Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już idziemy w ecodrivingo to i ja się podzielę info.

 

Średnia z 2010r. 12,8l/100

Średnia z 2011r. 11,8l/100.

 

W takim tepmie (- 8% w roku) ok. 2016 będzie mi palił jak YARIS w dieslu. A mówią, że Subaru duuuużo pali, hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ257...tylko po trasie albo na torze, zero stania w korkach, but w podłodze cały czas - średnia prawie 15 :) uparłem się i robię statsy od nowości: http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/40351

 

Milo poczytac, ze ponad 300 konne STi pali srednio mniej niz 12 letnie GT :D Wszystko idzie w dobrym kierunku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ257...tylko po trasie albo na torze, zero stania w korkach, but w podłodze cały czas - średnia prawie 15 :) uparłem się i robię statsy od nowości: http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/40351

Statystki Twojego STI są bardzo zachęcające...jak będziesz sprzedawał, daj znać, pewno każdy na tym forum takie by chciał ;)

"Koszt paliwa: 13.63 PLN/100km"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek GT 98 z tego co poprzedni wł. mówił 245-260 KM przelot 3,5' i blow off raczej bez remapu

Spalanie po mieście bez korków ale pedał w podłodze 16-20 l/100km :P

W święta powolna jazda na trasie jazda na kapelusza 12,8 l

Chyba duze to spalanie tak jak poczytalem ten wątek

Będę chciał spróbować wywalić Blow off'a, strzela z tlumika, tylko jak przelewu to co trzeba zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek GT 98 z tego co poprzedni wł. mówił 245-260 KM przelot 3,5' i blow off raczej bez remapu

Spalanie po mieście bez korków ale pedał w podłodze 16-20 l/100km :P

W święta powolna jazda na trasie jazda na kapelusza 12,8 l

Chyba duze to spalanie tak jak poczytalem ten wątek

Będę chciał spróbować wywalić Blow off'a, strzela z tlumika, tylko jak przelewu to co trzeba zrobić?

 

No raczej trzeba sie z tym pogodzic. GT'ki sa malo ekonomiczne ;) Moze remap by troche pomogl... Mam podobnie. Nie mam blow'a. Miasto to samo, trasa przy 100km/h udalo sie zejsc ponizej 9l/100km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej trzeba sie z tym pogodzic. GT'ki sa malo ekonomiczne ;) Moze remap by troche pomogl... Mam podobnie. Nie mam blow'a. Miasto to samo, trasa przy 100km/h udalo sie zejsc ponizej 9l/100km ;)

 

To wiem ze do ekonomicznych nie należy i kupiłem go jako samochód do zabawy a nie na codzień, ale do twoich 9 litrów to mi daleko z 12,8i coś moge pokombinowac zeby trochę zszedł ze spalaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem ze do ekonomicznych nie należy i kupiłem go jako samochód do zabawy a nie na codzień, ale do twoich 9 litrów to mi daleko z 12,8i coś moge pokombinowac zeby trochę zszedł ze spalaniem

 

Jechalem trase ponad 2x500km. W jedna strone droga byla pusta, dobre warunki i dyscyplina z predkoscia, wyszlo dokladnie 8,6l/100. W druga strone juz byl spory ruch na trasie i skonczylo sie spalaniem 9l/100. Jesli bede mial znow taka trase do zrobienia to zdecydowanie bede jechal wlasnie w przedziale 100-110km/h ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem ze do ekonomicznych nie należy i kupiłem go jako samochód do zabawy a nie na codzień, ale do twoich 9 litrów to mi daleko z 12,8i coś moge pokombinowac zeby trochę zszedł ze spalaniem

 

Jechalem trase ponad 2x500km. W jedna strone droga byla pusta, dobre warunki i dyscyplina z predkoscia, wyszlo dokladnie 8,6l/100. W druga strone juz byl spory ruch na trasie i skonczylo sie spalaniem 9l/100. Jesli bede mial znow taka trase do zrobienia to zdecydowanie bede jechal wlasnie w przedziale 100-110km/h ... :mrgreen:

