Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.05.2021 o 19:17, turdziGT napisał:

Cena troche od czapy. Jaguar XE Project 8 jest dla mnie  o wiele bardziej specjalnym samochodem z całą sympatią dla QV.

 

 

 


Zgodnie z tym co piszą w dziennik.pl o Alfa Romeo GTAm to cena nie jest problemem. ;)

Ciekawy artykuł, zwłaszcza dla fanów marki, polecam. :)

https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8162782,alfa-romeo-giulia-gta-gtam-cena-silnik-dane-techniczne.html.amp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Do Alfy wskoczył wtedy Fabio Francia, zawodowo ujeżdżający Maserati. Pikanterii całej sytuacji dodawał jego strój - był ubrany w jeansy i koszulkę, jakby wybierał się na popołudniową przejażdżkę. Wcisnął gaz i Giulia ustanowiła nowy rekord o 7 sekund lepszy od "poprzedniej życiówki" – 7 minut 32 sekundy.

o ja, naprawdę ostro, w koszulce i jeansach taki czas. Przypuszczam że do teraz jeszcze wielu nie jest w stanie się ocknąć.

Kto pisze te artykuły:facepalm::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2021 o 23:10, turdziGT napisał:

Widzalem na ulicy juz pare razy. Przod mnie sie nie podoba z oczywistych powodów tak jak i linia boczną. Ma po prostu złe proporcje zreszta dokładnie ten sam problem ma seria 8. Jedynie patrząc prosto w tył jest ok. To przynajmniej moje zdanie.

Z samochodami jest troche inaczej niz np z architektura czy sztuka gdzie moza dopatrywać sie głębi i taki czy inny design moze z czegoś wynikać. 

Bryla samochodu ma sie podobać od pierwszego wejrzenia. Jezeli przez chwile masz sie zastanawiać i próbować przekonać sam siebie i  doszukiwać sie elementów na poparcie tego ze jednak cos tam jest ładne to znaczy ze jest to kiepski design.

Niedowiary czyżby zrobili bobra ktory działa ? 

IMG_9173.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, JJacek napisał:

Czy to auto już się pojawiło w tym temacie, M3 Gran Coupe (?) z normalnym przodem:

image.thumb.png.2131054817cb6b6857589525d66df075.png

 

image.thumb.png.89cd0d00059689040da214246eeb6762.png

Co za bajzel tam maja zeby tak sie nie moc zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym już pchać Maserati niż jeździć tymi aktualnymi maszkarami z Monachium.

Jedyne pocieszenie, że zwykła trójka i piątka są jeszcze ładne.

Ale pewnie zaraz zakończą ich produkcje, bo chiński i polski nowobogacki klient woli suva kupe albo nawet gran (wielką) kupe, najlepiej z 2 m.kw. grilla, 25 calowymi felgami i 15 fejkowymi wlotami i wydechami....

  • Super! 1
  • Lajk 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak pchać nie wolał ;) Miałem okazję przetestować ładnego. Podoba mi się, z zewnątrz, bo w środku jest już dość przeciętnie. 450KM, V8 z kompresorem, RWD. W trybie dynamicznym nawet fajnie słychać wydech… co może pójść nie tak?

1,8T wagi, do setki (4.6 sek.) wolniejszy niż niejeden HH, a to wszystko w cenie grubo ponad 500 (po doposażeniu). No ja jednak nie do końca to rozumiem…

 

21DAC796-1710-4E1E-8234-DDB386A0D18B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...