Skocz do zawartości

SLOMCZYN 9 GRUDZIEN !!!!!!! o puchar A.Kopera


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 910
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

halo halo Andriej zabawa o puchar ma byc ale po 15 :!: najpierw oplatek :mrgreen:

Nie.Kadrowa nie będzie robila idioty z grawera kolejny raz.Wystarczy

ps.Może jedzenie kielbasy na czas... :mrgreen:

AK

 

 

masz okres :?: :mrgreen: wiem ze i tak jestes dumny z mojej decyzji a o to mi chodzilo

 

 

a kadrowa to rowna babka wiec spoko mam nadzieje ze puchary beda :!: z grawera moge robic idiote.taki mam zawod ze robie ludziom wode z muzgu :twisted:

 

 

we wtorek jestem na kawce i kanapkach z ogorem :lol:

 

mam dla ciebie niespodzianke ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Może probę zrywu i hamowania sobie zrobcie....

 

Zrobilibyśmy, ale a nuż się coś na takiej próbie urwie i znów człowiek się będzie musiał użerać z tymi niekompetentnymi ASO - szczególnie tym jednym, bliżej Słomki :mrgreen:.

 

 

mowisz o tym serwisie ktory doklada non stop do interesu i leje olej pod korek :?:

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Może probę zrywu i hamowania sobie zrobcie....

 

Zrobilibyśmy, ale a nuż się coś na takiej próbie urwie i znów człowiek się będzie musiał użerać z tymi niekompetentnymi ASO - szczególnie tym jednym, bliżej Słomki :mrgreen:.

 

 

mowisz o tym serwisie ktory doklada non stop do interesu i leje olej pod korek :?:

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

O to to - właśnie o tym.

 

Ale słyszałem, że przynajmniej do trudnych klientów mają tam dużą cierpliwość...

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy za długi ten wątek jak to jest rano spotkanie oplatek potem barbórka czy daty mi się mylą. Ja będę w Wawie ale mam kilku moich VIPów na Barbórce...any way chciałbym opłatek z Wami pojeść :mrgreen: czyli jak ten program dnia wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy za długi ten wątek jak to jest rano spotkanie oplatek potem barbórka czy daty mi się mylą. Ja będę w Wawie ale mam kilku moich VIPów na Barbórce...any way chciałbym opłatek z Wami pojeść :mrgreen: czyli jak ten program dnia wygląda?

 

 

10 rano zbieramy sie do kupy.wplacamy kase,i zaczynamy jezdzic.

14 oplatek zagryzany kielbasa i popijany piwkiem

15 start chetnych ktorzy chca pojezdzic na czas

17 rozdanie pucharow dla wygranych w klasach (ale to kadrowa zapewnia) mam nadzieje

18 koniec zabawy i won do domu :twisted:

 

w miedzy czasie jest caly czas ognisko pod wielka wiata z kawa herbata i kielbaskami lub miesiwem jesli sobie przywieziemy.w razie wielkiego mrozu mamy do dyspozycji cieply przeszklony barak z widokiem na tor.kibel tez w cieplym baraku jest.

 

czekamy na ciebie.a barburke sobie daruj przecie tam nikt ciekawy nie jedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 rano zbieramy sie do kupy.wplacamy kase,i zaczynamy jezdzic.

14 oplatek zagryzany kielbasa i popijany piwkiem

15 start chetnych ktorzy chca pojezdzic na czas

17 rozdanie pucharow dla wygranych w klasach (ale to kadrowa zapewnia) mam nadzieje

18 koniec zabawy i won do domu

 

Uwielbiam tradycyjne wigilie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może warto pomyśleć o tym aby właściciel toru zostawił nam do dyspozycji myjke, tak jak bylo w sierpniu,

dużo lepiej jednak wraca się na czystych kołach niż na kołoch z kilowymi odwarznikami

 

masz racje.ale to kosztuje dodatkowo.ale mozna zalatwic...

wiem ze was irytuje to pieprzenie o kasie ale niestety ja za to place...dlatego zrezygnowalem z tego.ale moge poprosic o myjke.spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siela - dokładnie tak. Pofruwamy bokiem, a potem Kadrowa :cool:.

 

i to mi absolutnie pasuje :)

 

:shock: :shock: :shock:

 

:roll: :cool: :wink:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

siela rulez :!:

 

 

Ej co tu sie odbywa wogóle? Ty Przemeq nie mówiłeś nic, że twoi kumple z forum mają takie dziwne fantazje erotyczne? nie no chłopaki ja rozumiem, że jakaś sekretarka albo stewardesa ale no do djaska kadrowa?

 

i Siela z dużej litery Vert :D a to, że Siela rulez to już od 1986 roku wiadomo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...