Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica jest taka,że z Androidem również możesz sobie synchronizować różne urządzenia,ale nie musisz. Możesz sobie wszystko personalizować,ale nie musisz. Apple nie daje Ci takiego wyboru. Dla mnie jedyną zaletą Ip jest jakość obudowy. W pozostałych kwestiach zostali w tyle. .. Oczywiście to moje zdanie

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Źle się zrozumieliśmy. Mam na myśli itunes. Opisz procedurę, w jaki sposób od kolegi, dysponującym telefonem innym niż Ip ( niekoniecznie z Androidem ;) ) skopiować plik z muzyką, filmikiem,zdjęciem... Nie wiem,bo może coś Apple zmienił i rzeczywiście można to zrobić w prosty sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o te ekstra "ułatwienia" mi chodziło. Na szczęście świat nie kończy się na iOS takie funkcjonalności dyskwalifikują te urządzenia dla mnie. To są podstawowe usługi w dzisiejszych smartfonach,a firma Apple strata się narzucić swoją filozofię użytkownikom. Cel jest prosty. Kupujesz Ip i chcąc jeszcze kupić tablet jesteś skazany na kolejny produkt tej marki. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo kupując tel. Typu SG ze wspaniałym system android , jestem skazany na wieszanie sie , na zaniki rozmowy jak jest włączone 3G , czy inne chocki klocki :)

Miałem i nigdy wiecej tej plastikowej zabawki nie kupię :). Android to syf i nikt i nic mnie do tego nie przekona . Miałem tableta , miałem SG żeby było jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carfit sam Android to nie syf. Z Androidem jest tak jak z Windowsem. Jedna firma produkuje system a reszta dostosowuje sprzęt pod ten system i tu tkwi problem. Apple ma mega przewagę bo robią system pod konkretny sprzęt i sami to wszytko projektują. Kłania sie stara zasada "Jak coś jest do wszystkiego, to jest do ...." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carfit sam Android to nie syf. Z Androidem jest tak jak z Windowsem. Jedna firma produkuje system a reszta dostosowuje sprzęt pod ten system i tu tkwi problem. Apple ma mega przewagę bo robią system pod konkretny sprzęt i sami to wszytko projektują. Kłania sie stara zasada "Jak coś jest do wszystkiego, to jest do ...." :)

Dlatego warto kupić Nexusa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma/zna w Warszawie technika, który umiałby (jeśli to sie okaże możliwe) ściągnąć dane z N8? Nadpalona ale reagująca płyta główna, kopię zapasową na karcie microSD robi do ok 80%, potem się zawiesza.

Próbowałem regenersis w Jankach (podejście korporacyjne - nie mamy płyt głównych, telefon do śmietnika) i w Gal Mok w podziemiu - bez przekonania co do ich prób.

Ktoś coś?

Proszę o PW lub tel 782 34 54 54

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo kupując tel. Typu SG ze wspaniałym system android , jestem skazany na wieszanie sie , na zaniki rozmowy jak jest włączone 3G , czy inne chocki klocki :)

Miałem i nigdy wiecej tej plastikowej zabawki nie kupię :). Android to syf i nikt i nic mnie do tego nie przekona . Miałem tableta , miałem SG żeby było jasne :)

Edwin, nie tylko Samsung produkuje telefony z Androidem :) Owszem, ma gigantyczny (zbyt wielki nawet) udział w rynku tych urządzeń, ale są też inni gracze. Nawet LG potrafi zrobić raz totalny plastik jak L9 a raz całkiem eleganckie pudełko jak Nexus 4.

A skoro o Nexusie mowa, to używam od miesiąca, nic się nie wiesza, nic się nie muli.

