Skocz do zawartości

Plejady dla Klubowiczów


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też już nic nie rozumiem:

1. Do klubu wstąpiem, składkę opłaciłem - karty nie dostałem

2. Auto kupiłem w SIP

3. Plejady dostałem ale bez kalendarza

 

i bądź tu człowieku mądry

 

PS. jak długo oczekuje się na kartę klubu - ja czekam już ponad miesiąc i nie wiem czy mam się już niepokoić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co wiem to tylko dla posiadaczy kart. Tak jest w regulaminie klubu.

 

W takim razie diler tez jest niezorientowany.

 

A tak na marginesie. Panie Dyrektorze. Ilu jest Klubowiczow i jaki jest naklad Plejad? Domyslam sie naklad zdecydowanie przewyzsza liczbe Klubowiczow. Co wiec SIP robi z reszta magazynow? Pewnie sprzedaje w salonach, ale mysle ze ilosc sprzedanych egz. jest niewielka. Czesc zapewne trzeba tez rozdac za free przy okazji roznych imprez promocyjnych. I jeszcze pewnie zostanie spora czesc nakladu do rozeslania wszystkim Klientom SIPu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. jak długo oczekuje się na kartę klubu - ja czekam już ponad miesiąc i nie wiem czy mam się już niepokoić ?

 

To jeszcze poczekaj. Na Forum sa rekordzisci. Ale po co ta karta wogole? Ze daje znizke na serwis? Ja serwisuje auto raz do roku, wiec wiecej wydam na karte niz znizke jaka otrzymam. Ze taniej kupie gadzety. Szanowny Subaryta jest przesympatyczny jesli chodzi o ten temat. Wiec co ta karta daje poza wypchaniem portfela? Mowie o samochodach nowych na gwarancji! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAJ - jestem w tej samej sytuacji, co Ty. Wysłałem monit do SIP (na: klub@subaru.pl ), na który odpowiedziano mi, że to niedopatrzenie ze strony SIP-u, które zostanie natychmiast naprawione :cool:.

 

Wojtek K - "Plejady" dostają tylko klubowicze oraz ci, którzy je zaprenumerowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. jak długo oczekuje się na kartę klubu - ja czekam już ponad miesiąc i nie wiem czy mam się już niepokoić ?

 

To jeszcze poczekaj. Na Forum sa rekordzisci. Ale po co ta karta wogole? .

Wiec co ta karta daje poza wypchaniem portfela? Mowie o samochodach nowych na gwarancji! :wink:

 

Cóż, nie wiem. Może dałem się ponieść euforii po zakupie wymarzonego auta.

Jak nie będę zadowolony to jej nie przedłużę na nastepny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K - "Plejady" dostają tylko klubowicze oraz ci, którzy je zaprenumerowali.

 

W warunkach klubu jest mowa, że każdy klubowicz po opłaceniu składki otrzymuje kartą oraz bezpłatną prenumeratę magazynu Plejady.

Tak było w moim przypadku ale tylko przez pierwsze 6 miesięcy. Od Lata 2006 cisza, żadnych Plejad. A w mailing jestem na 100% ponieważ SIP mi to potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam12 - była bardzo długa przerwa w "Plejadach". Po numerze z połowy ubiegłego roku nie było już żadnego następnego.

 

Może dałem się ponieść euforii po zakupie wymarzonego auta.

 

Ze mną było tak samo, ale...

 

Jak nie będę zadowolony to jej nie przedłużę na nastepny rok.

 

...przedłużyłem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwujcie się tak. Ojciec Dyrektor w nowym numerze Plejad wyjaśnia że nastąpiło zaniedbanie odnośnie gazetki i dodaje że niedługo zintensyfikuje działania dotyczące funkcjonowania Klubu Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło wczoraj i uwaga Przemeq z KALENDARZEM :razz:

 

Gazetka - jak to gazetka reklamowa - troche o marce, trochę znanych wszystkim opisów ( silnik boxer to obniżwony środek ciężkości itp), ciekawy wywiad z p. Miecugowem, nuuudny opis premiery Legacy ("atrakcją wieczoru była Reni Jusis" - ja rozumiem gwiazdą, ale atrakcją :shock: czy to jakis przedmiot :???: )

 

A kalendarz - bardzo ładny. Szkoda, że już mi dziecko go zaanektowało do swojego pokoju :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazetka - jak to gazetka reklamowa - troche o marce, trochę znanych wszystkim opisów ( silnik boxer to obniżwony środek ciężkości itp), ciekawy wywiad z p. Miecugowem, nuuudny opis premiery Legacy

 

fakt, ale trzeba przyznac - nowe PLEJADY w porownaniu do poprzednich edycji to po prostu milowy krok do przodu. Jesli tylko bedzie ukazywac sie regularnie i bedzie grubsze a tym samym ciekawsze tematycznie - bedzie pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też przyszło tylko ta %^%#^@# poczta jest tak "wspaniała", że udało im się kalendarz wcisnąć do skrzynki (takiej standardowej jak to w blokach bywają)!! Dzięki tym baranom mam pogięty kalendarz razem z bindowaniem i tym drutem do zawieszenia. Coś da się wyprostować ale wk* mnie na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listonosz w Subaru - to jest coś :wink:

 

To nie nowy pomysł :smile: Jak byłem w Stanach to po wioskach jeździła poczta Legacym z kierownicą po prawej stronie. (Liberty, stan NY Orange County)

Pamiętam to dobrze (rok 1996) bo samochód był taki "kanciasty, bordowy" i bardzo go oczekiwałem :grin:

 

Właśnie odebrałem list polecony a w nim .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

7 starszych numerów Plejad + najnowsza,

kalendarz na ścianę, smycz, no i kartę klubową :wink:

 

 

Bardzo dziękuję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...