Skocz do zawartości

zakup nowego STI oraz przywitanie się


Gość skuterek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ej no Panowie, na prawde uwazacie, ze wygodniej jedzie sie STi niz Merolem, Audikiem czy Bemą? No bez jaj. Taka opinie moga wydac chyba tylko posiadacze i fanatycy Subaru. Kocham Impreze i oczywiscie bez chwili namyslu wybralbym ją zamiast np. A4, bumy3, IS czy Cmietka. Nikt mi nie wmowi jednak, ze wygodniej jedzie sie twardym jak decha STi z nudnym wnetrzem, dziadoskim audio, na kubelkowych fotelach bez skor;) i brakiem innych bajerow poprawiajacych komfort podczas dlugiej podrozy niz buma5, A6 itp. o limuzynach nie wspominajac. O ile bedzie to jeszcze autostrada to pol biedy ale jezeli zwykle krajowe drogi...... :roll: I nie pomoze tu nawet bulgot boksera, ktory przy dluzszej jezdzie wyzszymi predkosciami moze wydawac sie uciazliwy. W Bumie czy audiku bedzie tylko slychac lekki szum powietrza, rozsiadasz sie jak w domu na kanapie i plyniesz (poza tym owe auta takze pewnie i dobrze sie prowadza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no Panowie, na prawde uwazacie, ze wygodniej jedzie sie STi niz Merolem, Audikiem czy Bemą? No bez jaj. Taka opinie moga wydac chyba tylko posiadacze i fanatycy Subaru. Kocham Impreze i oczywiscie bez chwili namyslu wybralbym ją zamiast np. A4, bumy3, IS czy Cmietka.bla bla bla Nikt mi nie wmowi jednak, ze wygodniej jedzie sie twardym jak decha STi z nudnym wnetrzem, :evil: dziadoskim audio :evil: , na kubelkowych fotelach :mrgreen: bez skor :lol:;) i brakiem innych bajerow poprawiajacych komfort podczas dlugiej podrozy niz buma5 :evil: , A6 itp. o limuzynach nie wspominajac. :evil: O ile bedzie to jeszcze autostrada to pol biedy ale jezeli zwykle krajowe drogi...... :roll: I nie pomoze tu nawet bulgot boksera, ktory przy dluzszej jezdzie wyzszymi predkosciami moze wydawac sie uciazliwy. W Bumie :evil: czy audiku :evil: bedzie tylko slychac lekki szum powietrza, rozsiadasz sie jak w domu na kanapie i plyniesz (poza tym owe auta takze pewnie i dobrze sie prowadza)

 

Wmorderatorzy gdzie jesteście :evil::evil:halo śpicie halooooo!!!!!!!!!

 

Milek Subaru nie ma - a ciągle sieje zamęt i namawia na inne marki z Banditen Motor Wagenem na czele :evil:

 

Bana mu !!!!! :evil::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny laik samochodowy przyznał, że WRX ma wygodniejsze siedzenia i zawias niż Audi A4. Moja matka, która nie jest tak młoda jak wy (do tego nie jest maniakiem, więc jest chyba dobrym przykładem?) uważa, że A8 mimo regulacji ma wręcz niewygodne przednie siedzenia, te w WRXie uważa natomiast za wygodne.

 

Jest jeszcze jedna ważna rzecz przy dłuższych krajach. W niektórych rygor policyjny jest tak duży, że trzeba jechać cały czas z prędkością ok 120 km/h. Wprawdzie Imprezy osiągają wtedy niewiarygodne spalanie, ale psuja się! Zapytajcie choćby Jarmaja. :mrgreen:

 

Najlepszym autem na długie trasy jest... samolot i tej teorii będę się trzymał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no Panowie, na prawde uwazacie, ze wygodniej jedzie sie STi niz Merolem, Audikiem czy Bemą? No bez jaj. Taka opinie moga wydac chyba tylko posiadacze i fanatycy Subaru. Kocham Impreze i oczywiscie bez chwili namyslu wybralbym ją zamiast np. A4, bumy3, IS czy Cmietka. Nikt mi nie wmowi jednak, ze wygodniej jedzie sie twardym jak decha STi z nudnym wnetrzem, dziadoskim audio, na kubelkowych fotelach bez skor;) i brakiem innych bajerow poprawiajacych komfort podczas dlugiej podrozy niz buma5, A6 itp. o limuzynach nie wspominajac. O ile bedzie to jeszcze autostrada to pol biedy ale jezeli zwykle krajowe drogi...... :roll: I nie pomoze tu nawet bulgot boksera, ktory przy dluzszej jezdzie wyzszymi predkosciami moze wydawac sie uciazliwy. W Bumie czy audiku bedzie tylko slychac lekki szum powietrza, rozsiadasz sie jak w domu na kanapie i plyniesz (poza tym owe auta takze pewnie i dobrze sie prowadza)

Milek ale taka nuda w A6 czy BMW 5 bywa bardziej meczaca niz twardosc i dzwiek w STI. Chyba ze masz na mysli Audi RS6 i nowe M5 albo jakies AMG/BRABUS to wtedy masz racje, chyba sa lepsze na autostrade :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kubelkowych fotelach bez skor;)

 

Milek siedziałeś kiedyś w prawdziwym kubełku ? Bo fotele z STI06 mają z takimi niewiele wspólnego, a jak ktoś jest moich gabarytów to już w ogóle bardzo niewiele.

