Skocz do zawartości

Turbo timer


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

Poradzę Ci jeden trick, do którego TT się przydaje: dajmy na to wyjeżdżasz z domu i nim silnik się zagrzeje, musisz gdzieś na chwilę wpaść - do kiosku

A ja go używam głównie, gdy gdzieś za późno wyjadę, zapierniczam i potem nie mam czasu czekać aż wystygnie :mrgreen:

No ale to chyba mozna uzywac normalych ustawien na chlodzenie gdzies pisali ze czas powinien byc ustawiony od 1-4 minut. A tu chodzi o zalatwianie spraw przez 7 minut zeby go nie odpalac znowu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem ich... :roll:

 

Przemo . No ale ogolnie jak tam ten TT Blitza. Zadowolony jestes czy zamienilbys go na cos innego. ?

1. A co z tym alarmem, moge miec jakies problemy?

2. Gdzie go zamontowales w samochodzie.?

3.Jaki kolor wyswietlacza jest ?

4. A czy mozna zmieniac czas wylaczenia gdy samochod stoi wlaczony?

 

Jestem zadowolony. Nie zamieniłbym.

1. Nie. Dobry magik zgra Ci TT z alarmem

2. Zamiast popielniczki

3. Zielonkawy, ale to nie ma znaczenia, bo jest schowany pod klapką zakrywającą popielniczkę i zapalniczkę

4. Można bezproblemowo

 

A przy tym ma fajny stoper 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema przemo juz zakupilem zeczywiecie jest zajefajny. Mam tylko maly problem:

1. Jak ustawic na pozycji bst w automacie minimalny czas jak wciskam sekun. to dochodze do 50s, a nie wiem jak przejsc na minuty wciskam min. i pojawia sie jakis napis A-L albo N-H albo A-H jakos tak ? Czy moze nie mozna ustawic wiecej niz 50s. na tej pozycji.? Bo na pozycji time w auto. moge ustawic ile chce.

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawic na pozycji bst w automacie minimalny czas jak wciskam sekun. to dochodze do 50s, a nie wiem jak przejsc na minuty wciskam min. i pojawia sie jakis napis A-L albo N-H albo A-H jakos tak ? Czy moze nie mozna ustawic wiecej niz 50s. na tej pozycji.

 

Tak jest - nie da się ustawić powyżej 50s z w trybie auto, bo nie ma takiej potrzeby. TT sobie sam doliczy dodatkowe sekundy, jeśli będzie potrzeba (maks, jaki widziałem, to chyba 3 minuty :twisted:). Te 50 sekund to jest minimalny czas chłodzenia, niezależny od warunków, czyli taki sposób powiedzenia komputerowi przez użytkownika, że ten drugi wie lepiej :).

 

Tak że zostaw na 50 i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo mam u siebie - tylko ze sens jego istnienia jest znikomy - bo o ile startuje automatycznie to zlapac czas trzeba z palucha - co czasami bywa trudne :)

 

za to moj ma jeszcze:

obrotomierz z ustawianiem alrmow,

voltomierz

predkosciomierz

pomiar 0-100m, 0-400m, 0-1000m,

0-100kmh, 0-150kmh i 0-200kmh

 

 

to sa fajne ekstrasy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć TT i oryginalny AA to czeka Cię wizyta u dobrego elektyka. Ktoś tu kogoś polecał - powinno być o tym sporo w szukajce.

 

Kruk uchyl rabka tajemnicy, gdzie w naszych okolicach mozna liczyc na fachowa obsluge przy montazu AA i TT. Ja jeszcze zjjjelony w tej materii, bo od niedawna w 3-miescie, a wczesniej na wiosce ;-) Alarm mi poprzedni wlasciciel zamontowal jakis super profesonalny za 99,90PLN i chce go zmienic na jakis lepszy z odpalaniem z kluczyka :cool: Jest tez pomysl z TT, bo mam opcje kupic w USA, ale sam nie mam czasu sie bawic z montazem. Any ideas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbarian, aha no to już kumam czyli GT MY98 - mam w domu schematy a teraz w pracy jestem do jutra. Więc jutro wieczorkiem to sprawdzę i Ci napiszę który PIN przy ECU.

 

Witam.

Kruk, moge prosic o to samo ? :)

Wlasnie nabylem Greddy Full Auto Turbo Timer i mam taki sam sterownik w GT MY 98 jak barbarian.[/b]

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...