Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ale może jednak troszkę więcej obiektywizmu - temat K/S wraca jak bumerang - i raz jest A a raz jest B.

siekla jako adept sztuki prawniczej zapewne niejednokrotnie zapewne spotkałeś się z orzeczeniami sądów, urzędów skarbowych i innych instytucji orzekających - w takiej samej sprawie. I raz jest A, a raz jest B. I w tym momencie Twoje zdziwienie mnie... dziwi :mrgreen:

 

W tej chwili akurat forumowicz bujak27 jest dla Was tylko i wyłącznie "wytrychem" do zwyczajowego narzekania na ustrój forumowy. I robicie mu akurat niedźwiedzią przysługę, bo usztywniacie tylko nasze stanowisko. Ale nie pierwszy i nie ostatni raz to zapewne robicie - tylko uważajcie - bo i adwokatom niezadowoleni klienci powietrze z kół spuszczają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może jednak troszkę więcej obiektywizmu - temat K/S wraca jak bumerang - i raz jest A a raz jest B.

siekla jako adept sztuki prawniczej zapewne niejednokrotnie zapewne spotkałeś się z orzeczeniami sądów, urzędów skarbowych i innych instytucji orzekających - w takiej samej sprawie. I raz jest A, a raz jest B. I w tym momencie Twoje zdziwienie mnie... dziwi :mrgreen: )

 

pumex - mnei już nic nie dziwi - ale nie wiedziałem, że w IS wakaty na forum pozajmowali :mrgreen: no i właśnie od tego A i B sa instytucje odwoławcze :mrgreen:

 

bujak27 nie jest wytrychem, tylko zwrócił także uwage na pewną dziwną przypadłość - a mianowicie - pytań, bez odpowiedzi. Nie napisałem przecież, że zrobiliście dobrze czy źle z bujakiem - tę kwestię z wielu względów wolę przemilczeć, tylko śmieszne jest właśnie podnoszenie larum, że regulamin to, regulamin tamto, orzekliśmy tak po analizie itp. Robicie i tak jak chcecie przecież i dogadujecie to /albo i nie/ między sobą /zieloni, zółci, czerwoni/ - i przecież regulamin nie ma tutaj nic do tego, jak się okazuje. :wink:

 

kwestia bujak27 - jest Waszą indywidualną sprawą - a nie żadnym wytrychem. Może nie pisz o usztywnianiu stanowiska, bo to by znaczyło, że jest gibkie jak chorągiewka - tylko zależy skąd wieje :mrgreen:

pumex - odpukać - jeszcze mi się nie zdażyło, ale i Tobie życzę dużo powietrza zatem - może tam u Ciebie w "Pyrlandii" takie dziwne zwyczaje niezadowoleni mają. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny - to tak się Ciebie osobiście zapytam - jak już tak zacząłeś bronić jedynej słusznej decyzji jako regulaminowej itp. - jak jedziesz Plejady w klasie turbo - pomimo modyfikacji Twojego auta, które zaliczają je do outlaw wg. regulaminu - to regulamin obowiązuje wszystkich równo czy nierówno ??

 

Możesz proszę wyliczyć moje modyfikaje? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex - mnei już nic nie dziwi

cieszę się :)

 

sa instytucje odwoławcze

oczywiście - można napisać do Flippera :) Ale to robi sam zainteresowany. No chyba, że chce na papierze firmowym kancelarii :mrgreen:

 

zwrócił także uwage na pewną dziwną przypadłość - a mianowicie - pytań, bez odpowiedzi.

Było pytanie - i bodajże chojny wylistował tematy sprzedażowe wyjaśniając przyczynę. Nieobecność szczur75 nie pozwala odnieść się do tego jaka korespondencja na PW się odbywała - o ile była.

 

Może nie pisz o usztywnianiu stanowiska, bo to by znaczyło, że jest gibkie jak chorągiewka - tylko zależy skąd wieje

To czego chcesz? stricte trzymania się regulaminu beż żadnych odstępstw, czy rozpatrywania spraw "w kontekście"?

