Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy mógłby to ktoś naprawić :?:

Uwaga, będę odpowiadał:

Nie może. Licznik celowo jest wyłączony w tym dziale aby nie rozjuszać spamerów, którzy porównywali by swoje ilości postów ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dobra to zmieniam na ten zimowy i proszę jakiegoś moda o przyjazd i zmienienie mi na czas letni :P

 

 

tydzień obecną przed zmianą czasu zmieniłem na godzinę w tył ;)

zmianę czasu można zrobić w panelu użytkownika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, moduł do ignorowania, który zainstalowaliśmy miał niestety ten feler, że mieszał z 'wątkami nieprzeczytanymi' i musieliśmy go wyłączyć. Szukamy teraz działającej prawidłowo wersji.

 

Gdzie szukacie? Pomogę. 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szanownej moderatorni - wyraz Z A J E B I S T Y nie jest wyrazem uważanym za wulgarny, ani obraźliwy!! Wiec nie rozumiem dlaczego ten wyraz został usunięty z mojego podpisu. A swoją drogą to macie niezły zapłon... taki podpis mialem juz baardzo długo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko 8) Jachu zaraz dostanie prawko.... dlatego jest taki przewrazliwiony .....

 

a ja z inne beczki ...

dlaczego tematy traktujące o ilosci napisnych postow ( 500 . 1000 ) caly czas sa na głównym ?

od kiedy toleruje sie tematy sluzace tylko i wylacznie do nabijania postow na forum glownym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat: Ograniczenia w dostępie do sprzedam/kupię

 

Panowie,

wydaje mi się, że ograniczenie w dostepie spowoduje, że pojawi się multum nowych ludzi (takich jak ja), którzy będą bezsensownie nabijać liczbę postów na forum tylko po to, aby uzyskac dostep do opcji. To chyba nie jest celem The Forum.

Dodatkowo, nowa osoba bezproblemowo znajdzie interesujące ją informację przy wykorzystaniu opcji "Szukaj". Wszystkie watki typu: jaki silnik, amaryka vs europa, jakie opony itd. były wałkowane po kilkadziesiąt razy i trudno się spodziewać, iż osoba wchodząca na forum po raz pierwszy wniesie coś nowego do dyskusji.

 

Osobiście zalezy mi na relatywnie szybkim znalezieniu Subaru Forestera (2006-2007). Traktuję forum jako z jednej strony źródło informacji, które umożliwiło mi zdefiniować moje oczekiwania, a z drugiej jako wariograf - który umożliwi mi znalezienie Tego Jednego zweryfikowanego pod względem technicznym przez starszych stażem forumowiczów/poleconego przez starszych stażem forumowiczów.

 

Proponuję zredefiniować warunki dostępu do opjci sprzedam/kupię. Może warunek postów dla sprzedających (handlarze), a kupującym odpuścić.

 

BTW:

Kupię Subaru Forester: 2,0 XT (ewentualnie 2,5 XT)

Rocznik: 2006-2007

Krajowy

Manualna skrzynia biegów

Pełne wyposażenie - skórzane wykończenie

Przebieg: max 120 tys. kilometrów

Nie interesują mnie okazje cenowe - jestem w stanie "docenić" stan bezwypadkowy (wiem, że to rzadkość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko 8) Jachu zaraz dostanie prawko.... dlatego jest taki przewrazliwiony .....

Tak. Już tydzień czekam na plastik. :evil:

 

No, ale ten wyraz na forum jest traktowany jako wulgarny. Dobra nie było tamtego postu :D

 

Wojb no niby masz racje, ale nie masz.. to jest trudna sprawa. Bo na forum pojawia się wielu handlarzy, którzy rejestrują się tu tylko po to, żeby sprzedać swoje "cacko". Ideą tego forum jest to żeby łączyć fanów i właścicieli Subaru, a nie robić allegro dedykowane dla jednej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...