Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Zaliczyłem pierwsze ślizganie w tym sezonie i... chyba sprzęgło jednomasowe nie lubi takiej zabawy :roll: :|
Może po prostu nałapałeś śniegu w felgi, wszystko Ci się trzęsie i się niepotrzebnie boisz? Wstaw auto do ciepła i sprawdź jutro :-)

Kiedyś się nieźle wystraszyłem o felgi po zimowym brykaniu u Wróbla na Bemowie... Odtajało i było ok :-D

 

-- 21 gru 2011, o 15:32 --

 

W Krakowie biało i ślisko. Mój pierwszy snieg z STI
Bądź ostrożny :-) Moja pierwsza zima z Subaru - rów zaliczony :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade napisał(a):

Zaliczyłem pierwsze ślizganie w tym sezonie i... chyba sprzęgło jednomasowe nie lubi takiej zabawy

Może po prostu nałapałeś śniegu w felgi, wszystko Ci się trzęsie i się niepotrzebnie boisz? Wstaw auto do ciepła i sprawdź jutro

Kiedyś się nieźle wystraszyłem o felgi po zimowym brykaniu u Wróbla na Bemowie... Odtajało i było ok

 

Ja w zeszłym roku połamałem szczotkę wygarniając śnieg z felg :) a też się wystraszyłem, że coś nie tak bo autem trzęsło niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade napisał(a):

Zaliczyłem pierwsze ślizganie w tym sezonie i... chyba sprzęgło jednomasowe nie lubi takiej zabawy

Może po prostu nałapałeś śniegu w felgi, wszystko Ci się trzęsie i się niepotrzebnie boisz? Wstaw auto do ciepła i sprawdź jutro

Kiedyś się nieźle wystraszyłem o felgi po zimowym brykaniu u Wróbla na Bemowie... Odtajało i było ok

 

Ja w zeszłym roku połamałem szczotkę wygarniając śnieg z felg :) a też się wystraszyłem, że coś nie tak bo autem trzęsło niemiłosiernie.

Dziś wpadłem na ośnieżony trawnik, który okazał się być Wilanowską plażą :mrgreen: gdy już się wydostałem trochę telepało. Mam prawie pełne felgi i nałapałem w nie piachu :evil:

wh30.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie od rana bialutko :-) Co prawda główne drogi czarne i mokre.. ale tam gdzie piaskarek nie było jest bardzo fajnie :-)

Tylko dlaczego subaryna wylatuje mi zakrętów prawie jak typowe FWD? :roll: Chyba, że się ja troche podetnie przez zakrętem, wtedy ładnie bokiem idzie :twisted:

Coś czuje, że duuużo paliwa trzeba będzie wypalić,zeby nauczyc się ogarniać moją landrynę tak jak poprzeniego RWD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jednak polatałem troszę bo zmarźniętym białym :mrgreen: to moja pierwsza zima z Type R'em. Poprzednie to kilka przejazdów tatowym Sti '06. I powiem jedno - Type R to rzeźnik, prowadzi się go dużo bardziej hardcorowo. Trochę czasu minie, zanim zacznę go ogarniać tak, jakbym chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas też cos spadło,niestety leń jestem i wstałem tak jak zawsze,czyli na styk więć nie było szans aby boczurem polatać po mieście,zahaczyłem jedno puste duże skrzyzowanie ,cos tam lekki rękaw...i pojechało nie tam gdzie chciałem więc pojechałem do pracy,a po pracy dupa-deszcz,deszcz ze śniegiem ,generalnie czarne ulice :(

 

Ale i tak trzeba będzie jechać na bezpieczny placyk ,aby zobaczyć co mówi wanienka na śliskim,i w która strone ona chce jechać,jak jechać i w ogóle :)

 

Fotka z rana-a miało byc tak pieknie :(

 

Swięta :?: piątek +5,sobota +6,niedziela+5,poniedziałek +5...no comment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie naganiałem dziś po białym :D

Szuterek posypany śniegiem elegancki, ale na asfaltach pod małą warstwą śniegu mega ślizgawka.

Jeden krawężnik i mały wypad w pejzaż zaliczone. Trochę słabo trzymają moje zimówki :/

Generalnie banan mi z twarzy nie schodzi. Czekamy na obfitsze opady :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj i wyjechałem na śliskie.... po codziennej jeździe FWD tak mi się wydawało, cóż było slisko ale tylko wtedy kiedy tego chciałem i raz jak nie chciałem ale obyło się bez strat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wczoraj juz pare razy rece bolaly od krecenia :) ale dwie bite godziny jazdy na pelnej kontrze :P

Artur, a nie wiesz jak wyglada maksi? wybieram sie wczesnym popoludniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost przeciwnie... :mrgreen::P

 

Bartek, przestań te szamańskie sztuczki z odganianiem śniegu uskuteczniać, ok??!! :evil: Są na tym forum tacy, co lubią śnieg!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost przeciwnie... :mrgreen::P

 

Bartek, przestań te szamańskie sztuczki z odganianiem śniegu uskuteczniać, ok??!! :evil: Są na tym forum tacy, co lubią śnieg!!

:wink: :mrgreen:

Ależ Arturku, są i tacy którzy nie lubią... abrakadabra... :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...