Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem E-Pace na weekend, dla kobiety czy młodej pary świetny samochód. Bardzo dobrze się prowadzi, w środku miałem wrażenie, że lepiej wykończony niż większe F-pace. Obok WRX bardzo chętnie bym go widział w garażu.

 Dają dobre rabaty, można mega fajnym za około 210-215 wyjechać. 

Carfit  mogę Ci przesłać mój konfig, który Po rabacie wychodził w ww cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamilgt napisał:

Miałem E-Pace na weekend, dla kobiety czy młodej pary świetny samochód. Bardzo dobrze się prowadzi, w środku miałem wrażenie, że lepiej wykończony niż większe F-pace. Obok WRX bardzo chętnie bym go widział w garażu.

 Dają dobre rabaty, można mega fajnym za około 210-215 wyjechać. 

Carfit  mogę Ci przesłać mój konfig, który Po rabacie wychodził w ww cenie. 

A ten dobry rabat to ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tsunetomo napisał:

To bez szału. Na Volvo s90 insription i rdesign 21%, na XC60 tylko 12,5%. Ale s90 z takim rabatem wychodzi fajnie.

Ale jak to... Zniszczyłeś mi świat... :D na Superba dostałem "tylko" 10%, a całe forum namawia na skodę, bo tam rabaty dają... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, msi napisał:

Ale jak to... Zniszczyłeś mi świat... :D na Superba dostałem "tylko" 10%, a całe forum namawia na skodę, bo tam rabaty dają... :)

Phi, rabat rabatowi nierówny ;) Poza tym sama świadomość posiadania Skody rekompensuje wszelkie (oczywiście ino wirtualne) niedogodności z posiadaniem tejże Skody związane. Kolejną wartością dodaną z posiadania Skody jest przerażenie w oczach kierowców wszelkiej maści Mercedesów, Aston Martinów i innych wynalazków, które objawia się podczas postoju na światłach - oni już wiedzą, że zaraz zostaną bezlitośnie skopani i zostanie im pokazane ich miejsce w szeregu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w salonie Jaguara i Range , Evoque naprawdę fajny w wersji SE Dynamic naprawdę fajny, jutro biorę na testy niestety mają tylko diesla. Mi bardzo pasuje , niestety żonka już kręci nosem , bo ............... małżonki prezesów gdzie  pracuje moja żonka ,  mają takie same i jest problem :(:krecka_dostal:, no bo jak to szary pracownik ma takie same auto jak kobiety prezesów.... dla mnie to chore ale cóż , nie pracuje w korporacji więc mogę nie wiedzieć o pewnych sytuacjach.

Zostanie albo jakiś beznajdziejny mercedes GLA/GLC , albo bmw X3/X2 , albo alfa , a jak sie wkurzę to kupie XV z silnikiem 1.6 i niech sie męczy :biglol:, bo ona najbardziej chce subaru, sił już nie mam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, carfit napisał:

a jak sie wkurzę to kupie XV z silnikiem 1.6 i niech sie męczy :biglol:, bo ona najbardziej chce subaru, sił już nie mam ;)

:thumbup:

A musi być nowe ? Przy Twoich możliwościach kupił bym Jej starego GTeka i tak go odpicował, że każdy prezesunio w M7 czy RS6 zawsze by oglądał tylni znaczek :D. A z rury by leciał ogień -_-.

 

Ps: Wiem, wiem poniosło mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, llkuba napisał:

A musi być nowe ?

auto może być stare , byleby FV była wysoka :biglol:;) koniec roku , nowe ograniczenia do 150k ITD. , ostatni dzwonek dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, carfit napisał:

auto może być stare , byleby FV była wysoka :biglol:;) koniec roku , nowe ograniczenia do 150k ITD. , ostatni dzwonek dla mnie

Jest tyle warsztatów tuningowych ... hmm Tuning kosztuje więc fakturka też może być całkiem spora ;). Przecież możesz to zlecić innemu warsztatu żeby kupił auto i zrobił tuning za odpowiednie pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, llkuba napisał:

Jest tyle warsztatów tuningowych ... hmm Tuning kosztuje więc fakturka też może być całkiem spora ;). Przecież możesz to zlecić innemu warsztatu żeby kupił auto i zrobił tuning za odpowiednie pieniądze ;)

Już widze minę żonki jakbym jej Gt-ka z klatką podstawił pod dom :biglol: walizki na bank spakowane ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, carfit napisał:

auto może być stare , byleby FV była wysoka :biglol:;) koniec roku , nowe ograniczenia do 150k ITD. , ostatni dzwonek dla mnie

Jak chcesz ulżę w cierpieniu. Mam Forka, mogę Ci wystawić FV na ile sobie życzysz :) Podatek oczywiście odprowadzę. Ty unikniesz, ja zapłacę, każdy, nawet fiskus będzie zadowolony.

A poważnie - Stelvio całkiem fajne, przeszkadzać może tylko bardzo czuła kierownica, dla Kobiety fajne auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ponton napisał:

Przecież FXT Sport jest dostępny od ręki (przynajmniej w ogłoszeniach)...

Owszem są ostatnie modele , ale sorry dać za FXT 170k to trochę grubo , i serio kupiłbym gdyby nie fotele ..... i pozycja za kierownicą a często jako pasażer z prawej strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tsunetomo napisał:

Stelvio całkiem fajne, przeszkadzać może tylko bardzo czuła kierownica, dla Kobiety fajne auto. 

