Skocz do zawartości

wyje powyzej 220km/h


namiot

Rekomendowane odpowiedzi

 

witam co może wyć powyżej 220 km/h opony firestone fhsz 90 opony do 300km/h

Firestone FHSZ90

 

 

Przy takich prędkościach wyje już wszystko i prawie wszyscy. :mrgreen:

Ustalenie powodu "wycia" będzie "trochę" kłopotliwe,opory i przepływy powietrza przy takich prędkościach mogą powodować różne odgłosy,opony ciche przy mniejszych prędkościach powyżej 200km/h mogą pokazać swoje prawdziwe oblicze,wszelkie łozyska,skrzynia,dyfry.Możliwości całe mnóstwo a diagnostyka i lokalizacja "wycia" utrudniona,bo to trzeba się rozpędzić i prędkość utrzymać przez jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

witam co może wyć powyżej 220 km/h

 

:biglol:

 

Zrozumiałbym pytanie w przypadku np Audi A8 D4, ale w Imprezie 02'. Umówmy się cicho to już przestaje być przy 120 km/h a co dopiero przy 220 :) 

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witam co może wyć powyżej 220 km/h

 

:biglol:

 

Zrozumiałbym pytanie w przypadku np Audi A8 D4, ale w Imprezie 02'. Umówmy się cicho to już przestaje być przy 120 km/h a co dopiero przy 220 :)

 

a czym dalej to lepiej i głośniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czyli rozumiem ze tylny niski spojler wyje tak jak bym jechał po skrajnej lini

 

niski raczej nie , wysoki jak jest zdarzało mi sie w  sti 05 że wył powyzej 220 ale przy 250 już przestawał , więc musisz mocniej pocisnąć i po sprawie  ;)  :biglol:

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjeeeeeee  zostający w tyle Opel Insignia z żalu że nie może Cię dogonić! Też tak miałem i zfrustrowani funkcjonariusze dali sprawę do sądu..... Przegrali bo byli za wolni w zakrętach żeby nagrać jak należy!

Edytowane przez wojciechowski
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki żarcik. A kolega co z resortu że zabolało?! Cóż przykro mi. :yahoo:  Ładnego zdjęcia z fotoradaru życzę!!! Legitymacja tu nie pomoże.


Aha zapomniałem o małej wstawce o Bogusiu. Powiem tak mam 43 lata żeby nie było docinek o gówniarzu itd. Gość jeździ (...) a takiej koordynacji ruchowo - mózgowej można pozazdrościć!!! Z tego co wiem nic nikomu na drodze nie zrobił (oprócz urażonej dumy psiej sfory) więc w US zatrudnili by go do szkolenia policji w pościgach itd żeby nie dachowali jak muszą gonić kogoś szybszego od furmanki z gnojem!!!

Edytowane przez tzd
wulgaryzm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieistotne czy kolega z resortu czy nie. Zazdroscic Bogusiowi nie ma czego,braku myslenia? Kierowca rajdowy? Nie slyszalem by w tym sporcie osiagnal cos wielkiego. Droga publiczna to nie miejsce na leczenie kompleksow. A skoro jestes bohaterem by pedzic jak wariat po drodze badz bohaterem i przyjnij mandat za swoje rumakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mam 43 lata żeby nie było docinek o gówniarzu itd. Gość jeździ (...) a takiej koordynacji ruchowo - mózgowej można pozazdrościć!!! Z tego co wiem nic nikomu na drodze nie zrobił (oprócz urażonej dumy psiej sfory) więc w US zatrudnili by go do szkolenia policji w pościgach itd żeby nie dachowali jak muszą gonić kogoś szybszego od furmanki z gnojem!!!

Mówią, że rozwaga i mądrość przychodzą wraz ze statecznym wiekiem i doświadczeniem. :huh:

Kłamcy?! :mrgreen:

Edytowane przez tzd
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mówią,że rozwaga i mądrość przychodzą wraz ze statecznym wiekiem i doświadczeniem. :huh: Kłamcy?! :mrgreen:

 

Że zacytuję Matkę forumową :)

 

 


