Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prośba do Moderatorów o umieszczenie w odpowiednim dziale poniższej informacji:

W dniu 25-09-2015 w godzinach wieczornych, na Warszawskim Wilanowie został skradziony Forester 2.5 XT z 2009r manual, nr rejestracyjny WZ 2270N.

Zdjęcia w albumie:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/gallery/album/682-skradziony-forester-25xt-2009r/

Znaki szczególne:

-przedni grill sportowy

-rozporka przednia Summit (srebrno-pomaranczowa)

-rozporka tylna Summit (srebrno-pomaranczowa)

-zegarek boost autogauge

-zegary zmienione na STI'kowe

-dzwignia recznego z gumowej zmieniona na czarna skore z czerwona nicia

-seryjne radio zmienione na Kenwooda DDX4015BT

-ramka wokol radia w kolorze czarnym

 

to tak na szybko. auto walneli mi spod bloku.

Prośba o rozesłanie gdzie się da.

 

pozdrawiam,

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy naprawdę można dostać ostrzeżenie za cytowanie innego uczestnika forum? :D

 

Z premedytacją zacytowałeś posta niezgodnego z Regulaminem. Dostałeś ostrzeżenie werbalne, czyli żadne.

Masz 0 punktów ostrzeżeń, przestań się mazać ;)

 

 

Jeśli masz coś jeszcze do dodania to zapraszam na PW, bo to wyczerpuje podjęty przez Ciebie temat.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy naprawdę można dostać ostrzeżenie za cytowanie innego uczestnika forum? :D

 

Z premedytacją zacytowałeś posta niezgodnego z Regulaminem. Dostałeś ostrzeżenie werbalne, czyli żadne.

Masz 0 punktów ostrzeżeń, przestań się mazać ;)

 

 

Jeśli masz coś jeszcze do dodania to zapraszam na PW, bo to wyczerpuje podjęty przez Ciebie temat.

 

 

 

Punkty to ja mam w nosie,możesz mi przyznać nawet teraz.

Denerwuje mnie fakt zwracania mi uwag za cytowanie postu w którym są piersi żony(chyba :huh: ) innego uczestnika forum :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

 

Zwracanie mi za to werbanych ostrzeżeń jest nadużyciem Twoich uprawnień a mówiąc krótko przegięciem pały.Pozwalasz sobie na zbyt wiele nie wiem jakim prawem.Niech każdy z moderatorów wejdzie na wątek meldunkowy i sam oceni czy powinienem dostać jakiekolwiek ostrzeżenie.

 

Jeśli nadal tak to będzie wyglądało w stosunku do mnie to ja nie widzę dla siebie miejsca na tym forum.

A jak się komuś nie chce to tutaj jest mój post za który dostałem werbalnie ostrzeżony.Niech każdy oceni moje przewinienie.

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/58650-melduję-że/?p=2330152

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insynuowanie mi,że cytuję post z premedytacją, jest niedorzeczne i nieprawdziwe i ja o tym wiem a reszta mnie nie interesuje.

Upominanie mnie za cytowanie ,również jest niedorzeczne i tego zdania też nie zmienię.

PS.Grzesiu,mimo całej sympatii do Ciebie cały czas masz u mnie minusa od Obidzy,jeśli chcesz możemy o tym porozmawiać na PW.

A za pisanie nie na temat w tym wątku oczekuje jak zwykle ostrzeżenia. :)

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widze ze moderatorzy czytaja ten watek jak chca.mojej prosby o kradziezy forestera nikt nie "obsluzyl". generalnie faktem jest niestety,ze forum sie "psuje".a szkoda:(

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/17371-uwaga-skradzione-subaru/?p=2320310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Insynuowanie mi,że cytuję post z premedytacją, jest niedorzeczne i nieprawdziwe i ja o tym wiem a reszta mnie nie interesuje. Upominanie mnie za cytowanie ,również jest niedorzeczne i tego zdania też nie zmienię.

 

Racja jest jak dooopa: każdy ma swoją.

Jeśli wiedziałeś, że za nagość/sutki etc. jest warning, to obecność takowych treści w Twoim poście była przemyślana = premedytacja.

 

 

 

a ja widze ze moderatorzy czytaja ten watek jak chca.mojej prosby o kradziezy forestera nikt nie "obsluzyl". generalnie faktem jest niestety,ze forum sie "psuje".a szkoda:(

 

Nie sprawdzę, nie zapytam... Ale hejt jest w modzie, to sobie ponarzekam... Tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@dominikd, przepraszam, mogłam oczywiście napisać, że zacytowałam Twój post w odpowiednim, przeznaczonym do tego wątku. Wyszłam z założenia, że przy takim stażu na forum wątek o skradzionych Subaru jest Ci znany. Mój błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego "pecha" z subaru jeszcze akurat nie przerabialem.

watki o panewkach, zmielonych biegach sa mi za to znane az za dobrze;)

wazne ze info poszlo w forumowy eter szybko,za co dziekuje!

z mojej strony temat zamkniety.

peace!;)

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmykam ;)

 

Super. Polecam czasem zajrzeć do regulaminu, bo na forum nie kierujemy się naszym "widzimisię", tylko zapisami regulaminu.

 

Kolejne posty nie na temat (to wątek pytań do moderatorów, gdyby ktoś nie zauważył) uznam za OT i spam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urabus, na jakiej podstawie nagradzasz mnie czerwonymi strzałkami ?

 

Na takiej podstawie jak każdy inny użytkownik forum, któremu czyjś post nie przypadnie do gustu. Dostałeś ode mnie (jako użytkownika, nie jako moderatora) trzy czerwone strzałki za trzy posty: #2326960#2298851#30424 których treść, jest w mojej ocenie, niekulturalna. 

 

Nie jesteś w "temacie" to nie głosuj.

 

Za tą wypowiedź daję Ci kolejną czerwoną strzałkę.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć jak się zakończyła sprawa poruszana w usuniętym już wątku : " Subaru Impreza WRX STI Prodrive 2002"?

 

Druga kwestia - część wątków np. Islamizacja Europy i Polski nadal jest dostępna w archiwum a część np. Jak skutecznie obronić się przed kilkoma napastnikami już nie.

 

W jaki sposób jest dokonywana selekcja, które wątki mają być skasowane permanentnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...