Poza tym akurat tu nasze stanowisko jako moderatorów było jasne - więc chyba nie chcesz, żebyśmy je zmieniali bo akurat "powiało z Lublina" :mrgreen:

 

tylko śmieszne jest właśnie podnoszenie larum

o to to. Mnie co prawda to Wasze larum w obronie nie bawiło - ale skoro mówisz, że to śmieszne, to spróbuję się pośmiać :mrgreen:

 

pumex - odpukać - jeszcze mi się nie zdażyło, ale i Tobie życzę dużo powietrza zatem - może tam u Ciebie w "Pyrlandii" takie dziwne zwyczaje niezadowoleni mają.

mi też się nie zdarzyło. Ale ja nie jestem prawnikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bujak27 nie jest wytrychem, tylko zwrócił także uwage na pewną dziwną przypadłość - a mianowicie - pytań, bez odpowiedzi.

Modowie większość pytań konsultują między sobą - skoro jest informacja, że temat jest już przez któregoś ogarnięty, reszta się nie wtrąca i nie odpisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny - to tak się Ciebie osobiście zapytam - jak już tak zacząłeś bronić jedynej słusznej decyzji jako regulaminowej itp. - jak jedziesz Plejady w klasie turbo - pomimo modyfikacji Twojego auta, które zaliczają je do outlaw wg. regulaminu - to regulamin obowiązuje wszystkich równo czy nierówno ??

 

Możesz proszę wyliczyć moje modyfikaje? 8)

 

A masz całkowicie fabryczny, seryjny samochód i nie dokonywałeś w nim żadnych modyfikacji ?? :twisted:

Chyba wiesz co miałeś w nim zmieniane i które z tych modów dyskwalifikowały Cię z klasy turbo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny - to tak się Ciebie osobiście zapytam - jak już tak zacząłeś bronić jedynej słusznej decyzji jako regulaminowej itp. - jak jedziesz Plejady w klasie turbo - pomimo modyfikacji Twojego auta, które zaliczają je do outlaw wg. regulaminu - to regulamin obowiązuje wszystkich równo czy nierówno ??

 

Możesz proszę wyliczyć moje modyfikaje? 8)

 

A masz całkowicie fabryczny, seryjny samochód i nie dokonywałeś w nim żadnych modyfikacji ?? :twisted:

Chyba wiesz co miałeś w nim zmieniane i które z tych modów dyskwalifikowały Cię z klasy turbo....

 

sieklik - daj że spokój :roll: po co takie rzeczy piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego chcesz? stricte trzymania się regulaminu beż żadnych odstępstw, czy rozpatrywania spraw "w kontekście"?

Poza tym akurat tu nasze stanowisko jako moderatorów było jasne - więc chyba nie chcesz, żebyśmy je zmieniali bo akurat "powiało z Lublina" :mrgreen:

 

nie wiem co Ci tam powiało w "Pyrlandii" - bo to stanowisko jest Wasze i ani mnie ono grzeje ani ziębi. Pokaż mnie to palcem ino gdzie napisałem, że źle zrobiłeś/zrobiliście z Waszą decyzją w sprawie bujaka ? Czy może wyraźnie napisałem prośbę o więcej obiektywizmu - bo temat K/S wraca jak bumerang - a nie o zmianę jakiejś decyzji. Jak dla mnie to możesz swoją "chorągiewkę decyzyjną" wyginać na wszelkie strony jak Ci tylko wygodniej.

 

o to to. Mnie co prawda to Wasze larum w obronie nie bawiło - ale skoro mówisz, że to śmieszne, to spróbuję się pośmiać :mrgreen:

pisałem o Waszym larum o regulaminie itp....,

 

mi też się nie zdarzyło. Ale ja nie jestem prawnikiem ;)

a co to ma do rzeczy kim jesteś ? Wszytko przed Tobą zatem - nikt Ci nie broni, skoro tak się o ten fach dopytujesz :mrgreen:

 

może właśnie jednak Tobie, kimkolwiek tam jesteś /skoro tak przywiązujesz do tego wagę - w kasty się bawisz czy co ? :mrgreen: / - czytając Twoje posty - przydałoby się nieco upuścić powietrza...

 

-- 25 lip 2012, o 09:48 --

 

Chojny - to tak się Ciebie osobiście zapytam - jak już tak zacząłeś bronić jedynej słusznej decyzji jako regulaminowej itp. - jak jedziesz Plejady w klasie turbo - pomimo modyfikacji Twojego auta, które zaliczają je do outlaw wg. regulaminu - to regulamin obowiązuje wszystkich równo czy nierówno ??