Bo to nie prawda że facet dorasta

Że w starszym wieku ...poważnieje

Wystarczy że sam wyskoczy do miasta

I najnormalniej w świecie…- cipieje

Ma szczęście - choć życie to jest chryja

Lecz on podchodzi do niego radośnie

Bo do siódmego roku tylko się rozwija

A potem już jedynie ….rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...juz ja widze wszystkich posiadaczy subaru ktorzy nigdy nie przekroczyli ograniczenia predkosci i nic tylko swieca przykładem na drodze ^^

każdy z nas prawie zawsze jedzie przepisowo a wypadki i mandaty to jest własnie to 'prawie'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy, mamy tu rajdowca,  doświadczony 43-letni kierowca tak bał sie mandatu że uciekać musiał co też mu się udało. Dobrze że nikomu krzywdy nie zrobił w czasie tej ucieczki. może następnym razem go dogonią i nagrodzą za bezpieczną jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem coś napomknąć o właścicielach subaru.... Po co szacownym statecznym kierownikom autka o mocach od 230 PS...?Do sprawdzania spalania w warunkach ekstremalnie niskich obrotów??? Wątpię !!! Bo Subaru Impreza WRX/STI jest do (...) i po to je kupujemy - tak jak wódka jest do picia a nie do wąchania! :yahoo:  Dziekuję koledze Andre 82 za życzenia i proponuję by już włączył radar. 

Co do wieku to faktycznie u mnie chyba jeszcze nie przyszła chwila żeby zwolnić ale cieszę się że nie tylko ja tak mam co widać co roku na Plejadach.  Niektórym szacownym członkom tego forum z zarośli wypadają zmarudziałe forki prosto w maskę GTka. Zapewne przy 50 km/h by bidok przebiegł był przez drogę bez szwanku.  :biglol:

Podsumowując Panie Władzo ja poprostu lubię (...) i chyba nie tylko ja ale nie jeżdżę 200km/h obok miejsc typu szkoły, przedszkola itd ! Prawda jest brutalna ale trzeba ją przyjąć z godnością bo to jak spowiedź alkoholika - który się przyzna że pije bo musi!? Pozdrawiam wszystkich fanów ekonomicznej  jazdy i zapraszam do częstszego korzystania z prawego skrajnego pasa!


Nie każdy, mamy tu rajdowca,  doświadczony 43-letni kierowca tak bał sie mandatu że uciekać musiał co też mu się udało. Dobrze że nikomu krzywdy nie zrobił w czasie tej ucieczki. może następnym razem go dogonią i nagrodzą za bezpieczną jazdę.

Słuchaj człowieku o niskiej samoocenie! 

Nigdzie nie uciekałem bo nikt mnie nie gonił!!!!

Próbowali mnie nagrać i się im nie udało do końca a próbowali przez 10km więc mieli sporo czasu po czym zwolniłem grzecznie i się zatrzymałem na ich prośbę.

Nie doszliśmy do porozumienia co do mandatu ponieważ chcieli wymusić wykroczenie i ja o tym wiedziałem dlatego się troszeczkę pobawiłem z nimi  :yahoo:. Sąd na podstawie nagrania i opinii biegłych potwierdził moje stanowisko w tej sprawie więc zejdź ze mnie i wracaj na swoje macierzyste podwórko w azylu!!

Edytowane przez tzd
wulgaryzmy
  • Lajk 2
  • Do kitu 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...juz ja widze wszystkich posiadaczy subaru ktorzy nigdy nie przekroczyli ograniczenia predkosci i nic tylko swieca przykładem na drodze ^^

każdy z nas prawie zawsze jedzie przepisowo a wypadki i mandaty to jest własnie to 'prawie'.

Nie wiem co to za pitolenie o przepisach i ich przestrzeganiu w połączeniu z marką posiadanego pojazdu,nikt tu też nie napisał,że nigdy mu się nie zdarza przekraczać przepisów czy ograniczeń prędkości.

 

 

Po co szacownym statecznym kierownikom autka o mocach od 230 PS...?Do sprawdzania spalania w warunkach ekstremalnie niskich obrotów??? Wątpię !!! Bo Subaru Impreza WRX/STI jest do (...) i po to je kupujemy - tak jak wódka jest do picia a nie do wąchania!

A to zapewne jeszcze długo pozostanie tajemnicą,niedostępną jak widać.Pić tyż trza umić. :mrgreen:  :twisted:

 

 

Co do wieku to faktycznie u mnie chyba jeszcze nie przyszła chwila żeby zwolnić ale cieszę się że nie tylko ja tak mam co widać co roku na Plejadach.  Niektórym szacownym członkom tego forum z zarośli wypadają zmarudziałe forki prosto w maskę GTka. Zapewne przy 50 km/h by bidok przebiegł był przez drogę bez szwanku. 

Co do tego tematu,to proponuję się powstrzymać od wypowiedzi,wpisów i komentarzy,bo można wyjść przy okazji na gamonia czy prostaka by nie ująć rzeczy dosadniej,szczególnie nie mając o zdarzeniu kompletnej wiedzy i informacji.  

Edytowane przez tzd
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...