Skocz do zawartości

SLOMCZYN 9 GRUDZIEN !!!!!!! o puchar A.Kopera


vert

Rekomendowane odpowiedzi

adamusmax, gdbym miał jak i czym to bym był, na piechotę nie widziałem sensu.

 

nie chodzilo mi o jakis wyrzut tylko tak sobie pomyslalem bedac na bemowie ze my to mamy zajebiscie w porownaniu do tych wszystkich dzieciakow, ktore tam byly - na prawde mozna zmienic spojrzenie na swiat - generalnie na prawde nie mozemy narzekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 910
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

adamusmax, móc to możemy nikt nam nie zabroni. Masz racje chore dzieci jakoś działają na wyobraźnię ale się na to napatrzyłem już chyba kiedyś jak bywałem w Centrum Zdrowia Dziecka i nie zmieni to już mojego spojrzenia na swiat.

 

powiem Ci ze moja uwage bardziej zwrocilo to, ze nie wazne w jak glebokim gownie siedza i tak potrafia sie cieszyc z drobnych rzeczy - niestety ludzie wraz z wiekiem zatracaja ta zalete i zaczynaja marudzic, ze nie potrafia jezdzic, grac na gitarze :mrgreen: i generalnie jest kiepsko - a wystarczy znalezc sobie jakas glupote, ktorej mozna sie pocieszyc. kobiety maja taka przewage nad nami, ze jezeli maja handre to ida sobie kupic jakas gupote i im przechodzi - ja cos ostatnio czuje ze tez jakies takei przypadlosci mam - np znaczek - jak zobaczylem koperte z anglii w skrzynce cieszylem sie jak dziecko i caly stresujacy dzien w robcie juz sie nie liczyl, a ostatnio na prawde mam zapierdziel i nie jest latwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawde nie mozemy narzekac
bywałem w Centrum Zdrowia Dziecka i nie zmieni to już mojego spojrzenia na swiat

 

I dlatego mówiłem:

Nie takie chandry leczylim temi ręcamy.

...bo Kubę trzeba po prostu dobrze i znienacka strzelić w makówę, coby się naprostował ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że atmosfera się zagęściła niepotrzebnie powstał podział na 20 "szczęśliwców" i listę rezerwową.

Czy nie można zrobić tak jak na drugiej cynie- jeżdzą wszyscy i płacą mniej tylko za tor i ci co zapisząsię do Wróbla dodtkowo jemu za wskazówki. - przecież na torze są porządkowi którzy wpuszczają po 4 samochody naraz (a Wróbel jest jeden) - czyżby już zapomnieliście, że tak da się zrobić???

NIe powodowało to żadnych komplikacji w maju :wink:

 

PEACE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, dokladnie - niepotrzebnie te miejsca rezerwowe byly, wszyscy powinni byc wpisani jako uczestnicy, i tak przyjedzie ze 20 osob..

 

 

Tego sie trzymajmy :mrgreen: , a nawet jak bedzie wiecej osób to i tak poupalac kazdy zdąrzy do woli.

Nie ma co sie na verta obrażac na pomysł ograniczenia do 20 osób. Inny miał pomysł na to spotkanie, a że gorszy to mu to delikatnie uświadomiliśmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslałem (patrząc na tytuł wątku ...o puchar A.Kopera), że ma to być ściganie, a nie upalanko z Wróblem :sad: Tak jak inni uczestnicy wystarczy mi killa okrążeń na czas, póżniej mogę zjechać z toru i udać sie na małą imprezkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: :!: UWAGA, UWAGA :!: :!:

 

Taka mała sugestia w sprawie imprezy poupalaniowej... Może by tak zainstalować się w Klatce u kolegi Durbosa? Już wiemy z doświadczenia, że forumowe szaleństwa są tam pierwsza klasa :twisted:

Co Szanowny pan Gospodarz na to?

Forumowicze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: :!: UWAGA, UWAGA :!: :!:

 

Taka mała sugestia w sprawie imprezy poupalaniowej... Może by tak zainstalować się w Klatce u kolegi Durbosa? Już wiemy z doświadczenia, że forumowe szaleństwa są tam pierwsza klasa :twisted:

Co Szanowny pan Gospodarz na to?

Forumowicze?

 

Nie wiem gdzie to i jak tam ale jestem za :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: :!: UWAGA, UWAGA :!: :!:

 

Taka mała sugestia w sprawie imprezy poupalaniowej... Może by tak zainstalować się w Klatce u kolegi Durbosa? Już wiemy z doświadczenia, że forumowe szaleństwa są tam pierwsza klasa :twisted:

Co Szanowny pan Gospodarz na to?

Forumowicze?

 

Nie wiem gdzie to i jak tam ale jestem za :mrgreen:

 

to jest takie miejsce gdzie np.moja 16 letnia corka chadza :evil:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: :!: UWAGA, UWAGA :!: :!:

 

Taka mała sugestia w sprawie imprezy poupalaniowej... Może by tak zainstalować się w Klatce u kolegi Durbosa? Już wiemy z doświadczenia, że forumowe szaleństwa są tam pierwsza klasa :twisted:

Co Szanowny pan Gospodarz na to?

Forumowicze?

 

Nie wiem gdzie to i jak tam ale jestem za :mrgreen:

 

to jest takie miejsce gdzie np.moja 16 letnia corka chadza :evil:

 

:mrgreen:

 

A ładna :?: lubię młode :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...