 

Możesz proszę wyliczyć moje modyfikaje? 8)

 

A masz całkowicie fabryczny, seryjny samochód i nie dokonywałeś w nim żadnych modyfikacji ?? :twisted:

Chyba wiesz co miałeś w nim zmieniane i które z tych modów dyskwalifikowały Cię z klasy turbo....

 

sieklik - daj że spokój :roll: po co takie rzeczy piszesz?

carlos - ja tylko grzecznie odpowiedziałem na pytanie, skoro chojny je zadał. I może po prostu wnerwiła mnie w końcu ta jego hipokryzja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny - to tak się Ciebie osobiście zapytam - jak już tak zacząłeś bronić jedynej słusznej decyzji jako regulaminowej itp. - jak jedziesz Plejady w klasie turbo - pomimo modyfikacji Twojego auta, które zaliczają je do outlaw wg. regulaminu - to regulamin obowiązuje wszystkich równo czy nierówno ??

 

Możesz proszę wyliczyć moje modyfikaje? 8)

 

A masz całkowicie fabryczny, seryjny samochód i nie dokonywałeś w nim żadnych modyfikacji ?? :twisted:

Chyba wiesz co miałeś w nim zmieniane i które z tych modów dyskwalifikowały Cię z klasy turbo....

 

sieklik - daj że spokój :roll: po co takie rzeczy piszesz?

carlos - ja tylko grzecznie odpowiedziałem na pytanie, skoro chojny je zadał. I może po prostu wnerwiła mnie w końcu ta jego hipokryzja...

 

Siekla, wstrzymaj konie i nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń, bo piszesz na forum i tutaj art. 11 ust. 2 ustawy o radcach prawnych Cię nie chroni (albo art. 8 ust. 2 Prawa o adwokaturze, bo nie wiem, z której korporacji jesteś i czy w ogóle). Kwestia, którą poruszasz, była wielokrotnie dyskutowana - z tego, co pamietam - przede wszystkim z Twojej inicjatywy i chyba już dostatecznie wyjaśniona. Jeżeli masz konkretne zarzuty, to odpowiedz na pytanie chojnego, a nie stosuj uników, bo to świadczy tylko o tym, że Twoje zarzuty są kompletnie pozbawione podstaw i argumentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekla, wstrzymaj konie i nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń, bo piszesz na forum i tutaj art. 11 ust. 2 ustawy o radcach prawnych Cię nie chroni (albo art. 8 ust. 2 Prawa o adwokaturze, bo nie wiem, z której korporacji jesteś i czy w ogóle). Kwestia, którą poruszasz, była wielokrotnie dyskutowana - z tego, co pamietam - przede wszystkim z Twojej inicjatywy i chyba już dostatecznie wyjaśniona. Jeżeli masz konkretne zarzuty, to odpowiedz na pytanie chojnego, a nie stosuj uników, bo to świadczy tylko o tym, że Twoje zarzuty są kompletnie pozbawione podstaw i argumentacji.

 

zoui -

 

- po pierwsze - z ustawami, o których piszesz - to chyba zupełnie nie bardzo wiesz co to i jak to się stosuje i do czego się odnosi. Nie musisz mi pisać o rzeczach oczywistych na zasadzie coś Ci zadzwoniło, ale nie bardzo wiesz w którym kościele.....

- po drugie - kwestia którą poruszyłem - zrobiłem to po raz pierwszy tutaj odnośnie tegorocznych plejad i regulaminu - po larum jakie się podniosło przez modów o regulaminie - wcześniej nie byłem żadnym inicjatorem - więc chyba mnie z kimś mylisz....

- po trzecie - wysyłam Ci PW - w odpowiedzi na Twoje ostatnie stwierdzenie, bo Twój post to początek farsy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to stanowisko jest Wasze i ani mnie ono grzeje ani ziębi.

no to ja już nie rozumiem. To po co się pchasz do dyskusji jak masz totalną obojętność? :)

 

napisałem prośbę o więcej obiektywizmu

jak juz pisał Subaryta - dział K/S jest dodatkiem do forum i powinien być jako taki traktowany, a nie jak allegro-bis.

