Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

siedziałem do 03.30...

 

To jeszcze nie tak źle. Chyba dawno to było co? BO teraz zajęłoby Ci to ze 2 dni. Analizowałeś wnikliwie kazdego napisanego jak i nienapisanego posta? Jesteś w stanie wyciągnąć jakieś wnioski z tej wędrówki po liście użytkowników po za tym, że statystycznie rzecz biorąc 90% nic nigdy nie napisała? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedziałem do 03.30...

 

To jeszcze nie tak źle. Chyba dawno to było co? BO teraz zajęłoby Ci to ze 2 dni. Analizowałeś wnikliwie kazdego napisanego jak i nienapisanego posta? Jesteś w stanie wyciągnąć jakieś wnioski z tej wędrówki po liście użytkowników po za tym, że statystycznie rzecz biorąc 90% nic nigdy nie napisała? :mrgreen:

W tamtym roku :wink:

iKALIi

Nie analizowałem żadnego posta, po prostu sprawdziłem w spisie, zliczyłem użytkowników po kolei z poszczególnymi ilościami postów :wink: a potem:

Przepuściłem przez Statistice, porobiłem kwerendy, zrobiłem rysunki w AutoCadzie, a na koniec wszystko scałkowałem i podniosłem do kwadratu korzystając z rachunku tensorowego... :twisted::P:mrgreen:

Gdzieś to opisałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłbyś udostepnić mi wyniki swoich obliczeń. Byłaby to ciekawa lektura na zbliżający się weekend, który bez sensu zostaje wydłużony o jeden dzień. Znowu młodzież nie da mi spokojnie pisać i się edukować, bo będą spożywać alkohol w dużych ilościach, słuchać szatańskiej muzyki i niewiadomo co jeszcze. aż się znowu zdenerwowałem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Moderatorzy

czy myśleliście może nad opcją "lubię to" ?

Czasem ktoś , coś tak napisze , że trudno tego nie zauważyć,nie docenić

Opcja ta pozwoliłaby uniknąć pisania postów typu "zgadzam się , masz rację , popieram , podobuje mię się to " itd,

a i samemu autorowi ociepliłoby się koło serducha.

Dziękuję.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota, pomysł świetny :!: :!: :!:

 

Ja ze swej strony proponuję pójść oczywiście dalej i dorobić cały panel "artyleryjski". Panel zawierałby naboje z labelkami. Pomysły labelek i krótki opis funkcjonalności :

- Lubię to (kapitalna i pierwszorzędna sprawa, dodatkowo wszyscy czujemy się, jak w domu czyli na FB. Dom, kurna dom, rodzina, ciepły obiad, pies/kot/świnka morska - jednym słowem Eden i Avalon w jednym) - ku pokrzepieniu serc i docenienie wkładu twórczego Pani/Pana pisarza ,

- Średnio to lubię - jak wyżej tylko już trochę mniej optymizmu, dodatkowo co bardziej "sfejsbukowani" mogą się poczuć zagubieni ,

- Chyba tego nie lubię - jak wyżej ale już znacznie, znacznie mniej optymizmu i jakieś takie zawahanie, czy aby Pani/Pan pisarz napisali coś z czym się identyfikuję, co mnie pozytywnie rajcuje, tudzież po prostu weseli. Czyli aplauz, o ile w ogóle, z tych minimalnych sąsiadujący (być może) z początkami dezaprobaty i pierwszych oznak zdenerowowania ,

- itd. ,

- itp.

 

Lekka zmiana rytmu, Panie proszą Panów

 

- Rower - nabój tematyczny. Przykład zastosowania - czytamy o problemie z panewkami. Temat ograny jakby, Towarzystwo z lekkim wielbłądem na twarzy ale...od czego jest Panel Artyleryjski ? No oczywiście. No to my temat i Panią/Pana piszącego buch ROWERem. Dajemy przez to zrozumienia - ale to już było, nudzimy się jak na polskim filmie, chodźmy na rowej. Bo rower to jest fajniejsza sprawa. Jednocześnie, prospołecznie, prospołecznościowo zapraszamy na rower innych. Rower po prostu łączy i stwarza zaczyn (dla mieszkańców siół i hutorów - zacier) do fantastycznej historii, którą potem umieścimy w dziale Nasze podróże i dostaniemy 66. Lubię to. Czyli przyjemne z pożytecznym albo ostro na odwrót.

