Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

orientujecie sie jak dziala automapa w HTC TyTN II?

jest to full funkcjonalna navi czy tylko namiastka?

trzeba miec abonament zeby dzialala czy karty prepaid tez obsluguje?

i ogolnie cos wiecej na temat tego tel?

 

Od niedawna używam, bardzo fajny komputerek;))

Automapa chodzi bez problemu, wystarczy ją tylko zainstalowac tak jak na PC, korzysta z wewnętrznego nadajnika, bez żadnego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie dotyczące zestawu głośnomówiącego do samochodu, w sumie też dotyczy to telefonów więc nie zakładam nowego tematu.

Szukam czegoś w miare taniego tak w okolicach 200 zł. Zestaw ma być przenośny żeby móc korzystać z niego nie tylko w jednym samochodzie. Oczywiście na zasadzie bluetooth. Interesuje mnie taki zestaw aby w miarę szybko można było skonfigurować go z innym telefonem ( a nie że jak jedzie druga osoba z innym telefonem tu musi przystosowywać swój telefon na nowo do zestawu)

Czytałem, że są jakieś zestawy że można zaprogramować w pamięci pare telefonów. Orientuję się ktoś w tym temacie ? Jest coś dobrego na rynku co możecie polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że jest tu grono fachowców więc mam pytanie :

- jaki telefon wybrać który ma Wi-Fi czyli mało zawieszający się miły w obsłudze , dlaczego z Wi-Fi bo jak jestem za garnicą to nie chce mi sie targać kompa a tak podłącze się gdzieś tam do sieci i moge coś powysyłać :mrgreen: ,

będę wdzięczny za porady :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma Wi-Fi czyli mało zawieszający się miły w obsłudze

Dwa słowa praktycznie wykluczające się ;)

 

bez przesady. Mam HTC Tytn II i chodzi przyjemnie. Klawiatura wysuwana spod spodu to super wygodny dodatek, wi-fi działa bez zarzutu, bateria trzyma 2-3 dni. Wg mnie bardzo przyzwoity sprzet. Przymierzałem się do Nokii E90, nie żałuję innego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HTC Tytn II i chodzi przyjemnie
A masz dotykowy ekran?

 

no nie, takie intymne pytanie publicznie? ;)

 

Jasne, że dotykowy. Serio polecam, sporo programów pod Windows Mobile, nawigacja (chociaż nie używam, mam inną, bo fabryczna w Forku oczywiście bez Polski), bardzo wygodny w użytkowaniu. Wadą może być rozmiar i waga, chociaż od komunikatorów nokii jest mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam n95 i od kiedy ją mam ani razu mi się jeszcze nie zawiesiła, nie zresetowała, w biurze mam bezprzewodowego neta i cały czas podłączony i jakieś pliki z excela cały czas przerzucam. Tak naprawdę jak się cały czas aktualizuje oprogramowanie poprzez pc suite i nokia software update to nie ma żadnego problemu z tym telefonem i przez to działa też jakoś sensownej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepna Nokia 6310i

 

Są jeszcze dostępne nowe ???

przy odrobinie szczescia nadal mozna znalezc nowe/b. malo uzywane... :grin:

 

p.s. dlaczego teraz nie robia takich telefonow, jak wczesniej, i takich aut, jak wczesniej :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...