Skocz do zawartości

[FOTO] Zdjecia z akcji "POMOZCIE ŁUKASZOWI"


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku tylko napisze, ze pierwszy raz robilem fotoreportaz, wiec nie bardzo wiedzialem w ogole na co zwrocic uwage i jak wykonuje sie tego typu zdjecia.Na niektorych zdjeciach widac krople deszczu na obiektywie, niestety pogoda nie byla laskawa.Probowalem pousuwac je w Photoshopie, ale jak widac z marnym skutkiem.W kazdym razie ponizej zamieszczam niektore ze zdjec, ktore jakos tam wyszly:

 

1.

b5wr4.jpg

 

2.

b6sd1.jpg

 

3.

b7gs4.jpg

 

4.

b2vy4.jpg

 

5. Cruising po miescie

b9kw9.jpg

 

6. Na lotnisku w Gryzlinach (pozniej Łukasz w roli pilota odbyl szybsza przejazdzke po szutrach)

b14me1.jpg

 

7.

b15cj1.jpg

 

8. Świeżo po upalanku na szutrach i pasie startowym

b17ao9.jpg

 

9.

b18jc7.jpg

 

10. Wspólne podpisywanie plakatu dla Łukasza

b19hq2.jpg

 

11.

b21gf3.jpg

 

12. Pan Krzysztof tez nas odwiedzil :smile:

b22hr9.jpg

 

13. Zdjęcie grupowe

b23ru7.jpg

 

14. Subaryta wrecza prezenty...

b24qj2.jpg

 

15. ...i laptopa

b26fx2.jpg

 

16.

b28iq4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to ja również dorzucam fotki z akcji, trochę niewyraźne i nieobrobione, ale coś tam widać:

 

Zebranie przed akcją

 

pb120003nh3.jpg

 

Również...

 

pb120004lx6.jpg

 

Rajdowiec na starcie

 

pb120007xc2.jpg

 

No to lecimy na lotnisko pozapinać boki

 

pb120018jo4.jpg

 

Zadowolony pasażer STi

 

pb120016sy5.jpg

 

Przed startem

 

pb120025bo2.jpg

 

Panowie, odjedźmy trochę, bo Łukaszek będzie boki zapinał...

 

pb120030qe6.jpg

 

Nie trzeba komentować :mrgreen:

 

pb120032xt0.jpg

 

Najważniejsze na koniec:

 

pb120047hk1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Panowie. Wspaniała akcja. Szkoda, że nie mogłem wpaść. Babcia moja ciężko zachorowała i był mus żeby ją odwiedzić. Z resztą Łukaszek by się zastanawiał co robi ten karawan pogrzebowy pośród tych pięknych rajdówek :D. Wspaniała akcja, pewnie Łukaszek się ucieszył ze wszystkiego co mu zprezentowaliście. Gorące Bóg zapłać :D

 

Pablonas, jeśli to Ty jesteś w czerwonej kurtce to rozpoznaję, że razem studiowaliśmy w WSIIE. Jeździłeś kiedyś maluchem w wersji KJS-SPORT z klatką to pamiętam:) sam miałem kiedyś żółtego brzydkiego, później mazdę 626 srebrną. Może mnie kojarzysz, bo pare razy gadaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba w zielonej kurtce z kapturem,brazowych butach, jasnym sweterku i krotko scieta to ja :mrgreen:

 

colirzadzi, wielkie dzięki, że dałeś Łukaszkowi POKIEROWAĆ STi, połowa forum chciała by pojeździć za kółkiem, a on już śmiga w wieku 13 lat :wink: . A tak swoją drogą, to nieźle mu szło :grin: Jak sklece filmik z tych urywków, które mam to zobaczycie jak Łukaszek pomyka Subarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba w zielonej kurtce z kapturem,brazowych butach, jasnym sweterku i krotko scieta to ja :mrgreen:

 

colirzadzi, wielkie dzięki, że dałeś Łukaszkowi POKIEROWAĆ STi, połowa forum chciała by pojeździć za kółkiem, a on już śmiga w wieku 13 lat :wink: . A tak swoją drogą, to nieźle mu szło :grin: Jak sklece filmik z tych urywków, które mam to zobaczycie jak Łukaszek pomyka Subarkiem.

 

przyjemnosc po mojej stronie. mam nadzieje ze przejazdzka na goracym tez mu sie podobala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogło nie pomogło ale uśmiech się pojawił ;) i o to tu chodziło, powiem Wam, że dość ciężko przeżyłem widok dzieciaka w takim stanie.... Takich rzeczy nie powinno być...po prostu. Niemniej jednak jestem dumny, że mogłem uczestniczyć w tak znamienitej akcji i z TAKIMI ludźmi. Dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...