Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz zaraz , ale dla mnie na być telefon obsługowy jedna ręka !!!! A nie żebym stural po ekranie dwoma paluchami szukając numeru tel . Dla mnie to idiotyzm , a nie mam paluchow czy dłoni o rozpietosci Goloty ;)

Wszystko na swoje granice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko ze monitora nie musisz nosic w kieszeni spodni a telefon tak. Ja teraz jak kupuje ubranie, to musze sprawdzac czy ma miejsce na telefon.

Dziala w Polsce usluga Google Voice? Sam jeszcze nie korzystalem ale podobno mozna miec jeden numer telefonu i kilka aparatow, ktore beda dzwonily naraz lub mozna konfigorowac ktory aparat dzwoni w zaleznosci od pory dnia lub numeru z ktorego ktos dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz , ale dla mnie na być telefon obsługowy jedna ręka !!!! A nie żebym stural po ekranie dwoma paluchami szukając numeru tel . Dla mnie to idiotyzm , a nie mam paluchow czy dłoni o rozpietosci Goloty ;)

Wszystko na swoje granice :)

 

a ja na przykład nie wyobrażam sobie sterowania tylko jednym klawiszem, jak muszę coś w ajfonie zrobić to makabra ;)

wolę zdecydowanie mieć klawisze funkcyjne, a proste funkcje typu kontakty spokojnie można obsługiwać tylko kciukiem na ekranie

jak widać, każdy musi znaleźć co mu lepiej pasi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki? Zapodaj jakieś linki...

 

jaki ROM? czy czym sie rozni od brandowanego, ktory dostajesz z komorka od operatora?

tutaj masz link do forum i dostepne ROMy:

 

http://forum.xda-dev...play.php?f=1381

 

a ja mam u siebie FunkyROM v2.0

Dzięki. Popatrzyłem i jednak nie przesiadam się na Microsoft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem niedawno iphona zonie i kupiłem drugiego już historii solida bo spędzam w tygodniu około 15 godz.tygodniowo na rowerze, telefon lekko nie ma, jest często narażony na uderzenia, upadki, kompiele w pocie, w błocie, mróz itp. Po 2 miesiącach użytkowania solida zatęskniłem za iphonem, żona niestety nie chce oddać więc kupuje znowu iphona i pancerny, wodoszczelny pokrowiec. Kiedyś była usługa tandem -dwie karty sim do jednego numeru i to by rozwiązywało mój problem ale już chyba żadna firma czego takiegonie oferuje

Ja od paru latek toleruje tylko "jabłuszko" ;) Ostatnio zakupiłem takie cudo na rower i jestem mega zadowolony http://www.topeak.com/products/bags/ridecase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę kilka słów dla potomnych: od półtora roku używam HTC Sensation XL. Generalnie przez pierwsze pół roku był bardzo ok, potem już nieco gorzej. Bateria przestała być wystarczająca - przy częstym korzystaniu z internetu nie wystarczała mi do końca dnia, w pewnym momencie zacząłem jeździć do pracy z ładowarką :/ jej pojemnośc to tylko 1600mAh. Komunikacja BT z np. OBDII ELM327 bezproblemowa, wykrywanie urządzeń też, podobnie jak sieci wifi często korzystam w domu do sprawdzenia poczty itp właśnie przez WiFi i zasięg wykrywania sygnału dobry. Jako odtwarzacz muzyki np. w samolocie też ok, zwłaszcza ze słuchawkami Beats by Dr.Dre, szybkość działania przeglądarki internetowej - hmm, wydaje mi się, że mogłoby być lepiej. Ekran duży i czytelny, lecz telefon raczej wymaga obsługi dwoma rękami, co wg. mnie nie jest zawsze zaletą. Dostęp do akcesoriów raczej mizerny: obudowy, baterie itp. Sprawdza się też jako nawigacja, pod warunkiem łączności z internetem, informacje czytelne, korzysta z GoogleMaps. Aparat robi fajne zdjęcia, kilka opcji do wyboru, m.in. tryb panoramiczny czy HDR, z którego akurat ja nie korzystałem. Ostatnimi czasy czasem się zawiesza i trzeba restartować. Obecnie głównie z powodu baterii i właśnie zawieszania się przymierzam się do zmiany na coś innego, prawdopodobnie i5.

