Skocz do zawartości

S 203


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Może i „nice”, ale jak nie ma turbiny i AWD to nie zrobi na mnie wrażenia.

Subaru chyba liczy na to, że dzięki takim samochodom załata dziurę budżetową wypracowaną przez SWRT :wink:

Już chyba wolę to... jakieś... 203 :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komunikacie czytałem ze mają nadzieję na duzą sprzedarz, w przeciwienstwie do Imprezy (dokładnie tak napisali), z drugiej strony jesli Subaru zawsze było premium..., to te auto juz raczej premium nie jest, ale patrząc na brzydkie citroeny pugi i renówki w naszym kraju nie buntuję sie na to autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, ze Enzo tez nie mozna bylo kupic wchodzac z przyslowiowej ulicy.

 

No niby trzeba było mieć F40 albo F50 wcześniej, ale jakimś cudem słynny WIMAL to ominął - tak jak mówisz na wszystko się znajdzie technika.

On kupił używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, ze Enzo tez nie mozna bylo kupic wchodzac z przyslowiowej ulicy.

 

No niby trzeba było mieć F40 albo F50 wcześniej, ale jakimś cudem słynny WIMAL to ominął - tak jak mówisz na wszystko się znajdzie technika.

On kupił używane

 

Yhy, z przebiegiem 0 :) Zal mi go bylo, bo musial wziac Enzo w leasing - przez DCAP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, ze Enzo tez nie mozna bylo kupic wchodzac z przyslowiowej ulicy.

 

No niby trzeba było mieć F40 albo F50 wcześniej, ale jakimś cudem słynny WIMAL to ominął - tak jak mówisz na wszystko się znajdzie technika.

On kupił używane

 

Yhy, z przebiegiem 0 :) Zal mi go bylo, bo musial wziac Enzo w leasing - przez DCAP ;)

 

LoL ENZO w leasing :!: :!: :!: :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek, ale to prawda. Kupisz S 203 i nie dość, że bez gwarancji to w pierwsza lepsza wolnossąca Impreza będzie cię wyprzedzać. Na Type 25 będziesz miał gwarancję i nikt Cię nie wyprzedzi (jeśli choćby połowa z tych czasów co je wrzucił michał jest prawdziwa). No i pomyśl, będziesz miał auto z UKeja, kupione od nich, a nie w Polsce. Co za "kultowość", co za "kawiorostwo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek, ale to prawda. Kupisz S 203 i nie dość, że bez gwarancji to w pierwsza lepsza wolnossąca Impreza będzie cię wyprzedzać.

 

Chociaż tyle bo teraz to nawet maluch :wink:

 

Skoro wolnossąca da radę to skąd wiesz, ze maluch nie? Przecież one (ale tylko czerwone) łoją WRXy (ale tylko bugeye) :mrgreen:

 

Co za "kultowość", co za "kawiorostwo".

 

ale ja pasztet :wink: :grin:

 

No i widzisz? akurat doskonała okazja na zmianę tego. :mrgreen: Zresztą Type 25 jest cichociemny w porównaniu do S 203 :mrgreen:

 

Ile kosztują auta szybsze od 25? 600, 700 tys. ? A mają dwie pary drzwi? Przecież to jest piękne.

 

P.S. Nawet WRC fan się ze mną zgadza, a on lubi się zemną kłócić. Tak dla zasady, nawet jak wie, że mam rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...