Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla Adama Kornackiego!


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

No odcinek świetny w sam raz na święta.

Aczkolwiek koncepcja trochę w tm odcinku lekko na naciąganą wyszła.

 

Oto Leszek Kuzaj wjeżdża nowym Porsche 997 Turbo ,który kosztuje pewnie ze 700 000 i przyśpiesza w 3,8 sek do 100 i jest po prostu absolutnym High-tec i chce kupić sobie nowe auto w kwocie do 500 000.

Ma wybór Jaguara o mocy 300KM, Range - Rowera sport turbo bodaj ,BMW M6 i stare Ferrari.

 

Hmmm....ja tam bym się nieprzesiadal z tego Porsche :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kuzaj naprawdę chciał kupić auto, czy to taka ściema żeby zrobić ciekawy, świąteczny odcinek?

ile ty masz lat chłopczyku :?: :roll: Oczywiście że chciał kupić sobie autko, tylko się nie zna i poprosił Kornego o pomoc :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co się dziś nudzą aż do wigilii :P

 

Na TVNTURBO o 14.00 zakup Kontrolowany z Kuzajem. Leszek nawet nie źle wypada, a tekst też ma wypasione :) polecam :)

 

P.S. Jak juz zauważyliście “Zakup Kontrolowany” się ładnie nam rozwija. Wpadki oczywiście są i będą, no ale krytykować łatwo, a wymarznąć żeby nagrać przez parę dni te kilka minut to nie jest taka łatwa sprawa. Kto nigdy programu TV nie robił nie zrozumie. To czego oczekuje to większej bezkompromisowości w ocenach i więcej humoru. No i w Nowym Roku życzę Panu Adamowi Kornackiemu mniej drewniancych kupujących i więcej lepszej pogody na planie. :)

 

P.S. Lucek szuka Subaru GT w programie dałby czadu :mrgreen::mrgreen::mrgreen: może go namówimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem. Material niezly, auta super. Moze sie komus naraze ale nie podobaly mi sie niektore komentarze Leszka, wydawalo sie, ze nasz mistrz czasem ma problemy z wypowiedzeniem sie. Adam wypadl duuuzo lepiej a nawet swietnie.

Byl to najlepszy odcinek tego programu w historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja jestem pod wrażeniem głównie wyglądu Range Rovera. Program fajny i rzeczywiście z oczywistych względów najlepszy z dotychczasowych.

Korny zdradź nam trochę co się działo przy wyłączonych kamerach podczas kręcenia materiału :wink: no i jak było w Ferrari, bo wkładka mięsna w samochodzie najwyższej klasy ale w takich warunkach, na takich gumach nie trudno o pomyłkę. Zresztą mina jaką miałeś mówiła, że była to nawt dla ciebie niezla przejażdżka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do porównania Imprezy i Evo przez Korny'ego: KORNY - jestem Ci gotów oddać swoje '06, za Twoje STI. Powiedziałeś w programie, że impreza prowadzi się tak, że sama zacieśnia zakręty i nie próbuje wyjeżdżać poza zakręt. Jeśli ta Twoja tak robi, to ja ją chcę i to bardzo - sprzedam ją potem za grube pieniądze, bo to będzie jedyne sti na świecie, które nie ryje przodem :razz: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do porównania Imprezy i Evo przez Korny'ego: KORNY - jestem Ci gotów oddać swoje '06, za Twoje STI. Powiedziałeś w programie, że impreza prowadzi się tak, że sama zacieśnia zakręty i nie próbuje wyjeżdżać poza zakręt. Jeśli ta Twoja tak robi, to ja ją chcę i to bardzo - sprzedam ją potem za grube pieniądze, bo to będzie jedyne sti na świecie, które nie ryje przodem :razz: :mrgreen:.

 

o taka impreze to ludzie by sie bili :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek fajny :D

Ale testować takie auta w mieście :???:

 

A Ty widziałeś gdzieś autostradę kolo Wawy???!??!?!?!?!?

 

Nie, żebym był złośliwy.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Myślałem o torze :P

Macie tam tor jakiś :?: :mrgreen:

 

No. A4 od Krakówka do prawie granicy.. :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...