Skocz do zawartości

Aliexpress, GearBest itp. - co tam kupujecie?


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Aga napisał:

Paczka, w zasadzie paczuszka, która do mnie nie dotarła, wg Alipaczki i PP wczoraj została doręczona... i co z tym zrobić?

przeczekaj weekend i jak do wtorku nic nie bedzie idz na poczte i powiedz, ze czekasz na przesylke.

czasami nawet awizo nie wrzucaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2019 o 10:03, markos007 napisał:

 żarówki 5W5 led do tablic, środa auta i świecą aż miło. Teraz są w promocji 10 szt za 8,41 PLN ;)

Pokaż link. Udało Ci się znaleźć białe "ciepłe", bo szukałem ostatnio, ale same zimne były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż link. Udało Ci się znaleźć białe "ciepłe", bo szukałem ostatnio, ale same zimne były...
PLN 8.42 56%OFF | 10 sztuk Lampka Sygnalizacyjna 3030 W5W T10 Led Żarówki Samochodowe 168 194 Led Rozliczenie T10 Led Lampy Do Samochodów Biały 5W5 Backup Rewers Światło Białe
https://s.click.aliexpress.com/e/c5no2Yk0

Barwa raczej zimna biała

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

dziś mój automatyczny odkurzacz Ilive wyzionoł prawie ducha , ..... puściłem go na taras nad garażem , jeszcze bez barierek , ale przecież miał nie spaść , ma czujniki ograniczenia i w pierwszych 10 min. jak go obserwowałem było wszystko ok , zostawiłem go i niestety ...... brak stacji dokującej ( chyba ) spotkałem go 3m niżej roztrzaskanego na kostce brukowej. :( . Generalnie wszystko w proszku , posdkładałem go do kupy , i o dziwo dalej działa !!!!!!! Czajna rulez :) !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2019 o 22:04, carfit napisał:

dziś mój automatyczny odkurzacz Ilive wyzionoł prawie ducha , ..... puściłem go na taras nad garażem , jeszcze bez barierek , ale przecież miał nie spaść , ma czujniki ograniczenia i w pierwszych 10 min. jak go obserwowałem było wszystko ok , zostawiłem go i niestety ...... brak stacji dokującej ( chyba ) spotkałem go 3m niżej roztrzaskanego na kostce brukowej. :( . Generalnie wszystko w proszku , posdkładałem go do kupy , i o dziwo dalej działa !!!!!!! Czajna rulez :) !!!!!!

 

Może sztuczna inteligencja doszła do głosu i się biedak rzucił z balkonu? 

  • Super! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.06.2019 o 20:46, lukasdraz napisał:

Ktoś może podzielić się doświadczeniami z zakupem elektroniki z GearBest?

Chce kupić telefon Xiaomi a nie wiem jak jest z gwarancją. Czy serwis Xiaomi u nas w kraju w razie czego uznaje reklamacje ?

Na co zwracać uwagę przy zakupie?

 

też mnie to ciekawi, bo potrzebuję kolejnej taniej kamerki sportowej. O ile miesiąc czekania to nie problem, o tyle zostanie po tygodniu z kawałkiem plastiku za 700zł- słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dymian napisał:

 

też mnie to ciekawi, bo potrzebuję kolejnej taniej kamerki sportowej. O ile miesiąc czekania to nie problem, o tyle zostanie po tygodniu z kawałkiem plastiku za 700zł- słabo.

Na GearBest działa PayPal i jeśli coś jest nie tak z działaniem produktów to PayPal zwraca kasę za wadliwy towar w całości lub w jakimś stopniu adekwatnie do wady. Ja tak miałem z rejestratorem który po miesiącu odmówił współpracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ipsx82 napisał:

Na GearBest działa PayPal i jeśli coś jest nie tak z działaniem produktów to PayPal zwraca kasę za wadliwy towar w całości lub w jakimś stopniu adekwatnie do wady. Ja tak miałem z rejestratorem który po miesiącu odmówił współpracy. 

na okres 24mcy to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Dymian napisał:

na okres 24mcy to działa?

Poczytałem trochę i wychodzi na to że Gearbest daje swoją roczną gwarancję. Jeżeli coś się stanie to musisz to odesłać do nich i wtedy oni to rozpatrują. Nie będę ryzykował z telefonem za prawie 2 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, lukasdraz said:

Poczytałem trochę i wychodzi na to że Gearbest daje swoją roczną gwarancję. Jeżeli coś się stanie to musisz to odesłać do nich i wtedy oni to rozpatrują. Nie będę ryzykował z telefonem za prawie 2 tyś zł.

Ale np xiaomi w wersji global, to chyba jest obsługiwany w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2018 o 13:19, markos007 napisał:

Warto tę kamerę kupić? Teraz jest za 150 zł i mam ją w koszyku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...