Skocz do zawartości

Plejady dla Klubowiczów


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie Witoldzie!Jako klubowicz proszę o informacje, kiedy ukaże się w końcu następna edycja Plejad. W nr 12 (odsyłam do Pana wypowiedzi) sugerował nam Pan,że spóźnienie było rzeczą nienaturalną i wpływ na to miała ożywiona atmosfera w SIP. W świetle tego dziwi mnie,że przez 6 miesięcy nie otrzymałem żadnego numeru gazety,którą zaprenumerowałem wpisując się do Klubu Subaru.

Proszę o wyjasnienia i rozumię,że członkowstwo Klubowiczów zostało automatycznie przedłużone!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle, ze wogole przydalyby sie wyjasnienia rowniez w temacie nowego www, promocji forum, nowych Plejad, tematu gadzetow etc. Te zagadnienia byly walkowane przez forumowiczow setki razy na przestrzeni ostatnich miesiecy i oprocz Pana informacji ze "pracujemy nad tym" nic sie nie zmienia i nic nie wiemy. Przyznaje ze wlasnie taki brak jasnego PR powstrzymuje mnie przed wstapieniem do Klubu - po co w nim byc skoro nic z tego nie mam? - prosze nie kusic mnie znizka na serwis - stac mnie, tak jak bylo stac kupic SUBARU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie organizowane, tylko dla klubowiczów zloty, mówili. Dwa lata temu, kiedy była "pierwsza edycja kart". Teraz kończy się druga i nic. :roll:

 

rozumiem, że członkostwo Klubowiczów zostało automatycznie przedłużone!!!!

 

Honorowe wyjście z sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dzisiaj widziałem egzemplarz "przedprodukcyjny".

Zmieniamy wiele w pisemku. Zmienimy także w Klubie.

 

Przedłuzenie członkostwa to naturalna konsekwencja jak by nie było naszeg opóźnienia.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisalem, ze 3 miechy już na kartę czekam a ona dziś dotarła. No mowisz - masz, znaczy piszesz. Z kartą przysłano breloczek - nie,nie z gołą babą jeno taki mały niebieski samochodzik wyścigowy na łańcuszku. No milutko sie zrobiło i jakoś tak świątecznie. Wesołych Świąt Życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także dostałem dzisiaj kartę !!!!!

 

Ale obiecanych w piśmie przewodnim Plejad nie ..... :roll: :roll: :roll:

A breloczek też?

 

Szkoda pisać. Smycz..... :neutral:

Ejże- darowanemu koniowi...zwłaszcza przed świętami. Dla podbicia bembenka dodam,że breloczek fajniutki taki zgrabniutki. Dla pocieszenia- Żona mi go zaanektowała i na kluczach do Foresta teraz on pomyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Witoldzie!Jako klubowicz proszę o informacje, kiedy ukaże się w końcu następna edycja Plejad. W nr 12 (odsyłam do Pana wypowiedzi) sugerował nam Pan,że spóźnienie było rzeczą nienaturalną i wpływ na to miała ożywiona atmosfera w SIP. W świetle tego dziwi mnie,że przez 6 miesięcy nie otrzymałem żadnego numeru gazety,którą zaprenumerowałem wpisując się do Klubu Subaru.

Proszę o wyjasnienia i rozumię,że członkowstwo Klubowiczów zostało automatycznie przedłużone!!!!

 

Ja myślę, że to pisemko jest kompletnym niewypałem.

Nie ma w nim nic ciekawego poza felietonami mamusi forumowej :twisted:

Może SIP powinno uznać to jako nieudany projekt i nie marnować więcej czasu na tę gazetkę?..

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to pisemko jest kompletnym niewypałem.

Nie ma w nim nic ciekawego poza felietonami mamusi forumowej

Może SIP powinno uznać to jako nieudany projekt i nie marnować więcej czasu na tę gazetkę?..

 

pozdr!

 

Bo ty zazdrośnik jesteś i wiesz że właściciel EVO podobnej gazetki z mitsu nie otrzyma :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymuję i to rewelacyjną!

Ale z UK-eja

 

No widzisz a my mamy też i polskie :razz: :twisted:

I to jest niewątpliwie, racja.

Chwała SIPowi, że mu się chce wydawać jakąś gazetkę przy sprzedaży 1000-ca sztuk rocznie.

Wstyd, że otrzymałem archiwalne egzemplarze "Plejad" w momencie akcesji do "Klubu Subaru", a potem - nic.

 

Nie jest to super-duper...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że coś jest

"Coś" było.

Miejmy nadzieje

Miejmy nadzieję.

Nic innego nam nie pozostaje.

 

"Gazetka" to jest zespół, zadania, budżet. Na koniec roku - ocena wykonania zadań, realizacji budżetu i wyciągnięcie wniosków z powyższego - tyle zadań Dyrekcji.

 

To dlaczego nie ma Plejad...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to pisemko jest kompletnym niewypałem.

Nie ma w nim nic ciekawego poza felietonami mamusi forumowej :twisted:

Może SIP powinno uznać to jako nieudany projekt i nie marnować więcej czasu na tę gazetkę?..

 

No wlasnie... zamknac nieudana gazetke, zamknac firme sprzedajaca takie nieudane samochody i "zeby nic nie bylo" :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od wypowiedzi Dyrekcji minęły cztery tygodnie więc chyba czas odświeżyć temat. Czy ktoś zauważył jakies zmiany? Ja niestety nie...

 

Osobiście nie uważam PLEJAD za nieudany projekt - tworzy więź z marką i zwiększa szanse na zakup następnego auta tej samej marki. Szkoda, że projekt jest trochę poniewierany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....prosze nie kusic mnie znizka na serwis - stac mnie, tak jak bylo stac kupic SUBARU.

 

a ja nie bardzo rozumiem, dlaczego w serwisie powiedziano mi, że zniżka owszem, ale na robociznę, ale na części i materiały ekploatacyjne już nie (na stronie klubu zniżka jest zapisana i na to, i na to). poza tym tak naprawdę, to nie wiem nawet, czy faktycznie taką zniżkę dostałem, bo na fakturze jej nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...