Przyjże się temu , choć serio nie jestem przekonany do alfy , ale że raczej na 90% biorę auto w wynajmie to kto wie. , musi mi tylko księgowy wszystko przeliczyć , bo jak sie zmienią przepisy od 2019 , to chyba nie wezmę wynajmu , bo się nie będzie opłacać

1 minutę temu, radekk napisał:

Wstaw kubełki;)

he he  he najlepiej te z uszami ;) i pasy 6-cio punktowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

Byłem dziś w salonie Jaguara i Range , Evoque naprawdę fajny w wersji SE Dynamic naprawdę fajny, jutro biorę na testy niestety mają tylko diesla. Mi bardzo pasuje , niestety żonka już kręci nosem , bo ............... małżonki prezesów gdzie  pracuje moja żonka ,  mają takie same i jest problem :(:krecka_dostal:, no bo jak to szary pracownik ma takie same auto jak kobiety prezesów.... dla mnie to chore ale cóż , nie pracuje w korporacji więc mogę nie wiedzieć o pewnych sytuacjach.

 

Przeje..... nawet jak cie stac to i tak sobie/żonie nie kupisz bo musisz uważać na to co inni powiedzą.To nie problem korporacji a mentalności niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, turdziGT napisał:

To nie problem korporacji a mentalności niestety.

być może , nie znam sie ,  ale żona mówi że może np. nie dostać ogólnej podwyżki ,premii , bo krzywo patrzą , na to i to tamto . Wiem że to chore , ale tak niestety czasem bywa :(. To jest polska , i sam jestem w szoku jakie są relację miedzy ludzkie w pracy . Ja jestem naprawdę dumny jak moi pracownicy kupują sobie nowe auta , budują domy ( nawet na kredyt ) , i lepiej zarabiają , bo to w 100% oznacza że ja też lepiej zarabiam ( wszyscy na prowizji ) . 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, carfit napisał:

być może , nie znam sie ,  ale żona mówi że może np. nie dostać ogólnej podwyżki ,premii , bo krzywo patrzą , na to i to tamto . Wiem że to chore , ale tak niestety czasem bywa :(. To jest polska , i sam jestem w szoku jakie są relację miedzy ludzkie w pracy . Ja jestem naprawdę dumny jak moi pracownicy kupują sobie nowe auta , budują domy ( nawet na kredyt ) , i lepiej zarabiają , bo to w 100% oznacza że ja też lepiej zarabiam ( wszyscy na prowizji ) . 

I to ci sie chwali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, carfit napisał:
14 minut temu, Aga napisał:

Edwin, zatrudnij żonę u siebie i po problemie ;)

Aga , to już ogłaszam plajtę ;)

To tym bardziej będzie po problemie :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, carfit napisał:

Byłem dziś w salonie Jaguara i Range , Evoque naprawdę fajny w wersji SE Dynamic naprawdę fajny, jutro biorę na testy niestety mają tylko diesla. Mi bardzo pasuje , niestety żonka już kręci nosem , bo ............... małżonki prezesów gdzie  pracuje moja żonka ,  mają takie same i jest problem :(:krecka_dostal:, no bo jak to szary pracownik ma takie same auto jak kobiety prezesów.... dla mnie to chore ale cóż , nie pracuje w korporacji więc mogę nie wiedzieć o pewnych sytuacjach.

Zostanie albo jakiś beznajdziejny mercedes GLA/GLC , albo bmw X3/X2 , albo alfa , a jak sie wkurzę to kupie XV z silnikiem 1.6 i niech sie męczy :biglol:, bo ona najbardziej chce subaru, sił już nie mam ;)

 

 

E-pace nie podpasował??

 

Iwok wchodzi nowy teraz (premiera na jesieni) to może prezesowe wymienią na nowszy model :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

być może , nie znam sie ,  ale żona mówi że może np. nie dostać ogólnej podwyżki ,premii , bo krzywo patrzą , na to i to tamto . Wiem że to chore , ale tak niestety czasem bywa :(. To jest polska , i sam jestem w szoku jakie są relację miedzy ludzkie w pracy . Ja jestem naprawdę dumny jak moi pracownicy kupują sobie nowe auta , budują domy ( nawet na kredyt ) , i lepiej zarabiają , bo to w 100% oznacza że ja też lepiej zarabiam ( wszyscy na prowizji ) . 

Tak, to prawda. Panie w korpo są zawistne, a widza wszytko. Mojej Żonie szefowa zadała pytanie "czym zajmuje się mąż, bo zrezygnowałaś z służbowego wozu i wzięłaś ryczałt (niewielka kwota), a przyjeżdżasz do pracy mercedesem, Volvo lub Subaru?". A podczas rozmowy rocznej tłumaczyła jej, ze mimo iz dobrze pracuje z puli na podwyżki musi obdzielić inne osoby, argumentując tym, ze "Ty masz bogatego męża i Was stać, inni potrzebują bardziej" :)

jak widać mentalność zgodna z linią obecnej wladzy, stad taki sukces wyborczy ;) 

Wracając do wątku - Stelvio jest naprawdę ciekawym autem, sprawdźcie. Konieczne fotele sport, bo seryjne słabe. Jeździłem dieslem 210KM, było Ok, ta benzyna 280 musi być jeszcze lepsza. Szczególnie teraz można trafić dobre oferty.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...