Skocz do zawartości

Subaru w RSMŚ


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

jak jechalem na rajd Szwecji 3 lata temu to po zjechaniu z promu bylo +9 C, a snieg zaczal padac dopiero przed testowym, wiec ledwo ledwo ale sie udalo

 

Jeżeli masz na myśli edycję '04, to pamiętam, pamiętam... Organizatorzy siedzieli jak na szpilkach, ale pogoda zdążyła na czas.

BTW śnieg zaczął padać dopiero na pierwszy dzień rajdu. Testowy przypominał bardziej RAC niż szwedkę.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pogoda się zmieni niebawem i pewnie Szwecja odbędzie się normalnie. Liczę na to, że Subaru bardziej powalczy o czołowe lokaty. To że na pierwszym rajdzie w sezonie nie wygrali nie świadczy o tym, że są bez szans. Seba jest świetnym kierowcą, Marcus też, ale i Peter potrafi wygrywać. Młode wilki Sordo, Atkinson i Hirvonen meldują się w czubie, ale sądzę że walka w tym sezonie rozegra się pomiędzy tą pierwszą trójką. Peter jak coś wygra to zacznie jeździć. To jest człowiek o specyficznej psychice, jego emocje mogą być bardzo skrajne. Jak wygrywa to cieszy się człym sercem jak małe dziecko i to jest fajne, ale w przypadku niepowodzeń dołuje się. Był na szczycie i ten spadek bardzo źle na niego wpłynął, ale teraz ma szansę znów powrócić. Wierzę, że da radę i kibicuję drużynie Subaru, nawet jeśli im słabo idzie :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni 15 OS wygrał Atkinson

po 15 OS-ach:

1. Loeb

2. Sordo

3. Gronholm

4. Atkinson

5. Hirvonen

6. Solberg

7. Gardemaister

8. Kopecky

 

Atkinson wygrał o 0.2s, podczas oglądania relacji z ulic Monaco wydawało mi się, że Hirvonen jedzie mega czysto, wyjątkowo nie pod publiczkę i będzie miał o wiele lepszy czas od Atkinsona, a jednak ten urwał gdzieś sekundę mimo, że tak płynnie (w moim odczuciu oczywiście) nie jechał. Nie ma to tamto, 4 i 6 miejsce Subaru to dobre wyniki, dalej może być tylko lepiej! A i Loeb w MC odbijał się od ścian. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam podoba jedno, że tak jak to mówili poprzednicy wróciły odcinki nocne, dobrze Hirvonen się wypowiadał po pierwszym etapie, że on nic ni widzi nie wie gdzie jechać :D

tak po cichu to liczyłem na groszka w tym rajdzie, oraz na subru że coś będzie w trójeczce, no ale niestety. Co do Mitsu Ponsa to to auto kandyduje do najgorzej oklejonej rajdówki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MARKO RALLY, nie zebym szerzył tu jakieś herezje, ale fakt że "Sebastien Loeb, trzeci w wynikach oesu, jechał jako pierwszy i po nocnych opadach odśnieżał trasę. - Warunki były gorsze niż sądziłem, więcej śniegu. Trochę straciłem. Widziałem tylko pierwszy międzyczas." troche wyjaśnia :cool:

 

o subaru sie nie martwie, da rade, tylko czy kierownik takie ciśnienie wytrzyma :twisted:

 

śnieg to wredna nawierzchnia, poczekamy do końca duuużo sie może zdarzyć, ale bardziej licze na Marcusa i Loeba :mrgreen:

 

albo inaczej, nie liczylbym na Pitera :cool:

zwroce honor jak sie okaze, że sie pomylilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuśma,

Mistrzem Świata nie jest się bez powodu. Można mieć spadek formy, ale ważne że chyba ta forma wraca. Peter był zdołowany niepowodzeniami, myślę że się pozbierał. Czy ktoś jedzie pierwszy po trasie czy piąty ma znaczenie, jak wiele innych sytuacji. Ktoś zwolnił bo za blisko byli kibice, ktoś inny musiał wyhamować bo przed nim był dzwon, komuś przez drogę przebiegł niedźwiedź :lol: ale to są właśnie rajdy. Oczywiście zgodzę się że do końca nie wiadomo kto będzie pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...