Skocz do zawartości

SLOMCZYN 9 GRUDZIEN !!!!!!! o puchar A.Kopera


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 910
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aloo alooo, załapę się jeszcze? Tam można coś potrenować? Bo wypadałoby przełamać lody i na jakiś pierwszy upalankowy spocik się wybrać ale widzę, że tu zawody grubej rangi i taki szaraczek bez panowania nad furakiem nie ma co się pchać?

 

Emil, wsominałeś o Wróblu, oczywiscie się piszę jak takiego zieleńca nie wyśmieje.

 

Co myślicie chłopaki? :oops:

 

 

Nie masz się czym przejmować :) Ja się wybieram i moją ambicją jest nie być poprostu ostatnim :P Więc w razie czego będziemy konkurować ze soba :)

Dla pocieszenia dodam jeszcze że autem zrobiłem 1000km i to głownie na trasie, zakrętów nie opanowałem jeszcze wcale :) Najwyżej jak mi się nie spodoba to poprostu popatrze :mrgreen:

 

Podłączam się do pytania kolegi, czy jak ktoś dopiero zaczyna jeździć tym autem to jest sens angażować wróbla czy trzeba prezenować już jakiś poziom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloo alooo, załapę się jeszcze? Tam można coś potrenować? Bo wypadałoby przełamać lody i na jakiś pierwszy upalankowy spocik się wybrać ale widzę, że tu zawody grubej rangi i taki szaraczek bez panowania nad furakiem nie ma co się pchać?

 

Emil, wsominałeś o Wróblu, oczywiscie się piszę jak takiego zieleńca nie wyśmieje.

 

Co myślicie chłopaki? :oops:

 

 

Nie masz się czym przejmować :) Ja się wybieram i moją ambicją jest nie być poprostu ostatnim :P Więc w razie czego będziemy konkurować ze soba :)

Dla pocieszenia dodam jeszcze że autem zrobiłem 1000km i to głownie na trasie, zakrętów nie opanowałem jeszcze wcale :) Najwyżej jak mi się nie spodoba to poprostu popatrze :mrgreen:

 

Podłączam się do pytania kolegi, czy jak ktoś dopiero zaczyna jeździć tym autem to jest sens angażować wróbla czy trzeba prezenować już jakiś poziom?

 

moim zdaniem wtedy akurat jest najwiekszy sens.

ale trzeba miec szacunek do toru i przygotowac sie na precyzyjna jazde raczej niz na upalanie, zdecydowanie obecnosc wrobla na pokladzie nie chroni przed uklepaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian.zajecia z wroblem powinien przejsc kazdy poczatkujacy kierowca,czy to 126p czy subaru czy skoda.kazde 5 minut z wroblem jestes do przodu o wiele bardzij niz bez niego.po 10 minutach wiesz przynajmniej ze jezdzisz jak ciota i starasz sie to zmienic.mysle natomiast ze czlowiek poczatkujacy powinien pojezdzic z nim spokojnie po placu.tor w slomce jest taki sobie do nauki od zera bo banda napalonych rajdowcow cie zabije jak bedziesz pyrkal 20 na godzine i zajmowal tor :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloo alooo, załapę się jeszcze? Tam można coś potrenować? Bo wypadałoby przełamać lody i na jakiś pierwszy upalankowy spocik się wybrać ale widzę, że tu zawody grubej rangi i taki szaraczek bez panowania nad furakiem nie ma co się pchać?

 

Emil, wsominałeś o Wróblu, oczywiscie się piszę jak takiego zieleńca nie wyśmieje.

 

Co myślicie chłopaki? :oops:

 

jesli nie panujesz nad autem i bedziesz kozaczyl to licz sie z zaliczeniem bandy.

 

Nie no spokojnie, chce się coś pouczyć a nie kozaczyć, jestem pełny pokory i szacunku. Auto jest mi bardzo potrzebne i mam troche rozsadku.

 

MarioF, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem we franse pod palmami a teraz ciezko pracuje :mrgreen: ale jak jest jakas zorganizowana akcja to dzwon.ja auto oddalem zonie jezdze skoda.do slomki tez jade skoda.chce puchar zdobyc w klasie dizel :mrgreen:

 

qrna gdyby nie slub (niestety wlasny wiec ciezko sie z niego urwac :mrgreen: ) to bym przyjechal i Ci pokazal jak sie jezdzi szkoda w dyzlu :mrgreen::lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem we franse pod palmami a teraz ciezko pracuje :mrgreen: ale jak jest jakas zorganizowana akcja to dzwon.ja auto oddalem zonie jezdze skoda.do slomki tez jade skoda.chce puchar zdobyc w klasie dizel :mrgreen:

 

qrna gdyby nie slub (niestety wlasny wiec ciezko sie z niego urwac :mrgreen: ) to bym przyjechal i Ci pokazal jak sie jezdzi szkoda w dyzlu :mrgreen::lol: :wink:

 

Taaa... pewnie... ślub od razu. Matkę po szosie wozi, staruszkę, żeby nas tylko wrobić! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrna gdyby nie slub (niestety wlasny wiec ciezko sie z niego urwac :mrgreen: ) to bym przyjechal i Ci pokazal jak sie jezdzi szkoda w dyzlu :mrgreen::lol: :wink:

 

Taaa... pewnie... ślub od razu. Matkę po szosie wozi, staruszkę, żeby nas tylko wrobić! :mrgreen:

 

spoko spoko, na nastepnej slomce napewno bede, nie wiem czy napewno szkoda w dyzlu :mrgreen: za to najpewniej z malzonka staruszka :mrgreen: conajwyzej w bagazniku jakby opor stawiala :lol: :wink: ale raczej nie powinna bo na tor do lublina jezdzi chetnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

Nie no spokojnie, chce się coś pouczyć a nie kozaczyć, jestem pełny pokory i szacunku. Auto jest mi bardzo potrzebne i mam troche rozsadku.

 

MarioF, :)

 

i to jest wlasciwe podejscie

mam cie dopisac do chetnych na jazde z wroblem?

 

Tak, proszę o zapisanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...