Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się dzisiaj dzieje! :o

Kilka załóg odpadło. Pieniążek awansował na lidera RC4 :yahoo: co prawda przez kapcia rywala, ale jest.

Kajto odrabia sukcesywnie stratę. Jeśli utrzyma tempo odrabiania strat, to klepnie Breena... :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ośka klasyfikacja po Os 11

1. poland.png
28 Pieniążek Łukasz - Mazur P.
Opel Adam R2 RC4 1:36:52.3   102.6

2. uk.png
30 Ingram Chris - Becker Katrin
Opel Adam R2 RC4 1:37:05.4 +13.1
+13.1 102.3
0.08

3. russia.png
34 Gryazin Nikolay - Fedorov Yaroslav
Peugeot 208 VTi R2 RC4 1:37:13.4 +21.1
+8.0 102.2
0.13

4. germany.png
32 Griebel Marijan - Winklhofer Pirmin
Opel Adam R2 RC4 1:37:35.2 +42.9
+21.8 101.8
0.26

5. ireland.png
53 Duggan Robert - Conway Gerard
Vauxhall Adam R2 RC4 1:38:22.1 +1:29.8
+46.9 101.0
0.54

6. sweden.png
54 Adielsson Mattias - Johansson A.
Vauxhall Adam R2 RC4 1:38:44.8 +1:52.5
+22.7 100.6
0.68

7. germany.png
33 Tannert Julius - Thielen Jennifer
Opel Adam R2 RC4 1:51:45.7 +14:53.4
+13:00.9 88.9
5.4

Edytowane przez wojo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie Pieniążkowi utrzymać prowadzenie. Trzymamy kciuki!

 

Fisher wydaje mi się już odpuścił atakowanie 2giej pozycji. Dobrze byłoby, gdyby Kajto skupił się na dojechaniu do mety...


Breen uszkodził koło/oponę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:angry:  :angry: Nie no, dosyć tego, zaraz dzwonię do Antoniego M.  żeby zrobił w końcu tam porządek.Człowiek siedzi przy kompie jak na bombie,a tu bum i wyników nie ma.Jak sie okaże że Nasi nie wygrali to była to robota przy zielonym stoliku :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda tylko cyferki śledzę, nie mam możliwości czegokolwiek obejrzeć, ale chyba ciekawy rajd był, co?

 

Bardzo szeroka stawka R5 i chyba najpozytywniejsze dla mnie wrażenie, że Siemanko tak wiele R5 za sobą zostawił :ok:

 

Teraz tylko jeszcze potrzymać kciuki za Pieniążka, żeby się nie dał Ingramowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze liczę to dzięki rożnym przygodom konkurencji Wojtek koniec końców 9 w generalce...

Najciekawsze, ze nikt inny startujacy w Nce - niewazne czy zgloszony do ERC czy nie - nie mial zadnego podejscia do Wojtka! Nawet lokalni matadorzy sa daleeeeeko z tylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha okazalo sie, ze Scattolon dostal 15 min kary wiec w sumie zabraklo mu do ChuDego (CHUchala/DYmurski) "jedynie" 23min :biglol:


Widze, ze aktywnosc w watku wzrosla - super! :) Ponawiam wiec zaproszenie do typowania w watku sasiednim - udzial wciaz sie moze oplacic, bo do konca sezonu pozostalo lacznie az 25 rajdow, a typowalismy dopiero trzy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik Kajtka super ale trzeba byc realista i patrząc po odcinkach na których Evans jechał bez problemów to on by ten rajd wygrał i to z min 30 jak nie minutowa przewaga.

Potwierdzają sie słowa Maćka Szczepaniaka.Wrc to inna liga kierowcow i nawet średniak z WRC robi gdzie indziej rozpierduche.

Kajto jest fighter ale do tego tempajeszcze niestety sporo brakuje.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik Kajtka super ale trzeba byc realista i patrząc po odcinkach na których Evans jechał bez problemów to on by ten rajd wygrał i to z min 30 jak nie minutowa przewaga.

Potwierdzają sie słowa Maćka Szczepaniaka.Wrc to inna liga kierowcow i nawet średniak z WRC robi gdzie indziej rozpierduche.

Kajto jest fighter ale do tego tempajeszcze niestety sporo brakuje.

Mi tam sie troche zdaje, że Kajto nie ryzykował szczególnie, po odpadnięciu Łukjaniuka, wiedział że najważniejsze to dojechać z dobrymi punktami, a nie walka o zwycięstwo z gośćmi co na codzień jeżdżą WRC, Tak mi sie zdaje... Chociaż fakt, że Evans wygrał by to w cuglach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...