Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Moj karawan został zabrany dzisiaj na Przegibek (w drodze na który Hołek, kiedyś się przeliczył i przybrał dość ostro betonową barierkę-całe szczęście, że tam była :twisted: ) (B-B), to co tam zastałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania :lol: , ponieważ na dole góry było całkiem jesiennie, jeszcze...poza tym dziś solidna odwilż :sad:

20071114at6.th.jpg20071114004hc4.th.jpg20071114001yt8.th.jpg20071114003ir8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę, dzisiaj wysoczyłem tylko pozałatwiać najważniejsze sprawy z zeszłego jeszcze tygodnia, bo jestem przykuty do wyra już ponad tydzien :???: Wywiało mnie na przegibek, przy okazji jak byłem w Straconce w Axiomie :grin: Zaraz jadę po kolejną dawkę antybioli do lekarza :sad: , a wieczór spędze juz w cieplych wełnianych skarpetach od babci mojej małżowiny i z gorącą herbatką malinową - muszę się wyleczyć bo firma padnie beze mnie :wink: :mrgreen:

 

PS dziekuje :-) Twoje Evo też będzie piękne :mrgreen:

PS 2 mam nadzieję, że to nie jedyny raz jak raga będzie śmigał bokami po salmopolu, next time weźmie się kamere i zasyci YouTuba zacną polską historyją :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja wrzuce cos od siebie. wczoraj w nocy kumpel troszke poszalal (pierwsza zima i bez recznego, ale i tak bylo wesolo ;) )

 

http://youtube.com/watch?v=3KljDFh3rRs

http://youtube.com/watch?v=qywsVQ0yaKk

 

PS niecenzuralne slownictwo spowodowane tym, ze dostalem sniegiem po oczach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...