Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla tych co się o 7 stopniach naczytali.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

bo dla nas chlopakow z subaru ma byc drogo drogi bilexie :mrgreen:

 

ja tam chyba zimowek nie zakladam.na slicku jezdzi sie fajowo w te pogode. zona powiedziala ze sie popisuje jak ja przewiozlem z punktu a do b bo faktyczne lata fajnie bryka bokami :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, moja mama dziękuje Ci za pozdrowienia i kazała przekazać swoje. Dzisiaj przed świtem wyruszyła do Warszawy i dojechała tam, mijając po drodze jakieś śnieżyce i inne takie oraz omijając rowy. Nawet wyprzedzała jakiegoś TIRa bokiem i w ogóle nie rozumie Twojej złośliwości. Ja zresztą też... :roll: Masz jakieś kompleksy, że sprawa gumek jest dla Ciebie taka drażliwa ?

 

rzeczywiście to jakaś psychoza jest

powinni jeszcze wprowadzić opony deszczowe , wulkanizacja by miała obrót cały rok

 

Przecież są takie opony... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest plusowa temperatura.

Kałuż na mieście nie stwierdziłem.

 

W Kielcach o 14.30 też jezdnie były suche i spoko mozna było jeździć na letnich kołach.

 

O 14.45 nadeszła śnieżna zadymka i pokryła wszystko zamarzającą warstwą białego.

 

Wracałem akurat do domu. Z mojego podziemnego garażu usiłował wyjechać pan sąsiad na letnich oponach. Górka nawet nie taka duża i niezbyt stroma na oko, ale robił dwa metry i zaczynał mielić w miejscu. Proponowałem podepchnięcie, ale rozsądnie stwierdził, że jest już po kwadransie prób i ma dość - odpuścił i zadzwonił po taksówkę...

 

To tak, pod rozwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach o 14.30 też jezdnie były suche i spoko mozna było jeździć na letnich kołach.

 

O 14.45 nadeszła śnieżna zadymka i pokryła wszystko zamarzającą warstwą białego.

 

I o to właśnie chodzi. To, że akurat w danym momencie da się jechać na letnich wcale nie znaczy że za godzinę albo dwie bezpiecznie i bez nerwów się wróci do domu na obiad, który żonka (dziewczyna itd) Ci przygotowała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek u\wielbiam Cie, lapiesz byle jaki haczyk...sweter na drutach byś mamie zrobił a nie tracil czas na badaniu moich opon

 

graża, no cóż... nie da się ukryć, że nie jesteś byle kim. Zapracowałaś sobie na to swoją ciężką pracą na forum.

 

Co do sweterka... bez zgłębiania tematu opon nie da się zrobić takiego dobrze pasującego i myślę, że Przemeq się zemną zgodzi ( a on miał/ma sklep z ubraniami więc jest w temacie :mrgreen: ) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to że Intak sie tu popisuje swoimi 7 stopniami, a mi dał samochód który tańczyl na ulicy jakby pierwszy raz na łyżwy wyskoczył,a oponke mam owszem, w klatce piersiowej...

 

Masz Kochanie NÓWKI sztuki letnie na Reni :) Ty przecież tak wolniutko jeździsz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...