 

Jedna z rzeczy jakich nie ma iPhone, to współdzielenie danych pomiędzy aplikacjami w tak szerokim zakresie jak dzieje się to pod Androidem. Prosty przykład: Za pomocą czytnika wiadomości natrafiam na jakiś fajny tekst. Chcę udostępnić go znajomemu - pod androidem klikam udostępnij, wybieram dowolną aplikację jaka tylko zgłosiła możliwość udostępnienia danej treści i tyle. Pod iOS mój czytnik wiadomości musi mieć obsługę aplikacji za pomocą której chcę treść wysłać, aplikacja do wysyłania treści musi umieć gadać z moim czytnikiem wiadomości. A co jak się nie znają i nie dogadają (najczęstszy scenariusz jeżeli używa się czegoś innego niż big A przewidziało)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys uzywalem iphoneow i uwazalem dokladnie tak jak Carfit. Nastepnie przesiadlem sie na Galaxy i.. do Iphonea juz nie wroce. Iphone dziala bez problemu? Mi sie zawieszal przynajmniej raz w tygodniu. Itunes to jakis koszmar, brak slota na karte pamieci, niemozliwosc wymiany baterii.. Zgodze sie niestrty z jednym: jakosc obudowy Iphonea czy HTC one bije na glowe s3.

Czy ktos z Was trzymal w reku s4? Jest lepiej?

 

oj , kolega nie odrobił pracy domowej bo w tych iphonach baterie się wymienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio w rękach S4 i Experię Z. Oba telefony są rewelacyjne. Wykonane bardzo fajnie, samsung ma obraz jak żyleta, ale jest bardziej delikatny, natomiast sony po wzięciu do ręki wzbudza zaufanie, jest solidny. Gdybym miał je porównać do kobiet, to S4 jest jak Jessica Alba, a Z'ka jak Justyna Kowalczyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często te baterie wymieniacie, że narzekacie na brak takiej możliwości? Może zbyt mało intensywnie używam telefonu?

 

Bardzo podoba mi się funkcjonalność iPhone polegająca na tym, że stykam go z drugim iPhone dotykam ekranu i kontakt, który miałem otwarty, zdjęcie czy strona internetowa czy co tam jeszcze przesyłane jest na drugie urządzenie. Druga fajna rzecz, to ładowanie bezprzewodowe - kładziemy na podkładce czy w zestawie samochodowym i się ładuje. Dzięki NFC telefon sam wie czy to auto czy co innego...

... a może to jednak Android miał, bo przekroczyło to innowacyjną myśl inżynierów Apple? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się funkcjonalność iPhone polegająca na tym, że stykam go z drugim iPhone dotykam ekranu i kontakt, który miałem otwarty, zdjęcie czy strona internetowa czy co tam jeszcze przesyłane jest na drugie urządzenie
To samo masz w S3, tylko trykasz pleckami :P . Chyba nawet S2 to miało. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się funkcjonalność iPhone polegająca na tym, że stykam go z drugim iPhone dotykam ekranu i kontakt, który miałem otwarty, zdjęcie czy strona internetowa czy co tam jeszcze przesyłane jest na drugie urządzenie
To samo masz w S3, tylko trykasz pleckami :P . Chyba nawet S2 to miało. ;)

Dokładnie. O ile się nie mylę to NFC, którym można transferować wszystko ;) =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to NFC, którym można transferować wszystko ;)

Nie wiem czy oglądając filmik który wstawiłeś zauważyłeś, że magicznie włączył się Bluetooth, którym to zdjęcie zostało przesłane. NFC jest tylko używane do sparowania dwóch urządzeń.

:P

Chyba, że ten filmik to była głęboka ironia ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys uzywalem iphoneow i uwazalem dokladnie tak jak Carfit. Nastepnie przesiadlem sie na Galaxy i.. do Iphonea juz nie wroce. Iphone dziala bez problemu? Mi sie zawieszal przynajmniej raz w tygodniu. Itunes to jakis koszmar, brak slota na karte pamieci, niemozliwosc wymiany baterii.. Zgodze sie niestrty z jednym: jakosc obudowy Iphonea czy HTC one bije na glowe s3.

Czy ktos z Was trzymal w reku s4? Jest lepiej?

 

oj , kolega nie odrobił pracy domowej bo w tych iphonach baterie się wymienia :P

 

odkreca sie srubki specjalnym srubokretem, nastepnie podwaza ekran (!) uwazajac, zeby nie uszkodzic tasmy. Nastepnie odkrecamy 3 srubki (innym srubokretem), pozniej kolejne 3... czyli rozebrac trzeba telefon na czynniki pierwsze! Sounds like fun! :yahoo::facepalm:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...