Skocz do zawartości

Plejady dla Klubowiczów


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wypelnilem formularz na stronie SIPU po karte ale jak przyszedl mail z prosba o wplate kasy to po tym jak przeczytalem opinie uzytkownikow tejze karty - olalem temat.

Widze ze nic sie nie zmienia - www ciagle odstrasza, Plejad nie ma, info na podstronach stare jak swiat - wizerunek marki produkowany przez Importera rowny zeru poza kilkoma reklamami z piekna i bestia w gazetkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołany do odpowiedzi pragnę Państwa poinformować, iż nasze działania dot. tematu „Magazyn Plejady” trwają od września. Rozpoczęły się od rozmów, spotkań (wielu spotkań!) i ustaleń dot. prac redakcyjnych nad magazynem. Fakt, iż ten numer redagowany jest przez firmę zewnętrzną oznacza, że nasz nakład pracy, przy pierwszym numerze, musiał być 2-3 krotnie większy niż miałoby to miejsce w przypadku redagowania Magazynu w SIP. W kolejnych numerach jednak czas jaki poświęcimy na redagowanie będzie minimalny.

 

Na chwile obecną makieta magazynu jest już gotowa. Zajmowało to tyle czasu ponieważ staraliśmy się wyeliminować błędy z poprzednich wydań oraz doprowadzić do momentu, kiedy to Magazyn będzie do Państwa trafiał systematycznie. Zmiany poszły dużo dalej, ale to już zobaczycie Państwo sami :)

 

Produkcja płyty DVD do Magazynu Auto-Moto jest dziełem tych samych osób, które symultanicznie zajmowały się Magazynem Plejady oraz kilkoma jeszcze większymi tematami, które zobaczycie Państwo w tym roku. Nie dało się niestety tych 2 spraw rozdzielić w czasie.

 

Myślę, że część Forumowiczów „starszych” stażem pamięta jeszcze, że zawsze starałem się informować z czego wynika opóźnienie. Zazwyczaj warto było jednak poczekać. Pomimo naszej pełnej świadomości o Państwa kończącej się cierpliwości, będziemy poprawiać każdą kropkę i każdy przecinek w Magazynie dopóki nie będziemy pewni, że otrzymujecie Państwo produkt nawiązujący do jakości pojazdów spod znaku Plejad.

 

Tym numerem chcemy podziękować Państwu za obdarzanie nas tak wielkim zaufaniem i za cierpliwość wobec naszych opóźnień. Dlatego właśnie staramy się nie popełnić błędów.

 

Na koniec, żeby było coś konkretnego. Wysłaliśmy ostateczne korekty, dzisiaj są nanoszone, jutro Magazyn zostaje przekazany do druku, planowany termin dostarczenia nakładu do SIP to 31.01.2007. Dodam tylko, iż nagłe opady śniegu nas nie zaskoczą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ma zupelnie inny design+wielkosc, lepszy papier... calkiem przyjemne wrazenie. 34 strony podzielone kolorowymi zakladkami na dzialy: news, wywiad, test, technika, akcesoria, nowosc, technologia, sport, sylwetka, wiadomosci, wydarzenia. Brakuje felietonu Matki... ale licze, ze gdy tylko powroci z Germanii, to znajdzie tu swoja stala rubryke :)

Ogolnie - jak dla mnie - przyjemny comiesieczny "gadzet reklamowowo/marketingowo/komuniacyjny" do przejrzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...