Skocz do zawartości

Subaru w RSMŚ


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak widać po rajdach, Sebastien przeważnie przyjeżdża do serwisu nieuszkodzonym samochodem, z całymi zderzakami, osłonami, ze spojlerem na swoim miejscu :wink:

 

A jak dojeżdża do mety na 3 kołach prowadząc auto w ruchu! wywieszony przez drzwi, aby odciążyć uszkodzony bok to nikt go nie dyskwalifikuje, policja udaje, że nie widzi itp. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dojeżdża do mety na 3 kołach prowadząc auto w ruchu! wywieszony przez drzwi, aby odciążyć uszkodzony bok to nikt go nie dyskwalifikuje, policja udaje, że nie widzi itp. :roll:

Spokojnie, niech tylko RSMŚ zawitają w Polsce, to ujrzymy Loeba w kolejnym odcinku UWAGA PIRAT jak to panowie w mondeŁo zatrzymają, nie będzie zmiłuj... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morał po dwóch dniach jest prosty

 

zeszłoroczne niepowodzenia SUBARU nie wynikaly tylko z niekonkurencyjnych opon PIRELLI, ale po prostu ten wrc jest kiepski i nic sie nie zmienilo z nowym sezonem

 

prawda jest smutna notorycznie Solberg jest wyprzedzany przez kilkuletnie xsary, nie mowiac ze Kopecky stara skodą tez dojezdza przed solbergiem

 

:evil:

 

SWRT no coments :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja cały czas upieram sie ze wina lezy nie po stronie auta :evil:

 

Hmm sam sie dziwie, chyba C4 daje rade bo wierzyć mi sie nie chce że Sordo lepszy od Gronholma, Solberga czy Hirvonena

 

Sordo ma prawo byc przynajmniej rownie dobry jak Hirvonen i Solberg, Gronholm to nad klasa razem z Loebem, przynajmniej mnie sie tak wydaje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morał po dwóch dniach jest prosty

 

zeszłoroczne niepowodzenia SUBARU nie wynikaly tylko z niekonkurencyjnych opon PIRELLI, ale po prostu ten wrc jest kiepski i nic sie nie zmienilo z nowym sezonem

 

prawda jest smutna notorycznie Solberg jest wyprzedzany przez kilkuletnie xsary, nie mowiac ze Kopecky stara skodą tez dojezdza przed solbergiem

 

:evil:

 

SWRT no coments :evil:

 

Zgadadzam sie ...ale. Chris jezdzi chyba taka sama spec. jak Peter i jakos sobie radzi.

Tyle, ze Chris jezdzi i widac, ze chce. A Peter co OS beczy jak smarkacz w piaskownicy, ktoremu nie wychodza babki z piasku bo piasek za suchy, to opony, to skrzynia, to polosie, to brudna przednia szyba.

Zeby xywa "Mr. Hollywood" nie nabrala przesmiewczego znaczenia.... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze Chris jezdzi i widac, ze chce. A Peter co OS beczy jak smarkacz w piaskownicy, ktoremu nie wychodza babki z piasku bo piasek za suchy, to opony, to skrzynia, to polosie, to brudna przednia szyba.

Zeby xywa "Mr. Hollywood" nie nabrala przesmiewczego znaczenia.... :sad:

 

Nie przypomina Wam to trochę zachowania Tomka Kuchara ? (Którego tak czy siak podziwiam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadadzam sie ...ale. Chris jezdzi chyba taka sama spec. jak Peter i jakos sobie radzi.

Tyle, ze Chris jezdzi i widac, ze chce. A Peter co OS beczy jak smarkacz w piaskownicy, ktoremu nie wychodza babki z piasku bo piasek za suchy, to opony, to skrzynia, to polosie, to brudna przednia szyba.

Już dawno to zauważyłem. Peter trochę gwiazdorzy. Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby powiedział, że jest słabszy od lejącej go konkurencji. Zawsze to albo setup, albo opony albo awaria.

Nie przypomina Wam to trochę zachowania Tomka Kuchara ? (Którego tak czy siak podziwiam)

Coś w tym jest, ale Tomek przynajmniej przyznaje się czasami do słabszej dyspozycji. Tak czy siak lubi ponarzekać na Imprezę: "No nie wiem co jest, ale tym samochodem nie da się wcelować w drogę" :grin:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pomijając snieg, to te wiatry...

 

ja w ten najgorszy dzien zostawiłem małkersa na grunwaldzie, i jak o godz 23 biegłem z podwala zaniepokojony, to 10 m dalej obok auta sie drzewo wyj.ało, było trochę szczęscia, raczej głupiego fuksa w moim przypadku. a za w ten dzien była kumulacja to musiałem jeszcze zapychac po mokrej kostce w ten wiatr. a wokół tylko wozy strazackie....

 

ale takie rzeczy będą się teraz dziac... trzeba się bedzie przyzwyczaic :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...