Skocz do zawartości

Kraków - ktoś chętny na upalanie po śniegu-[REAKTYWACJA]


Blondas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dansker, GRAF, ja szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałem, że macie być pod plazą, bo w ogóle na forum nie wchodziłem przez dzień, widziałem jedynie jakąś grupkę zaraz przy budynku ale nawet sie nie przyjrzałem jakie auta stały.... tak jak wrc-fan napisał, zawinelismy na zakopiankę i było suuuuuper :mrgreen: parkingi odśnieżone do czarnego ale cholernie ślisko, zwłaszcza pod castoramą :cool:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zobacze jak się sytuacja po meczu rozwinie

znaczy co? w zależności od wyniku będziesz:

- zbyt załamany żeby upalać

- tak załamany, że pójdziesz upalać

- zbyt szczęśliwy by upalać

- tak szczęśliwy, że pójdziesz upalać

:?:

tak serio to sprawa się rozwiązała - tylko dwóch muszkieterów (czerwona twarz i czarnuch :mrgreen: ) będzie się bawiło, trzeci (białas) jak i prawie cała reszta gawiedzi grzecznie meczyk będzie oglądać :P

 

hmmm ciekawe czy wiem jak się jeździ w takich warunkach maluchem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy znacie ale dzisiaj znalazlem niezly spot do upalania - szutrowy parking dla TIRow naprzeciwko Freya (obok parkingu IKEA). wjezdza sie tam od tylu (z boku jest lancuch) i upala po sniego-lodzie lezacym na zwirze. polecam poczekac az spadnie wiecej sniegu dla tych bardziej dbajacych o lakier ale nawet teraz zabawa tam miodna. slisko i szeroko - tego nam bylo trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymu, tego parkingu specjalnie nie trzeba było szukać, żeby ..... go znaleźć :mrgreen: , problem tu jest inny, to na 90% własność ikei i zaraz jak sie tam wjedzie to wypadają ochorniarze i tyle jazdy :neutral:

hmm nie zdarzylo mi sie to a bylem w godzinach pracy ikei.

 

a moze to jest sposob? w nocy chlopaki nie maja nic do roboty wiec uganiaja sie za upalaczami, w dzien lataja za klientami wiec mozna upalac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...