 

a co to ma do rzeczy kim jesteś ? Wszytko przed Tobą zatem - nikt Ci nie broni, skoro tak się o ten fach dopytujesz :mrgreen:

wiesz, ja z ciekawości. W końcu tak walczysz jako "obrońca z urzędu" mimo deklarowanej podobno obojętności, że chcąc nie chcąc musi to budzić zastanowienie i pytanie czy "ten typ tak ma" :mrgreen:

 

czytając Twoje posty - przydałoby się nieco upuścić powietrza...

czytając Twoje posty - przydałoby się nieco upuścić powietrza... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja już nie rozumiem. To po co się pchasz do dyskusji jak masz totalną obojętność? :)

 

ja tylko zabrałem w niej głos - przecież to forum, nie pchałem się. Nie mierz innych swoją miarą...

 

wiesz, ja z ciekawości. W końcu tak walczysz jako "obrońca z urzędu" mimo deklarowanej podobno obojętności, że chcąc nie chcąc musi to budzić zastanowienie i pytanie czy "ten typ tak ma" :mrgreen:

 

Coś chyba Ci się wydaje,że myślisz, że jest, a w rzeczywistości tego nie ma.... Tobie się wydaje że tutaj jest jakiś sąd czy co, bo zaczynasz od pierwszego posta o prawie, izbach, urzędach. Masakra jakaś normalnie. Jak Ci mało sali sądowej w tej ciekawości to idź do pierwszego lepszego wydziału w najbliższym sądzie i zasiądź jako publiczność w ławach. Rozprawy, z pewnymi wyjątkami sa przecież jawne dla publiczności. Będziesz mógł sobie odpowiedzieć potem na nurtujące Cię pytanie. Ciesze się zatem niezmiernie, że pomogłem Ci znaleźć drogę i cel w życiu :mrgreen: Wyluzuj trochę, bo spiąłeś się jakoś tak strasznie, aż zaraz coś trzaśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekla, wstrzymaj konie i nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń, bo piszesz na forum i tutaj art. 11 ust. 2 ustawy o radcach prawnych Cię nie chroni (albo art. 8 ust. 2 Prawa o adwokaturze, bo nie wiem, z której korporacji jesteś i czy w ogóle). Kwestia, którą poruszasz, była wielokrotnie dyskutowana - z tego, co pamietam - przede wszystkim z Twojej inicjatywy i chyba już dostatecznie wyjaśniona. Jeżeli masz konkretne zarzuty, to odpowiedz na pytanie chojnego, a nie stosuj uników, bo to świadczy tylko o tym, że Twoje zarzuty są kompletnie pozbawione podstaw i argumentacji.

 

zoui -

 

- po pierwsze - z ustawami, o których piszesz - to chyba zupełnie nie bardzo wiesz co to i jak to się stosuje i do czego się odnosi. Nie musisz mi pisać o rzeczach oczywistych na zasadzie coś Ci zadzwoniło, ale nie bardzo wiesz w którym kościele.....

- po drugie - kwestia którą poruszyłem - zrobiłem to po raz pierwszy tutaj odnośnie tegorocznych plejad i regulaminu - po larum jakie się podniosło przez modów o regulaminie - wcześniej nie byłem żadnym inicjatorem - więc chyba mnie z kimś mylisz....

- po trzecie - wysyłam Ci PW - w odpowiedzi na Twoje ostatnie stwierdzenie, bo Twój post to początek farsy...

 

Siekla, skoro argumenty z wiadomości priv przenosisz na forum publiczne, pozwól, że odpowiem Ci fragmentem wiadomosci, którą do Ciebie wysłałam. Dla wyjaśnienia: nie przesyłaj mi proszę dowodów w postaci zdjęć aut - nie do mnie je powinieneś kierować. Na marginesie: ciekawy z Ciebie człowiek, skoro na Plejadach zamiast czerpać przyjemności z zabawy i wspólnych spotkań biegasz po placu i sporządzasz "dokumentację zdjęciową"

 

"Witaj Siekla,

 

jak widać, to zagadnienie bardzo Cię boli, skoro wypisujesz do mnie wiadomości na priv. Mam nadzieję, że to było pierwszy i ostatni raz, bo nie życzę sobie odbierac od Ciebie prywatnej korespondencji. (...)

 

Stawiasz zarzut, więc sprecyzuj, o co Ci chodzi, a nie rzucaj enigmatycznych niemerytorycznych zarzutów, z którymi nie ma mozliwości polemizować.

