Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu w Spec B. MT => AT są takie duże różnice w przyspieszeniu do 100 ? W spalaniu podobno też :mrgreen:

Soft automatu ?

 

Kwestia przełożeń, MT ma dużo krótsze biegi, więc i odejście lepsze.

 

 

Masz w swoim H6 łopatki ? jeśli tak to jak to cudo się sprawuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuttgart - kufstein 120-180 na BC pokazal 8,5 ( z powrotem 9,5 ) moj najlepszy wynik taki jak przed 2 laty na dotarciu stuttgart-taskana ale to troche z gorki. W miescie mam od miesiecy 11 L. uwazam ze koledzy troche za wysoko obroty kreca obk ma najwiekschy moment okolo 4000 i nie oplaca sie go wyzej krecic no chyba ze sie jedzie 200 to sa 5400 moj rekord 220 zmierzone GPS i 6000 spalanie nie wiem bo bylo to moze z 10 km. No alt to niemieckie ab w polsce nie da sie tak spokojnie jechac ale tez nie wyszlo wiecej jak 10 l Frankfut-ostroda-Frankfurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. danych producenta - Subaru w wersjach AT palą mniej niż M. Skąd to się bierze?

IMHO być może z różnicy przełożeń. Spalanie poza miastem jest mierzone z reguły na najwyższym biegu przy stałej prędkości i tutaj AT ma mniejszą prędkość obrotową silnika.

Czysto teoretycznie można przypiąć tę teorię również do ruchu miejskiego i dorzucić do tego fakt, że zmianie biegów w automacie nie towarzyszy zamykanie i otwieranie przepustnicy. Ale to tylko moje gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po pierwszym tygodniu użytkowania SI GT 99

14 warszawa - sprawdzone na odcinku 300 km po mieście normalna jazda w korku, czasami trochę szaleństwa jak było gdzie - zazwyczaj nie było gdzie ;(

10 trasa spokojnie 120 - 160

 

Jestem bardzo milo zaskoczony spalaniem ;)

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Przemeq w mieście się ściga ze wszystkimi i wszystkim! :mrgreen:

 

 

 

 

No i cały czas próbuje uciec swojemu cieniowi, dlatego takie spalanie :mrgreen: .

 

To złudzenie. Wtedy, gdy jechałem z Tobą, chciałem Cię mieć jak najszybciej z głowy - stąd ten pośpiech :razz:.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa powrotna z Plejad 2007, wynik 10.3 L z klimą :) WRX 2002

 

 

HA!

 

Ta sama trasa (tylko do Łodzi), też z klimą 10.1L :P . Bez klimy, jadąc ciut wolniej i uważając jak sie naciska gaz mam wrażenie, że do 9 zejdzie (ale ja tego sprawdzał raczej nie będę ).

 

WRX 2007 (2,5L :mrgreen: ).

 

Tak ogólnie jakby kogoś interesowało

 

miasto od 12 do 16 (na 16 trzeba sie naprawde postarac w Łódzkich warunkach - póki co gigantycznych korków nie ma)

 

trasa 10-13; trasa w Niemczech po autostradach - około 14L (150-170km/h).

 

Przebieg 17000km i teraz pali mniej niż na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX 07 - 20 na 100 jak nie wezmie to nie jest szczesliwy !! wiem !!! mowi mi :D

 

20???

Damn, jak ty to robisz? Może docierasz dopiero? :P

 

Jeden jedyny raz, udało mi się spalic rekordowo 18L, 100% miasto, klima, korki plus ciągły pośpiech w te dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój konsekwentnie pali 15lpg/100 w Wawie.Jeżdzę normalnie - chociaż ze świateł zawsze jako pierwszy-bynajmniej nie cisne mocno-może inni oszczędzają?? :roll:

Starsze Subaraki ewidentnie więcej palą od nowych. Mój planowany OBK 2001 2.5 (chociaż H6 kusi, oj kusi) będzie palił mniej mam nadzieję...będzie??Powiedzcie , że tak :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni będę Ci mógł powiedzieć ile pali OBK 2.5L na gazie sekwencyjnym. Swoją drogą, to ten który stał na Połczyńskiej w komisie i się chyba na niego też czaiłeś

ten za ~30 k pln?? fajny!! tzn na oczy nie widziałem, ale na fotkach zdrooowy :-)

Pozazdrościć. Daj koniecznie znać jeśli kupisz- ile pali , jak jeździ. OOOO a może dasz się przejechać jak już będziesz w Wawie, bo nie jeździłem jeszcze takim, a dokładnie takiego chcę. Serio mówię.

W dobie rosnących cen PB coraz bardziej podoba mi się LPG i coraz częściej myślę o kolejnym aucie z LPG (pod warunkiem , że już zainstalowaną, bo przy moich przebiegach nowa się nie zwróci prędko- 20kkm/rocznie)...masakra co się ze mną dzieje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten. Już kupiony, co prawda nie ja go kupiłem, ale jest w rodzinie :) Stoi na podwórku obok, od czasu do czasu zrobię sobie nim rundkę. Udało się kupić od właściciela z pominięciem komisu. Dodatkowo komplecik zimówek na stalówkach i nawiercanych tarcz. Spalanie dopiero będzie sprawdzane :cool: Bo na razie nikt do tego nie przywiązywał wagi. Jak byś był kiedyś w Łodzi to zapraszam :mrgreen: Gdyby auto było w Wawie to też dam znać. Ogólnie bardzo fajne, duża różnica w porównaniu do Legasia 2.0 którego posiadałem (model taki jak Twój, tylko w sedanie). Szczególnie "od dołu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożysko przedniego prawego koła daje o sobie lekko znać, więc niedługo trzeba będzie wymienić. Dwa niewielkie odpryski lakieru przy relingach, wydech o którym ktoś wspminał na forum, ale nie jest dziurawy, da się jeszcze odratować na jakiś czas. A tak to jak najbardziej OK. Najładniejszy z wszystkich które oglądaliśmy (jeden Outback i dwa zwykłe Legacy) przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...