 

Na podobnej zasadzie, per analogia, można zbudować wiele pocisków do naszego Panela Artyleryjskiego. Jeżeli inwencji twórcom starczy (a w to nie wątpię i kolejne Lubię to w nagrodę) warto już tera zaprojektować Panel Artyleryjski ....przewijany. Trzeba z żywymi naprzód iść, lallalala :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie z moim nickiem?

 

 

Wnoszę prośbę o głebokie zastanowienie się nad zmianą mi nazwy własne z ".i.KALI.i." na "KALI"

Prośbę swą motywuję regulaminem, który przytoczył bakupno oraz wieloletnim określaniem mojej osoby bez żadnych kropek itd. Liczę również na dobrą wolę "władzy" i dzięki temu pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 

Pozdrawiam

KALI

 

 

Podpisuję się również pod postem Grześka. Bardzo to lubie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych słowa mego listu, droga Doroto, poinformować Cię pragnę, iż nie byłaś adresatem mojej odpowiedzi. Rozmawiam z Piotrem, gdyż taką mam frajdę. Od wielu lat...

 

Przyganiał kocioł garnkowi.Chyba nie kontrolujesz tego co piszesz :evil:

Już Ci pisałam chłopaczku , że nie mam na imię Dorota , więc jeśli łaska zapamiętaj to sobie raz na zawsze .

Nie piliśmy ze sobą wódki więc zwracaj się do mnie per Rozrabiara.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi napisał(a):

Subaryta, za co siekla dostał bana? :shock:

 

Za OT, pomimo moich próśb o trzymanie się tematu wątku. Poza tym nie dostał bana a urlop, który skończy mu się za 2 miesiące bo wtedy wygasa I ostrzeżenie.

Pozdrawiam

 

 

Ktoś tu się mija z prawdą. :roll:

Dostał bana, bo nie może logować się na forum.

Ja jak miałem trzy paski mogłem się logować i czytać forum, nie mogłem tylko pisać (poza PW).

 

Czym się różni ban od urlopu? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, to chyba nowy silnik forum tak się zachował. Teraz spojrzałem i faktycznie jest na liście zbanowanych ale:

 

Użytkownik osiągnął maksymalną ilość ostrzeżeń i został automatycznie zbanowany.

 

Czyli forum same banuje w przypadku przekroczenia maksymalnej liczby pasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem trzy paski mogłem się logować i czytać forum, nie mogłem tylko pisać (poza PW).

Na phpBB2 - czyli poprzedniej wersji tak byo. Ta wersja skryptu forum działa inaczej.

 

Ktoś tu się mija z prawdą. :roll:

Zgadza się - ale to po prostu wynika z Twojej niewiedzy.

 

Czym się różni ban od urlopu? :evil:

Banowanie następuje automatycznie po osiągnięciu 3 pasków. Tak działa phpBB3. A czym jest urlop? zapytaj w kadrach. Nie wiem jaką masz formę zatrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi napisał(a):

Ktoś tu się mija z prawdą. :roll:

 

Zgadza się - ale to po prostu wynika z Twojej niewiedzy.

 

Hogi napisał(a):

Czym się różni ban od urlopu? :evil:

 

Banowanie następuje automatycznie po osiągnięciu 3 pasków. Tak działa phpBB3. A czym jest urlop? zapytaj w kadrach. Nie wiem jaką masz formę zatrudnienia.

 

 

Śmieszne strasznie.

Moja niewiedza.

 

Poniżej to chyba nie moje słowa:

Poza tym nie dostał bana a urlop

 

Subaryta, pojedź do Pumexa na szkolenie, aby uzupełnić braki wynikające z Twojej niewiedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, tak jak w Subaru - są modele - jest ban "dożywotni" i ban "3- miesięczny" wynikajacy z ilości pasków.

Nie wiem po co mieszasz - ale może wyraź swoją prośbę o kasację konta osobiście - w tym miejscu - to Ci ulżę w tych rozterkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...