Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, QbaqBA napisał:

Nju mobile sprawdź.

 

@Aga

Używam z żoną od 2+ lat,

 

Rachunki na czas, oscylują w granicach 40PLN za naszą dwójkę z wszystkim właściwie na full (internet 30gb czy może już teraz ponad, bo mamy im dłużej tym lepiej). Ogólnie poza Orange'owym zasięgiem jest spoko. Używane w kraju i za granicą (w granicach UE).

 

Także i Ja od siebie polecę ;) 

Edytowane przez kamul
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

20 minut temu, kamul napisał:

 

@Aga

Używam z żoną od 2+ lat,

 

Rachunki na czas, oscylują w granicach 40PLN za naszą dwójkę z wszystkim właściwie na full (internet 30gb czy może już teraz ponad, bo mamy im dłużej tym lepiej). Ogólnie poza Orange'owym zasięgiem jest spoko. Używane w kraju i za granicą (w granicach UE).

 

Także i Ja od siebie polecę ;) 

Też mam z Żoną NJU.

Rachunki za 2 telefony maksymalnie 45 zł.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałam telefon, żeby skorzystać z promocji na wymianę szybki, ewentualnie ;) a ten zegarek, czy opaska (jestem, niestety, ignorantką) działa. Mierzy mi kroki, tętno i każe się gimnastykować co chwilę :lol:

Ogólnie jestem zadowolona. Telefon jednak mam niebieski, obejrzałam na miejscu i zmieniłam zdanie :)

Poza tym niebieski był tańszy, to sobie kupiłam większą kartę pamięci do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

każe się gimnastykować co chwilę :lol:

 

:thumbup: mnie się podoba. Hmm może by taki kupić mojej Kobiecie. A można w trybie gimnastycznym wybrać tryb np: skłony albo przysiady tak żeby opaska była synchronizowana z moimi smartfonem ? Albo taka VIP funkcja (oczywiście to taki przypadkowy przykład) przynieś piwo ;), tak dla lepszego krążenia mojej Kobiety.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ipsx82 napisał:

A gotować też może  każe ? bo ja muszę się stołować przez 1,5 miesiąca u innych po zakupach w salonie audio :facepalm:

Nie musi, gotuję bez przymusu :mrgreen:

 

3 minuty temu, llkuba napisał:

A można w trybie gimnastycznym wybrać tryb np: skłony albo przysiady tak żeby opaska była synchronizowana z moimi smartfonem ?

Nie wiem, ignoruję te polecenia :P

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Wczoraj odebrałam telefon, żeby skorzystać z promocji na wymianę szybki,(...)

Czego pani profesor?:D

 

2 godziny temu, Aga napisał:

(...)Mierzy mi kroki(...)

To chyba lepiej jak miałoby mierzyć w liczbie pojedynczej.:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, hugo napisał:
3 godziny temu, Aga napisał:

Wczoraj odebrałam telefon, żeby skorzystać z promocji na wymianę szybki,(...)

Czego pani profesor?:D

Zdrobnienia od szyby. Szyba - szybka - szybeczka ;) :P

 

 

 

  • Dzięki! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, naprawdę dawno, gdy najważniejszym portalem ogłoszeniowym (przynajmniej w regionie) była Autogiełda dolnośląska w formie

wielkiej szmacianej czarno-białej gazety, miałem w zwyczaju przeglądać ogłoszenia. I któregoś razu wszedłem w sektor poldka.

Czytam jedno za drugim i nagle w kolejnym ogłoszeniu czytam (m.in.) "szybki z tyłu".

Przez kilka lat mnie to męczyło, co autor miał na myśli, bo na pewno nie chodziło mu o rwd...

:biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miała miejsce premiera nowego notatnika samsunga i chyba ich pojeeeeeee  , nie dość tego że ponownie podnieśli ceny to dodatkowo wykastrowali z 2 funkcji takich jak mini jack co jeszcze można przeboleć ale że wersje na rynek polski nie będą mieć modemu G5 to już ni jak nie potrafię zrozumieć. Tym bardziej że takiego flagowca kupuje się na 2/3  lata  a za rok te 5G ma być już w polsce ogólnodostępne. I najważniejsze,  że nie naprawili 2 błędów z poprzednich produkcji, nadal zakrzywione krawędzie ekranu i nadal brak portu irda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2019 o 12:10, lukasdraz napisał:

Mi też jakoś te zakrzywione ekrany nie podchodzą, głownie dlatego nie biorę kolejnego Samsunga.

Zamówiłem MI9. W testach i recenzjach wygląda obiecująco. Po 10 latach korzystania z Samsunga ciężko będzie się przyzwyczaić do czegoś innego ;)

Na wakacjach wypadl mi S7 na srodku jeziora i tyle go bylo, kupilem Mi 9 i jestem naprawde zadowolony. Jedyny minus dla mnie, moglby by glosniej glosniczek do rozmow dzialac. Czasem przy duzym halasie mam problem ze uslyszeniem dokladnie co ktos mowi po drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ipsx82 napisał:

Dzisiaj miała miejsce premiera nowego notatnika samsunga i chyba ich pojeeeeeee  , nie dość tego że ponownie podnieśli ceny to dodatkowo wykastrowali z 2 funkcji takich jak mini jack co jeszcze można przeboleć ale że wersje na rynek polski nie będą mieć modemu G5 to już ni jak nie potrafię zrozumieć. Tym bardziej że takiego flagowca kupuje się na 2/3  lata  a za rok te 5G ma być już w polsce ogólnodostępne. I najważniejsze,  że nie naprawili 2 błędów z poprzednich produkcji, nadal zakrzywione krawędzie ekranu i nadal brak portu irda.

 

obecnie użytkuję s7 edge i zastanawiam się czy sobie nie zmienić na coś innego, myślałem nad tym notem, ale z tego co piszesz to słabo to wygląda

możliwe że wezmę note 9 bo cena już jest dużo ciekawsza a 10 nie oferuje w sumie nic nowego/ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...