Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, RedSasza napisał(a):

Takie sobie, w końcu, kupiłem, a niektóre to nawet dostałem w gratisie. :) @eurojanek dzięki!

Jak już się zdecyduję, co i gdzie przykleić, to zamelduję w "Co dzisiaj zrobiłem przy swoim Subarczaku :)".

 

Swiniaki--1400Q100.jpg

Na "Turbo pepe " mam już pomysł:D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jojo80 napisał(a):

Trochę fantów się uzbierało. Spojler na który trochę czekałem i nareszcie coś w bagażniku gra;)  wygłuszenie matami drzwi przednich też na duży+.

IMG_20230325_201136.jpg

IMG_20230318_183928.jpg

IMG_20230318_183743.jpg

IMG_20230322_210424.jpg

Osłoń czymś ten głośnik, kratką najlepiej.

Będziesz wrzucał coś do bagażnika i przedziurawisz. A poza tym dobra robota, wygłuszenie zawsze robi robotę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Orear napisał(a):

Osłoń czymś ten głośnik, kratką najlepiej.

Będziesz wrzucał coś do bagażnika i przedziurawisz. A poza tym dobra robota, wygłuszenie zawsze robi robotę. ;)

Tak wiem.. osłona już zamówiona;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, makos89 napisał(a):

Radyjko, 1 din bo szkoda mi półki pod nim.

19_KMM-125 (1).png

Kiedyś mój kolega miał Kenwood z wysuwanym ekranem. To było 1din, a ekran tak sprytnie wyskakiwał po uruchomieniu radia. Nie wiem co to był za model ani co potrafił ale jeśli umiałby sporo to dobra alternatywa dla 2din. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Orear napisał(a):

Kiedyś mój kolega miał Kenwood z wysuwanym ekranem. To było 1din, a ekran tak sprytnie wyskakiwał po uruchomieniu radia. Nie wiem co to był za model ani co potrafił ale jeśli umiałby sporo to dobra alternatywa dla 2din. ;)

Jestem z tych którzy nie lubią tego typu rzeczy, zwłaszcza w Subaru gdzie wnętrze jest surowe a na środku wynalazek z ekranem. Od razu przychodzą mi na myśl kiczowate auta z programu pimp my ride. Chciałem coś stonowanego wraz z wyświetlaczem w kolorze zegarów. Stare radio już ledwo czytało płyty więc zmiana była konieczna nie inwestując wiele. Kenwood staniał ponad 90 zł w ciągu pół roku.

  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, makos89 napisał(a):

Radyjko, 1 din bo szkoda mi półki pod nim.

19_KMM-125 (1).png

 

Ja bym chętnie wymienił to moje 2din na coś takiego i zyskał dodatkową półkę. Aczkolwiek najchętniej wymieniłbym na 2din z JDM-a z odtwarzaczem MiniDisc-ów. Miałem coś takiego w samochodzie, nakupiłem troche tych płytek...poza tym lubie takie nieoczywiste sprawy.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka starych Hi End'owych modeli radyjek 1DIN na MiniDisc.
2 DIN' owych nie spotkałem na Naszym rynku
Sam jestem na etapie szukania radia do Forka bo mój 10 letni Sony zaczyna szwankować.
I też waham się między 1 a 2 DIN.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Max 84 napisał(a):

Jest kilka starych Hi End'owych modeli radyjek 1DIN na MiniDisc.
2 DIN' owych nie spotkałem na Naszym rynku
Sam jestem na etapie szukania radia do Forka bo mój 10 letni Sony zaczyna szwankować.
I też waham się między 1 a 2 DIN.

Owszem są...ale ja najchętniej przytuliłbym coś takiego co wychodziło oryginalnie w Legacy IV, wersjach JDM. Z punktu widzenia częstotliwości radiowych te radyjka są w Europie czy USA raczej bezużyteczne, ale reszta jest OKi własnie ta reszta mnie interesuje. :rolleyes:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Owszem są...ale ja najchętniej przytuliłbym coś takiego co wychodziło oryginalnie w Legacy IV, wersjach JDM. Z punktu widzenia częstotliwości radiowych te radyjka są w Europie czy USA raczej bezużyteczne, ale reszta jest OKi własnie ta reszta mnie interesuje. :rolleyes:

Poszukaj na crooober albo innych stronach z japońskimi tematami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Owszem są...ale ja najchętniej przytuliłbym coś takiego co wychodziło oryginalnie w Legacy IV, wersjach JDM. Z punktu widzenia częstotliwości radiowych te radyjka są w Europie czy USA raczej bezużyteczne, ale reszta jest OKi własnie ta reszta mnie interesuje. :rolleyes:

A z ciekawości zapytam.. co mają innego odtwarzacze jdm w legacy IV? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem są...ale ja najchętniej przytuliłbym coś takiego co wychodziło oryginalnie w Legacy IV, wersjach JDM. Z punktu widzenia częstotliwości radiowych te radyjka są w Europie czy USA raczej bezużyteczne, ale reszta jest OKi własnie ta reszta mnie interesuje. :rolleyes:
O Panie tak mocno się nie zagłębiałem w temat.
Nigdy nie rzuciło mi się w oczy radio z innym układem niż CD w Legacy IV.
Sam miałem OBK H6 z 2004 roku ale tam był standard.
Moja wiedza kończy się na McIntosh i myślałem że są tylko z rynku US.

A tu takie cuda :
https://archiwum.allegro.pl/oferta/radio-mcintosh-unikat-jdm-subaru-legacy-iv-outback-i9547019438.html
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...