 

Poza tym alcantara to też skóra ;-)

 

nie pomoze tu nawet bulgot boksera, ktory przy dluzszej jezdzie wyzszymi predkosciami moze wydawac sie uciazliwy.

 

STI w serii jest ciche aż przykro...

 

rozsiadasz sie jak w domu na kanapie i plyniesz

 

A jak ktoś nie umie pływać ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a smiejcie sie smiejcie. Nikt mi nie wmowi, ze Impreza wygodniej sie jezdzi na trasie niz nowymi mercami, bemami itp. Nie ma tu zadnego porownania. WRXem jezdzilem troche w US (niestety glownie na prawym) i ten kto mowi, ze Impreza daje wiecej komfortu to chyba nigdy nie jechal nowymi dreswagenami itp.

To tak jakby posiadacze X3 twierdzili, ze ich auto jest lepsze w terenie od Patrola czy Land Rovera.

W sumie spodziewalem sie takich reakcji na forum Subaru :) - to tak jakby wlozyc kij w mrowisko.

W mojej opinii nie pomoze nawet fakt, ze jestem slepo zakochany w STi. Jezeli mialbym kupic auto za dwie duze banki uzywajac go glownie na trasie.... w kierunku Imprezy bym nawet nie spojrzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, jeździem nowiutkim 330i i nie wiem co ono takiego ma co jest mi niezbędne w trasie czego nie ma STi nowe seria.

Ma MMi czu innego iDraiwa :mrgreen:

 

Jadąc z kumplem jego spec B nad morze po 10 min zabawy tym sprytnym komputerem w cholerę go wyłączyliśmy bo tylko drażnił wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj sie tylko kup STI a zamkniesz wszystkim buzie (mialem napisac geby ale by mnie zlinczowano) jak przelecisz kolo nich jak kolo slupa :P Sti nie jest wcale takie twarde i mozna nim jezdzc spokojnie na codzien, a jak wyskoczysz na prawdziwa autostrade, czyli na autostrade poza polska :) to wtedy juz bedziesz w 100% przekonany, ze zrobiles dobrze. Ja sti codziennie jade autostrada do pracy i wtedy dopiero jest fan z jazdy. Na autostradzie nie ma dziur i pieknie sie plynie, a co najwazniejsze bardzo szybko polykasz kilometry.

 

Jak przeczytalem, ze nie mozesz w Polsce przejechac sie autem przed kupieniem go to troche mnie zatkalo. Ja mialem to szczescie, ze przed kupieniem jezdzilem chyba z 7 sti i po kazdej jezdzie spac nie moglem. W jednym salonie nawet nikt ze mna nie pojechal :) po prostu dali mi kluczyki i kazali jechac :) sam bylem w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael EVCi nic nie brakuje ale ona nie ma tego czegos co ma subaru...

 

Witek co do jazdy audi A8 na trasie to wedlug mnie nie ma lepszego auta, jest bardzo wygodny i silnik pod maska V8 daja sobie rade, kwestia gustu jak juz napisalem wczesnij

moze twojej mamie spodobaly by sie siedzenia w S8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupowozami może i wygodniej ale na pewno nie przyjemniej przynajmniej dla mnie. Nie wiem czemu ale mając możliwość pożyczenia/wymiany od mamy bmw 320d na dłuższą trasę zawsze wybieram wrxa :twisted: :wink: . Nie wyobrażam sobie jak mozna miec wrx/sti jako drugi tzw weekendowy samochód :mrgreen: , przeciez i tak zawsze znajdzie sie pretekst zeby pojechac akurat dzis wyjątkowo subarakiem do roboty :mrgreen: Z drugiej strony nie wmawiajcie ze Sti nie jest taki twardy. Bo jest jak cholera. Gdy do mnie do wrza wsiada ktoś kto na codzien jeździ golfem, focusem, alfą 156 to pierwsze wrazenia to: ale to jest twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no Panowie, na prawde uwazacie, ze wygodniej jedzie sie STi niz Merolem, Audikiem czy Bemą? No bez jaj. Taka opinie moga wydac chyba tylko posiadacze i fanatycy Subaru. Kocham Impreze i oczywiscie bez chwili namyslu wybralbym ją zamiast np. A4, bumy3, IS czy Cmietka. Nikt mi nie wmowi jednak, ze wygodniej jedzie sie twardym jak decha STi z nudnym wnetrzem, dziadoskim audio, na kubelkowych fotelach bez skor;) i brakiem innych bajerow poprawiajacych komfort podczas dlugiej podrozy niz buma5, A6 itp. o limuzynach nie wspominajac. O ile bedzie to jeszcze autostrada to pol biedy ale jezeli zwykle krajowe drogi...... :roll: I nie pomoze tu nawet bulgot boksera, ktory przy dluzszej jezdzie wyzszymi predkosciami moze wydawac sie uciazliwy. W Bumie czy audiku bedzie tylko slychac lekki szum powietrza, rozsiadasz sie jak w domu na kanapie i plyniesz (poza tym owe auta takze pewnie i dobrze sie prowadza)

 

Ta...płyniesz az zasniesz...

