Skocz do zawartości

RAJDOWE ANDRZEJKI 25.11.06


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak mnie cos nie zje to bedę :razz:

 

P.S. Tak mi wpadło do głowy, a może bym sie tez do tej szczytnej akcji jakoś na odległość przyczynił i ufundował jakies nagrody, nie wiem typu oleje Valvoline, Motul, chemię samochodowa itp. Nie wiem jaka bedzie tego forma więc jak coś dajcie znac. Jestem chętny pomóc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie cos nie zje to bedę :razz:

 

P.S. Tak mi wpadło do głowy, a może bym sie tez do tej szczytnej akcji jakoś na odległość przyczynił i ufundował jakies nagrody, nie wiem typu oleje Valvoline, Motul, chemię samochodowa itp. Nie wiem jaka bedzie tego forma więc jak coś dajcie znac. Jestem chętny pomóc !!!

 

Carfitku jak najbardziej bierzemy wszystko w ciemno. Możemy np zlicytować olej z autografem jakiegoś kierowcy itp. W sprawach Gadżetów kontaktuj się z Monią. A przedewszystkim oczekujemy twojego przybycia.

PS. Guma podpowiada że chętnie zlicytuje jakieś STI po "jeleniu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaacie..wreszcie ruch w temacie...Panie i Panowie zaczynamy pospolite ruszenie :mrgreen:

carfit..baaaaardzo tegesowy pomysl..obiema lapkami skladam XXX pod tym co napisal Lalus..eeee Lolus :mrgreen:

 

aflinta, pewnie ze znajdzie sie jakas robota..co prawda stanowisko z przy guzcach zostalo juz obstawione :lol: to sa jeszcze inne atrakcje nad ktorymi trzeba bedzie panowac :wink:

 

p.s. tak mnie carfit natchnal.. 508 366 408- to numer do mnie..gdyby komus przyszlo cos do glowy..ma cos co mozemy zlicytowac ( zony i tesciowe nie beda przyjmowane na licytacje :cool: ) lub moze gdzies rozwiesic plakat to...czekam na info..

 

I LICZE NA MOBILIZACJE I LICZNE PRZYBYCIE FORUMOWICZOW, NAWET Z NAJODLEGLEJSZYCH MIAST I WIOSEK :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Tak mi wpadło do głowy, a może bym sie tez do tej szczytnej akcji jakoś na odległość przyczynił i ufundował jakies nagrody, nie wiem typu oleje Valvoline, Motul, chemię samochodowa itp. Nie wiem jaka bedzie tego forma więc jak coś dajcie znac. Jestem chętny pomóc !!!

 

hehehe, nawet wiem, kto motula wylicytuje :wink:

Wczoraj Jakub001 mówił mi, ze jeszcze koło kilometrów i czeka go wymiana :!: weź koniecznie parę banieczek.

 

aflinta, myslę, że stanowisko przy guźcach będzie oblegane z tegoż względu, że rozmawialem ze swoją psiapsiółką która jest modelką i obiecała, ze będzie i postara sie skrecić koleżanki jako asystę do rozdawania guźcóff :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postara sie skrecić koleżanki jako asystę do rozdawania guźcóff :mrgreen:

 

Nie wiem, co to som gusce, ale jak z modelkami to moge przy tym stac :D

 

Ja rozumiem, że knajpa jest ze zwierzętami związana, ale czy aby impreza nie będzie w ZOO??? :roll:

 

Guźce:

4a0c8eefdc0fc744ca3c8ff35f8bc82a8c927d97.jpg

 

http://www.animalplanet.pl/zwierzeta_af ... ndex.shtml

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...