka za znaczki ?? :);)

Z jakiej by firmy nie była ta kierownica to trzeba przyznać, że kręci się dobrze :) A i wygląd dodaje nieco swieżości w tym samochodzie :)

 

IMO wygląda tak samo (z tym wyjątkiem, że nie ma przycisków do sterowania radiem)

 

Dlatego właśnie myślałem, że wszystkie wersje są od MOMO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...