Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

W Zakopcu śniegu na maxa, widac oczywiscie subaraki ktore korzystaja z pogody :twisted:
Pozazdrościć :-) , chociaż i w Warszawie (a przynajmniej w Wawrze) zrobiło się biało :-) Za godzinkę sprawdzę, czy wystarczy do polatania :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż i w Warszawie (a przynajmniej w Wawrze) zrobiło się biało Za godzinkę sprawdzę, czy wystarczy do polatania

piękny śnieg tej wiosny a ja nie mogę już dzisiaj prowadzić Subaraka :roll:
Uuuu... Straciłeś czujność!!!

Ja od rana się czaję i odświeżam prognozę pogody na smartfonie co chwila ;-) No i może będzie nagroda za pół godzinki :-D

 

O! Teraz widzę, że Impreza w serwisie... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zakopcu śniegu na maxa, widac oczywiscie subaraki ktore korzystaja z pogody :twisted:
Pozazdrościć :-) , chociaż i w Warszawie (a przynajmniej w Wawrze) zrobiło się biało :-) Za godzinkę sprawdzę, czy wystarczy do polatania :twisted:

 

raczej współczuc bo wszedzie bialo a ja jestem outlanderem :evil: i dodatkowo dzieci z tyłu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz na letnich ,a tu wieczorem posypało całkiem mocno-z tym,że teraz (1:30 w nocy) to pada coś mokrego czyli zapewne do rana zrobi się chlapa...żeby nnie kusić losu,ładnie z pracy do pracy na spokojnie przemknę i będę czekał na roztopy,sam atak zimy zapowiadali na max 2 dni a od środy ma byc już coraz bardziej wiosennie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde. W nocy coś posypało, rano wszystko stopniało i pada deszcz :(

Ja co prawda w ramach sobotniej ładnej pogody i walki z mega kacem założyłem letnie koła, ale jak dobrze posypie, to szybki pit stop i z powrotem zimówki wpadną.

Żeby tylko chciało coś zdrowo sypnąć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graft, jesteś potworem :twisted:

 

-- 28 lut 2012, o 18:10 --

 

Cargo trochę zaorałem... :twisted: Nie wiem, czy się wieczorem jeszcze do czegoś nada... Czarne plamy kostki po samochodach, stojących tam w dzień psują płynność..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie już se nie poupalam na pewno

ponoć nie lubisz sniegu :roll: cos zmienilo ten stan??

Nic się nie zmieniło Jasiu, dalej nie lubię śniegu, ale lubię sobie od czasu do czasu polatać po jakimś placu wieczorową porą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno wagon jak i Forek fajnie ganiają,Foreczek to juz w ogóle milutko :wink: a i pracuje całkiem milutko :twisted:

 

-- Śr lut 29, 2012 12:40 pm --

 

co do pogody...od 2 dni nic tylko leje (gdybt było chłodniej i zamiast 10 stopni na plusie było z -2 a opady były by takie same ,to mielibyśmy metr sniegu na dzień dobry :mrgreen: )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...