 

ja bym chyba nie potrafił się tak katować jadąc 100 km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem ze do ekonomicznych nie należy i kupiłem go jako samochód do zabawy a nie na codzień, ale do twoich 9 litrów to mi daleko z 12,8i coś moge pokombinowac zeby trochę zszedł ze spalaniem

 

Jechalem trase ponad 2x500km. W jedna strone droga byla pusta, dobre warunki i dyscyplina z predkoscia, wyszlo dokladnie 8,6l/100. W druga strone juz byl spory ruch na trasie i skonczylo sie spalaniem 9l/100. Jesli bede mial znow taka trase do zrobienia to zdecydowanie bede jechal wlasnie w przedziale 100-110km/h ... :mrgreen:

 

ja bym chyba nie potrafił się tak katować jadąc 100 km/h :)

 

Wiesz co.. ja przez pierwsze 100km trasy tez tak myslalem... Ale potem bylo mi wszystko jedno - przyjemnosc jazdy Impreza zawsze ta sama :D Oczywiscie wyprzedzalem jak tylko "bylo trzeba" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy to robicie? Mi na jednym baku udaje się po mieście zrobić 190-230 km.

Nie wiedziałem, że da się zrobić więcej ;)

KALI ja tez znam ten problem

oni pewnie poprostu maja wieksze baki

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co cieszyć - albo macie takie padliny, albo liczniki w milach :P

 

U mnie z błędem lambdy 16l/100km.

Błąd usunięty, ale nie sprawdzałem jeszcze - w każdym razie tydzień już pyksnął od ostatniego tankowania, czyli powinna być poprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź - Tor Kielce, emerycko 9,5/100.

SJS 1st - 21/100

Tor Kielce - Łódź, bardzo emerycko (tiry, tiry, szarówka, deszcz) - 8,5/100.

Miasto - trasy krótkie 10-15km (zimą) - do 15/100.

Miasto - trasy dłuższe, 30-50km (zwykle nie zimą) - od 12,5/100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio zrobiłem ~2kkm w Polsce i za granicą, więc mogę się pochwalić statystykami :P

 

- pierwsze tankowanie w Polsce, głównie autostrady prędkość 150-160km/h – 11l/100km

- drugie tankowanie na tej samej stacji, tym razem trochę wolniej, 130-140km/h, tylko 20km poza autostradą - 10.6l/100km

- kolejne tankowanie już w Niemczech, znowu 130-140km/h, tylko autostrady – 9.7l/100km :shock:

- znów w Niemczech, musiałem zwolnić do 120km/h, chwilami jechałem 130km/h + półgodzinny korek – 8.8l/100km :shock:

- jeszcze raz niemieckie paliwo, ponownie stałe 120-130km/h – 9.3l/100km

 

Belgijskiego paliwa jeszcze nie wyjarałem, ale wygląda też na okolice 9l/100km. Jak się nie goni i jedzie w miarę płynnie, to WRX nie jest nawet taki drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłem ~2kkm w Polsce i za granicą, więc mogę się pochwalić statystykami :P

 

- pierwsze tankowanie w Polsce, głównie autostrady prędkość 150-160km/h – 11l/100km

- drugie tankowanie na tej samej stacji, tym razem trochę wolniej, 130-140km/h, tylko 20km poza autostradą - 10.6l/100km

- kolejne tankowanie już w Niemczech, znowu 130-140km/h, tylko autostrady – 9.7l/100km :shock:

- znów w Niemczech, musiałem zwolnić do 120km/h, chwilami jechałem 130km/h + półgodzinny korek – 8.8l/100km :shock:

- jeszcze raz niemieckie paliwo, ponownie stałe 120-130km/h – 9.3l/100km

 

Belgijskiego paliwa jeszcze nie wyjarałem, ale wygląda też na okolice 9l/100km. Jak się nie goni i jedzie w miarę płynnie, to WRX nie jest nawet taki drogi :D

 

bardzo oszczędny ten WRX żeby moje tak paliło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...