Skocz do zawartości

Logo - projektor


FelipoF1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy oryginalnie w niektórych imprezach GH były montowane projektory które wyświetlają logo przy otwartych drzwiach? Widzę u chinolów mnóstwo takich gadżetów do kupienia i myślę o tym czy da się to zastosować w lanosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha szpan na wsi

Taki typ tylko jest. Wygląda że trzeba tylko podpiąć i działa. Ale czy wogule jest tam jakaś wtyczka w drzwiach czy coś? Bo na fotkach widać że nawet oryginalna dziura jest. Hmm nie mogę się schylic żeby zobaczyć bo mnie plecy bolą.

post-25217-0-88460600-1487497771_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowa aukcja z opisem do jakich modeli pasuje: http://allegro.pl/led-logo-projektor-subaru-bez-przerobek-i6376258661.html

 

Do starszych modeli trzeba kupić takie: http://allegro.pl/led-logo-projektor-subaru-lampki-drzwi-12v-i6653912441.html
I wiercić otwory w plastikach. Na tvn turbo w programie 101 napraw pokazywali jak to montować.

Edytowane przez ziomek4000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Może odświeżę stary wątek nie znalazłem nic podobnego otóż jako że żarówka przy jednych drzwiach się spaliła pomyślałem że wymienię zwykłą żaróweczkę na taki projektor i rodzi mi się pytanie w sumie na allegro znalazłem trzy różne aukcje które przewijają się przez wiele stron, jednak oprócz ceny i różnego wykonania nie widzę żadnej różnicy, a chciałbym by logo było jak najbardziej widoczne. może ktoś kupował coś w tym stylu wcześniej i doradzi którą opcję powinienem wybrać?

 

1 opcja najtańsza żadnych szczegółów o mocy diody czy coś w tym stylu, tył diody wygląda jak by był nie zabudowany (najtańszy badziew?):

https://allegro.pl/oferta/subaru-outback-tribeca-xv-projektory-led-logo-7795118574

 

2 opcja troszkę droższa jest już specyfikacja diody oraz co się rzuca w oczy przy czytaniu nie wiem czy to istotne, tył ciągle nie zabudowany:

  • SMD diody wysokiej mocy dla maksymalnej widoczności i efektu
  • Wbudowane specjalne rezystory - nie powodują błędu na wyświetlaczu-system CAN BUS

https://allegro.pl/oferta/led-logo-projektory-subaru-tribeca-outback-xv-hd-7681156614

 

3 opcja najdroższa posiada krótką informację o samej diodzie, specyfikacja wydaje mi się podobna do tej w średniej cenie i w końcu widać z tyłu że jest zabudowany.

 

https://allegro.pl/oferta/projektor-logo-led-do-subaru-impreza-forester-lega-7490159726?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YmJjZjRkYmUtYzllNi00ZmE4LTk2YzEtOTM3OTY0MWNiNDY2AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=87afb9cb-883f-47b2-a5dd-837172a971b6

 

Tutaj filmik jaki znalazłem na yt tylko nie wiem czy dokładnie te projektory dają taki efekt :(:

 

 

 

Warto? Nie warto? Zawracać sobie tym głowę czy olać temat i założyć zwykłą świecącą żaróweczkę? 

 

Edytowane przez Mateuszop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mateuszop napisał:

 

Tutaj filmik jaki znalazłem na yt tylko nie wiem czy dokładnie te projektory dają taki efekt :(:

 

 

 

Warto? Nie warto? Zawracać sobie tym głowę czy olać temat i założyć zwykłą świecącą żaróweczkę? 

 

"Wieś tańczy i śpiewa"

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kilka złotych wydaj na coś pozyteczniejszego  ;) tak jak przedmówcy, wymień żarówkę i zapomnij.

 

A jeżeli ktoś się jednak uprze,  to taki efekt jak na filmiku wcale nie jest trwały - kwestia kilkunastu dni i przestaje świecić mocnym światłem i żeby ujrzeć logo trzeba się dobrze dopatrywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam to przed oczami. Podjazd pod remizie, otwarcie drzwi, zapala sie projektor z napisem Subaru, albo jeszcze lepiej WRX STI w wolnossaku. Lewa noga delikatnie położona na ziemie co by nie porysować lakierków z tym przodem uciętym prosto jak przez prasę hydrauliczną, do tego dresowe spodnie, ewentualnie moro, a przed szyberdach uciekają nuty ludowego hymnu "miłość miłość w Zakopanem" :D A tak w ogóle za te 50 zł wolałbym kupić litr wódki i wypić ją duszkiem, żeby zapomnieć, że taki pomysł przeszedł mi przez głowę :D BTW znajomy miał to seryjnie w nowym A3 w sedanie, wstyd na maksa wg mnie. Jak by było mało widoczne, że przyjechał Audi to jeszcze pod drzwiami musi się to zapalać, da się to co prawda wyłączyć ale sam fakt, na jaki grzyb to komu :D 

Edytowane przez filipk93
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2019 o 14:46, filipk93 napisał:

Mam to przed oczami. Podjazd pod remizie, otwarcie drzwi, zapala sie projektor z napisem Subaru, albo jeszcze lepiej WRX STI w wolnossaku. Lewa noga delikatnie położona na ziemie co by nie porysować lakierków z tym przodem uciętym prosto jak przez prasę hydrauliczną, do tego dresowe spodnie, ewentualnie moro, a przed szyberdach uciekają nuty ludowego hymnu "miłość miłość w Zakopanem" :D A tak w ogóle za te 50 zł wolałbym kupić litr wódki i wypić ją duszkiem, żeby zapomnieć, że taki pomysł przeszedł mi przez głowę :D BTW znajomy miał to seryjnie w nowym A3 w sedanie, wstyd na maksa wg mnie. Jak by było mało widoczne, że przyjechał Audi to jeszcze pod drzwiami musi się to zapalać, da się to co prawda wyłączyć ale sam fakt, na jaki grzyb to komu :D 

 

Tak szczerze to najwększą wieś to dzisiaj właśnie producenci potrafią odwalić. Logo auta pod drzwiami, fejkowe wloty powietrza które nigdzie nie prowadzą no i wisienka na torcie:

 

mercedes.jpg

 

udawana końcówki wydechu. 

 

A ja się czepiałem jak ktoś sobie maskę z wrxa to wolnossaka wsadzał :D

Edytowane przez Tinuviel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...