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC Sensation XL

Szybkość z pewnościa nie powala, bo ten telefon to trochę inna epoka, a postęp wyścig zbrojeń w tej wojnie ma szaleńcze tempo ;)

 

Sprawdza się też jako nawigacja, pod warunkiem łączności z internetem, informacje czytelne, korzysta z GoogleMaps.

Do nawigacji masz inne programy działające offline, np. Sygic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni mam S4 i jestem zachwycony!!! Szybki, bateria OK. Obraz żyleta. Dużo gadżetów, których pewnie nie będe używal. W porównaniu do dwurdzeniowej Motoroli Droid 3 - niesamowity skok technologiczny.

Założyłem ultra cienkie etui Spiegen Hybrid i telefon nabrał rasowego wyglądu, którego niestety nie zapewnił Samsung stosując plastikową obudowę. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze kupiłes ogrodniczki z castoramy , żeby go gdzieś wpakowac do jakieś kieszeni ? ;)

 

Żeby Ci dorównać będę używał Ipada mini do dzwonienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze kupiłes ogrodniczki z castoramy , żeby go gdzieś wpakowac do jakieś kieszeni ?

Serio nie ma z wielkością żadnego problemu...no chyba że ktoś chodzi w leginsach :rolleyes: Jeszcze Cię kiedyś przekonam, że istnieją lepsze telefony niż IP5...który leży w mojej szafce nierozpakowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma raczej takiej opcji , mam niestety doświadczenie z SG , czy tabletem , to dla mnie zwyczajny koszmar .... Odkąd mam / miałem Ip4 , potem IP5 , Ipad 2 , Ipad mini , te 4 ostatnie używam non stop , nie chce nic innego . Ja nie mam czasu , na kombinowanie , typu działa / nie działa , łączy sie albo nie łączy , na jakiejś restarty, itp. Podobne zdarzenia , czy konfiguracja z gmail . Czy z jakimś gownem jak oprogramowanie zrobione przez debila jak KIES .

To dla ludzi którzy lubuą kombinować moze byc ok , dla mnie to ma wszystko działać i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. nie trzeba nawet instalować Kiesa, ale to chyba w IP ,żeby wgrać głupi plik mp3, trzeba użyć itunes.... Jeżeli to jest to "prosta" obsługa, to ja z pewnością nie przesiądę się na jabłko :) Dla mnie Apple jest mistrzem marketingu potrafiącym obrócić wady w zalety i dobrze na tym zarobić ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kupi telefon z androidem z najwyższej półki (htc one, sgs4, xperia z) to nie powinno być żadnych problemów, wszystko śmiga. Natomiast android w tanich smartfonach, w jakiś lg czy motorolach jest nieporozumieniem. Fana androida nie przekonasz zbyt łatwo do iosa i odwrotnie, ja byłem skłonny do przesiadki na jabłuszko ale ekran 4 cali, wybaczcie, dla mnie lekkie nieporozumienie.

 

Aaa, Iphone 5 mojego kolego też się czasami przycina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys uzywalem iphoneow i uwazalem dokladnie tak jak Carfit. Nastepnie przesiadlem sie na Galaxy i.. do Iphonea juz nie wroce. Iphone dziala bez problemu? Mi sie zawieszal przynajmniej raz w tygodniu. Itunes to jakis koszmar, brak slota na karte pamieci, niemozliwosc wymiany baterii.. Zgodze sie niestrty z jednym: jakosc obudowy Iphonea czy HTC one bije na glowe s3.

Czy ktos z Was trzymal w reku s4? Jest lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zalety Apple docenia się dopiero jak ma się telefon, kompa i Ipada. W takim wypadku Itunes to nie problem tylko zaleta. Dzięki niemu wszystkie urządzenie się synchronizują. Ta firma nie jest mistrzem marketingu tylko uzależniania. Jak zobaczy ktoś jak te urządzenia razem współpracują już nic innego nie chce. Ja mam Ajpfona 5 a zona 4 i nigdy nic się nie zawiesiło. Brak wyjmowanej baterii na początku przeszkadza ale to kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...