 

Odnośnie rozumienia ustaw - wybacz, ale Twój komentarz jest ponizej wszelkiej krytyki. Zniżając się do Twojego poziomu odpowiem Ci: "nie ucz ojca dzieci robić". Najpierw warto zapoznac się z interlokutorem, poznać go bliżej, a później podejmowac polemikę. Nie chce mi się tłumaczyć Ci, dlaczego tak twierdzę, skąd moje stanowisko, itp,. Powiem tylko: w świetle mojej codziennej pracy zawodowej zarówno w zakresie stosowania, interpretacji, jak i tworzenia przepisów prawnych Twój komentarz budzi pusty śmiech.

(...)

Wybacz, ale nie zamierzam rozmawiac na tym poziomie.

 

Ewa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi, czy to, że ktoś miał nieregulaminowo zmodyfikowany samochód na plejadach, to jest pytanie do moderatorów?

Już sam OT świadczy o luźnym podejściu do regulaminu na znacznej części forum :)

siekla, ja to rozumiem tak, sprzedaż na forum nie jest zabawą, więc moderatorzy chcą regulaminu przestrzegać i to popieram, byle uczciwie. OT jest zabawą, plejady to jest też zabawa i nawet jak ktoś rzeczywiście zmodyfikował samochód a przegrywać nie potrafi, to niech też sobie regulamin nagina, bo chyba SIP na tym nie ucierpi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiesz co miałeś w nim zmieniane i które z tych modów dyskwalifikowały Cię z klasy turbo....

 

Bądź mężczyzną i napisz, bo na chwilę obecną brzmi to jak zarzut.

W sumie ja też miałem nieprzepisowy zestaw głośnomówiący (żonę wziąłem ze sobą...)....Choć z drugiej strony ja w sumie nawet nie jechałem ;)

A poza tym pablonas ma rację OT kwitnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba Ci się wydaje,że myślisz, że jest, a w rzeczywistości tego nie ma....

siekla, zatem według tej teorii Ciebie nie ma :shock:

 

niestety wdawanie się Twoje offtopowe wywody, powoduje że:

 

zdarzenie.jpg

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos - ja tylko grzecznie odpowiedziałem na pytanie, skoro chojny je zadał. I może po prostu wnerwiła mnie w końcu ta jego hipokryzja...

 

Kolejny rok z rzędu są zarzuty dotyczące mojego auta, 2 lata temu że seria a startuje w outlow, rok temu że jednak powinno być outlow bo pewnie ma pierdylion koni... ciekawe co w tym, bo listy zmian jak nie było tak nie ma.

 

Po raz kolejny osoba stawiająca zarzuty nie ma jaj aby na żywo podejść i porozmawiać jak mężczyzna.

 

To że sie mnie czepiasz mam gdzieś, że mojego samochodu też mam gdzieś ale dzisiaj przegiąłeś mały, zakompleksiony człowieczku.

 

Cóż siekla gwiazdo internetu... dwa razy do Ciebie podchodziłem a Ty uciekłeś z podkulonym ogonem, rok temu kiedy przywiozłem Twój parasol i w tym roku na korytarzu w hotelu. Widać wszystko na co Cię stać to robienie fotek cichaczem i podgryzanie kostek zza klawiatury przy okazji każdej nadarzającej się okazji ale atakowanie mojej dziewczyny na PW i na forum to gruba przesada więc uprzedzam lojalnie rób jak masz to w zwyczaju i z wbitym w ziemie wzrokiem nadal lepiej schodź mi z drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bujak27 jest dziwną przypadłością

 

Mamusie swendziało ale przejszło po penicylinie.

 

mamusia

 

-- 25 lip 2012, o 20:59 --

 

 

Po raz kolejny osoba stawiająca zarzuty nie ma jaj.

I takie so powikłania jak sie zaniecha zaszczyków.

 

mamusia

 

-- 25 lip 2012, o 21:12 --

 

Coś chyba Ci się wydaje,że myślisz, że jest, a w rzeczywistości tego nie ma....

Początkowo nie załapałam ale ...już sie napiłam.

 

mamusia

 

-- 25 lip 2012, o 21:14 --

 

temat trzeba profilaktycznie zamknąć :wink: :mrgreen:

 

Jak sie ma uczulenie na lateks, to profilaktykom na syfilisa jes wszczmienźliwość.

 

mamusia

 

-- 25 lip 2012, o 21:19 --

 

ale o co chodzi?

I takie podejście mię się podoba.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...