Skocz do zawartości

S 203


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

A tamto, no kurde jak w morde strzelil, zalozenia byly takie a nie inne :twisted: Jak dealerzy nie przestrzegali zalozen..... to juz nie moja sprawa, ale mysle ze SIP to zaciekawi ;)

 

Co raz bardziej mam wrażenie, że Tobie nie da się nic powiedzieć... Ty zawsze masz swoje zdanie i nie obchodzi Cię co inni mówią. :???: :wink:

 

 

Strasznie nie lubię takich rzeczy, jesteś młody ciałem (duchem chyba także), a twoje posty brzmią jak 70 letniego dziadka co go w kościach łubie i przez to jest wkur... na cały świat :!:

Nie wiem, zrobiłeś jakieś dziecko? Dorosłeś za szybko? Nie chce Cię obrazić, czy coś tylko nie potrafię tego zrozumieć :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) STI SPRT (moga kupic tylko posiadacze Imprezy WRX lub STI(...)

A co to jakiś NFS z motywami RPG co punkty dodawane są za obcowanie z samochodem :?: :razz: Czad :mrgreen: Trochę dziwne założenie SIPu (jescze pis siez tego zrobi PIS :mrgreen: ) :arrow: "nie chcemy zarobić i nie sprzedamy panu SPRT, gdyż nie kupił pan u nas STI wczesniej, i jest to tylko pana wina. Poszaoł won po FQ340, 911 Turbo... my nie sprzedamy..... :lol::mrgreen:

Raczej ktoś przychodzi, ma kasę i dostaje furę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Strasznie nie lubię takich rzeczy, jesteś młody ciałem (duchem chyba także), a twoje posty brzmią jak 70 letniego dziadka co go w kościach łubie i przez to jest wkur... na cały świat :!:

Nie wiem, zrobiłeś jakieś dziecko? Dorosłeś za szybko? Nie chce Cię obrazić, czy coś tylko nie potrafię tego zrozumieć :razz:

Dziadunio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mati wczoraj powiedział, iż może wam sprowadzić S 203 lub S 204 bez pośrednictwa SIPu - więc jak macie potrzebę :arrow: mati

 

A co za problem kupic takie auto w U.K., badz u Japow? W czym tkwi problem? Chyba tylko w lenistwie.

 

A co do faktu, iz S.E. i SPRT byly pierwotnie przeznaczone wylacznie dla osob posidajacych juz GT/WRX/STi zakupione w oficjalnej sieci sprzedazy SIP to ja to w 100% rozumiem. Te samochody byly limotowane do nastu sztuk, a nie kilkuset, wiec jest to poniekad forma wyroznienia stalych klientow. Pamietajcie, ze Enzo tez nie mozna bylo kupic wchodzac z przyslowiowej ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...