Skocz do zawartości

RAJDOWE ANDRZEJKI 25.11.06


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

A o mnie Moniq zapomniała z tą niedzielą :sad:

 

Nie tylko o Tobie... :(

 

no pieknie..teraz wyjdzie ze Monio to zloooo zllloooo :mrgreen:

Bartus nie zapomnialam..tylko mi..umklo jakos z naszej rozmowy :wink: a Ty Grucha cierpliwie czekaj..mamy z Graza "plana" i zapewne Ci o jego realizacji doniesiemy :cool:

 

p.s. Oskar-gdzie foty?? Wiolka pstrykala przeciez :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dochodzę do wniosku że mogłem zostać,

 

trzeba była mówić... miejsce w sypialni jeszcze by się znalazło, no chyba, że mój pięciogwiazdkowy hotel Cie przerastał... :mrgreen: Następnym razem zabiorę więcej pościeli... :twisted: :wink:

 

ale to co sie dzieje teraz na licytacjach, to po prostu szok

 

No to prawda, patrzę i normalnie nie wiem czy dobrze patrzę... Jest genialnie... oby tak dalej... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcje "idą" pieknie z tego co widzę :shock: - niesamowite!

Słuchajcie, po konsultacjach z jakubem001 proponujemy wszystkim zainteresowanym wspomaganie naszych licytatorów. Z tego co zauważyłem, to carfit bierze czynny udział w kilku aukcjach. Ja juz do niego na PW napisałem, żeby przebijał maksymalnie aukcje z Sebastianem Fryczem, a ja i jakub001 sie dokładamy.

Kroi sie fajna impra, bo jak carfit wygra ten weekend, to my chcemy wynająć kwatery w tym samym pensjonie i przybalować nieco :roll:

A kasa z licytacji i tak idzie dla Oskarahmmm, białe szaleństwo z Fryczem pod jednym dachem i zajefajnym gronem forumowiczów... :?: , myślę, ze niezła opcja.

Bart1000, co ty na to?- Szczyrk (Twoja okolica),

ktos sie jeszcze podpina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my chcemy wynająć kwatery w tym samym pensjonie i przybalować nieco :roll:

guma..prosze Cie..to nie o to chyba chodzi zeby sobie zrobic "fajna impre" .Jesli masz ochote na "biale szalenstwo" to licytuj.Rozumiem ze jesli wygra ktos z naszych to mozna zrobic lightowy wypad do Szczyrku..ale bez balangi. Tak sie sklada ze chyba ustatlilismy ze nie jest to jednorazowa akcja, ze bedziemy kontynuowac licytacje itp. Zawodnicy nam zaufali i bardzo wsparli..doskonale wiedza ze jestesmy paczka z forum.subaru i zagladaja tu..wiec prosze Cie..nie zawiedzmy ich oczekiwan co do poziomu dalszej zabawy.Po sobotniej imprezie maja bardzo fajne wrazenia i wszyscy beda nam pomagac dalej..wiec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć info na temat imry i linków do aukcji? :roll:

 

tu :arrow: http://allegro.pl/my_page.php?uid=5909146

 

 

monia, przecież nikt nie bedzie bydła robił :!:

a przecież, nie będzie chyba problemu, ze bedziemy pod jednym dachem :roll:

Jest gro osób na forum, którzy jeżdżą na nartach, więc by sie chętnie w tym samym terminie wybrali poszaleć, zebyśmy byli wszyscy razem.

Nie rozumie Cie... :evil:

Pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia, przecież nikt nie bedzie bydła robił :!:

..

Jest gro osób na forum, którzy jeżdżą na nartach, więc by sie chętnie w tym samym terminie wybrali poszaleć, zebyśmy byli wszyscy razem.

.

jesli tak to nie widze problemu, prosilam tylko o to zeby nie bylo "wchodzenia z kanapa do budy" czy " mumifikacji" :wink: jesli sympatyczny wypadzik polaczony z nartkami to ja sama sie pisze :cool:

 

p.s. i nie bede "filtrowac" z Toba na PW :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia, przecież nikt nie bedzie bydła robił :!:

..

Jest gro osób na forum, którzy jeżdżą na nartach, więc by sie chętnie w tym samym terminie wybrali poszaleć, zebyśmy byli wszyscy razem.

.

jesli tak to nie widze problemu, prosilam tylko o to zeby nie bylo "wchodzenia z kanapa do budy" czy " mumifikacji" :wink: jesli sympatyczny wypadzik polaczony z nartkami to ja sama sie pisze :cool:

 

Jak będzie wiadomo kiedy ten lub inny wyjazd na nartki lub deskę to ja proszę o info, też się na to piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...