Grzeszysz okrutnie człowieku.

 

Ja wolałbym zdecydowanie STi bez zastanowienia. Bez dwoch zdan. Jezdze antykiem turbo ktory tez ma twardy zawias i jakos mi to nie przeszkadza. W trasie? Miodzio. A STi to juz podejrzewam wogole bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile bedzie to jeszcze autostrada to pol biedy ale jezeli zwykle krajowe drogi......

 

Milek, powiedzialbym, ze raczej na odwrot. STI na trase, a A8 etc na autostrade. Dlaczego? Bo STI jest zwinniejsze, lepiej sie zerwie na naszych nierownych krajowych, precyzyjniej sie prowadzi, a ze jest mniejsze to latwiej sie wpasuje w luke jakas po wyprzedzaniu. Za to na autostradzie takie Audi czy BMW (zalezy od wersji, ofcoz) zrobi STI obojetnie, bo to sa wlasnie samochody Autobahnowe.

 

I nie pomoze tu nawet bulgot boksera, ktory przy dluzszej jezdzie wyzszymi predkosciami moze wydawac sie uciazliwy.

 

Hehe, chyba nie jechales STI ;) Ostatnio na swieta pojechalismy do Wroclawia Impreza SPRT, ktora ma jeszcze twardszy zawias i wydech Prodrive. Cala droge spalem na tylnym siedzeniu jak bobo :) I nie bylem po zadnej imprezie ani nic takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile bedzie to jeszcze autostrada to pol biedy ale jezeli zwykle krajowe drogi......

 

Milek, powiedzialbym, ze raczej na odwrot. STI na trase, a A8 etc na autostrade. Dlaczego? Bo STI jest zwinniejsze, lepiej sie zerwie na naszych nierownych krajowych, precyzyjniej sie prowadzi, a ze jest mniejsze to latwiej sie wpasuje w luke jakas po wyprzedzaniu. Za to na autostradzie takie Audi czy BMW (zalezy od wersji, ofcoz) zrobi STI obojetnie, bo to sa wlasnie samochody Autobahnowe.

 

I nie pomoze tu nawet bulgot boksera, ktory przy dluzszej jezdzie wyzszymi predkosciami moze wydawac sie uciazliwy.

 

Hehe, chyba nie jechales STI ;) Ostatnio na swieta pojechalismy do Wroclawia Impreza SPRT, ktora ma jeszcze twardszy zawias i wydech Prodrive. Cala droge spalem na tylnym siedzeniu jak bobo :) I nie bylem po zadnej imprezie ani nic takiego...

 

Dalsza dyskusja jest chyba zbedna, zadaj na innym forum zapytanie czym jest wygodniej podrozowac na trasie Impreza czy Audi, mercem itp. Zobaczysz opinie ludzi. Ja gdy bylem dzieciakiem spalem jak zabity w maluchu, polonezie a nawet zdazylo sie zasnac w traktorze - przyklad ktory podales jest bes sensu. STi czy WRX to auto stworzone do czegos innego niz dluga jazda po trasie. Czy da sie? Oczywiscie, ze sie da. Nie plakalbym majac jechac dluzsza podroz Subarakiem ale wolalbym czyms innym. Majac spedzic w aucie kilka badz kilkanascie godzin non stop wole rozsiasc sie jak panicz w Bumie5, A6 czy Cytrynie C5/6, nie widziec twardych platikow (wizualnie w STi'06 sa calkiem niezle - ale tylko wizualnie) wygodnie zasiasc na skorzanej kanapie, wlaczyc przyjemna muze i sunac sie do przodu majac w dupie dziury czy inne nierownosci. Nie ma co w ogole nawet o tym dalej gadac.

Przypomnialo mi sie jak z rok temu ktos tutaj pisal, ze kupil STi i chce sie jak najszybciej pozbyc bo jest strasznie uciazliwe w codziennej eksploatacji i strasznie twarde- pisal to pewnie czlowiek, ktory nie jest fanatykiem Subaru czyt. Imprezy. Pamietacie to? Sklanial sie potem w kierunku chyba S60 w wersji R? Cos takiego mi sie przypomina.

Tak na koniec, nikt mnie nie musi przekonywac, ze STi to super auto bo dobrze o tym wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ustawieniu zawieszenia dynamic prowadzi sie na zakopiance jak po sznurku

 

W to nie watpie :) Ale wazy znacznie wiecej, jest wiekszy itd. Wiadomo, nie jechalem tym, ale podejrzewam ze na nasze krajowe, gdzie jest duzo wyprzedzania, to jednak lepszy jest STI.

 

A jeszcze lepszy Forys dlubniety do 300KM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...