Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

leopard ale mnie wkurzyles, u nas ponizej zera ale slonce swieci ze hej,

 

carfit robota nie zajac, wsiadaj w estijaja i kilka bokow zapnij z dedykacja dla tych co na nizinach mieszkaja :mrgreen:

 

już pierwszego boka zrobiłem.... Foresterem żony :twisted: , bo oczywiscie spanikowała i kazała mi załozyć zimówki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym mial odpowiedni podklad na drodze to i rowerem bym zapial, byleby wkoncu sypnelo

 

przyjeżdząj do mnie :wink: tylko sie spiesz zanim stopnieje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem co zrobic - przyjechalem na weekend do Polski, jutro wieczorem wracam do Berlina, a prognozy takie sobie. Dzis i jutro opady sniegu z deszczem, temperatury od 0 do 5st, ale potem ocieplenie (a bede w Berlinie do 5-8 listopada) az do 13st w ciagu dnia.

 

Co radzicie? Bo jak zmieniac, to musze juz teraz rano pojechac do przechowalni i szukac wolnego gumiarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w nocy wracałem z Piotrkowa Trybunalskiego do Wawy. Przez pół drogi padał śnieg. A że jechałem cudem o nazwie Auris, to nawet nie mogłe za bardzo się wczuć w jazdę bo auto było na letnich oponach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha !

A ja dzisiaj wracając od żony ze szpitala (spodziewamy się córy na dniach :cool: ) pokusiłem się zabrać mój nie do końca jeszcze nawet dotarty karawan w plener :twisted:

Radził sobie całkiem nieźle na fabrycznych geolandarach :wink: Szczególnie ulżyło mi jak już wjechałem na kiepę, gdyż jak wcześniej można czytać w moim poście do technicznego, miałem wątpliwości czy automat daje se rade w terenie :lol:

Kilka pikczers, enjoy :wink:

for1jj9.jpg

for2vs0.jpg

for3mr7.jpg

for4ls5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wyszedlem z zalozenia, ze skoro te ciensze zjechaly sie na przedniej osi (przynajmniej tak bylo, jak kupilem auto), to dam tym razem je na tyl.

 

p.s. dzis sobie sprawdzilem jak fajnie dzialaja dyfry - jak krece tylnym kolem, to drugie kreci sie w te sama strone, a jak przednie, to drugie (tez przednie) w odwrotna, a oba tylne w te sama... ee zakrecilem, nie? =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...