Skocz do zawartości

Kręciołek o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce 22.X


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę Rako umieszczam ogłoszenie:

 

Automobilklub Galicyjski zaprasza zawodników jak i kibiców na cykl Kręciołków o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce. Trzy eliminacje rozegrane zostaną na terenie byłej giełdy samochodowej w Dobczycach. Pierwsza z nich odędzie się już 22 października.

 

Wytyczona trasa będzie miała charakter mini-oesu, a jej długość wynosić będzie 1,5 km. Nawierzchnia próby będzie asfaltowa z jednym krótkim łącznikiem szutrowym. W programie przewidziano 3 przejazdy dla każdego zawodnika (zależnie od frekwencji).

 

Za I, II i III miejsca w klasie w jednej eliminacji przewidziano pamiątkowe dyplomy oraz medale. Na zakończenie cyklu pierwsze trzy miejsca w poszczególnych klasach zostaną nagrodzone dyplomami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

 

Wpisowe wynosi 40zł. W przypadku, gdy zawodnik będzie chciał być klasyfikowany w całym cyklu pierwsze wpisowe wyniesie 60zł.

 

Zawodnicy zobowiązani są do startu w kaskach, z włączonymi światłami mijania, zamkniętymi szybami i zapiętymi pasami bezpieczeństwa! W razie braku kasków organizator może wypożyczyć na czas przejazdu zawodnika.

 

Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną na adres agalicyjski@op.pl oraz w dniu imprezy do godziny 8:00. Start pierwszego zawodnika przewidywany jest na godzinę 9:00. Wcześniej organizator zapewnia przejazd wytyczonej trasy w kolumnie w celu zapoznania się z próbą.

 

Dla każdego zawodnika przewidziano posiłek.

 

Więcej informacji na stronie http://www.agalicyjski.pl/index.php?mod ... ts=1&id=15 . Serdecznie zapraszamy!

 

Chyba się wybiorę!!!Kto jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak nie będziesz opon pod autem zbierał to czas dobry wykręcisz :)

to chłopakowi pojechałeś :mrgreen:

tylko nie mam pilota :cry:

myślę, że jeśli będziecie kilka numerów od siebie to któryś ze startujących od nas chłopaków coś Ci w tej kwestii pomoże :)

ja się nie pojawię, bawcie się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... jam już powrócił :grin: , impreza super udana, pogoda również, trasa dość długa i szybka, było pare nawrotów ale większość z dużym brudem więc było ciekawie, nawierzchnia zróżnicowana, asfalt jak wcześniej pisałem z duuuużą ilością syfu, do tego jeszcze był króki odcinek szutrowy oraz jeden z placyków to były płyty betonowe ale równe i jakieś takie fajnie śliskie :razz: ......... wygrał na 99% ALEX w Danielowej subarce, pisze że na 99% bo pojechałem gdzieś pod koniec ostatniego przejazdu, ale nie zapowiadało się żeby ktoś się miał zbliżyć do czasów ALEXA .....bez wazeliny trzeba przyznać, że ALEX w czyją subarkę by nie wsiadł jeździ genialnie!! na ostanim przejeździe w bardzo wąski nawrót ( z jednej strony opony, z drugiej kamienie) Paweł wszedł i wyszedł tak precezyjnym bokiem, że ludzie aż zaczeli bić brawo!! wcześniej ani później już ten precedens się nie powtórzył :twisted: ALEX szacunek i gratulacje!! :grin:

 

dzięki wielkie dla Carfita, u którego przejechałem dwa przejazdy na prawym..... wielka szkoda, że nie miałeś ręcznego bo czasy miałbys dużo dużo lepsze (cofanie jednak robi swoje :evil: )

 

co do mojego występu, z punktu widzenia wyniku bardzo słabo :mad: .... pilot z którym jeżdże nie mógł tym razem jechać i koledzy z innej maluchowej załogi podrzucili mi kumpla.... niestety to nie to samo :???: ... pierwszy przejazd taryfa, drugi już jechałem z pamięci i 3 to samo ..... same czasy, nawet ok, gdzieś tak połowa stawki (a zjechało sporo wydumek, dziś nie było dnia dziecka jak na ostatnim kjs-ie co zająłem 3-miejsce :razz:) ale że boczurami troche po syfie pochodziłem to sie jakieś opony zaczęły na mnie rzucać :lol: i trochę kar 5sekundowych połapałem :evil: ........ frajda z jazdy była niesamowita, bo w końcu maluch i syf na drodze albo czysty szuterek to coś pięknego, jednakże problemy techniczne również się dały we znaki: pękło cięgno gazu (między linką a gaźnikiem) więć dwa przejazdy + powrót do domu przejechałem na cięgnię zrobionym z .... 5 czy 6ciu TRYTYTEK !!!!! :lol::lol: , druga sprawa to zanikanie hamulca :mad: :evil: .... jak jest to hamuje super a jak nie ma to ...... ratowałem ręcznym, tylko że po jednej lotnej i ratowaniu ręcznym wkomponowałbym się w mitsubishi pick-upa :razz: .......

 

podsumowując, impreza świetna, trasy super, rozmawiałem z jednym z organizatorów (bardzo pozytywny człowiek) i planują zrobić w zimie jakiś kręcioł jeśli by nie spadł śnieg na III eliminacje (połowa grudnia) dzisiaj rozpoczętego Pucharu..... dzięki wszystkim za towarzystwo i do zobaczenia na następnej eliminacji: 12.11 !!! mam nadzieję, że z ekipy krakowskiej ktoś oprócz dzisiejszych reprezentantów forum również się wybierze :cool:

 

pozdr. matt

 

P.S. Fotki subarek będę miał niedługo od kumpli z fiat&furious.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że z ekipy krakowskiej ktoś oprócz dzisiejszych reprezentantów forum również się wybierze :cool:

 

pozdr. matt

 

Ja jesli tylko bede mial auto to sie pojawie.

W sumie to planowalem nawet dzisiaj byc, ale skonczylo sie tak ze wczoraj

odstawilem auto na conajmniej tydzien.

W kazdym razie dobrze ze kolejny puchar jakby nie bylo w rekach forum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz mogę dodac jedynie to że to był "teatr jednego widza " w wykonaniu Alexa! Bravo i gratulacje. Ja niestety wiele nie zdziałałem, bo próba była, z dwoma nawrotami takimi że na raz auto nie skręci, trzeba było się podeprzeć ręcznym którego niestety było brak :twisted:

Ogólnie impreza udana, choć musze jeszcze trochę popracować, nad umiejetnościami, i przyzwyczainć się do zawieszenia.

Dziękuję wszystkim za bardzo udany dzień :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm impreza udana:) narescie zaczyna sie cos dziac w "gminie" :) Trasa naprawde ciekawa;) jeden nawrocik troszke waski:) Hmm niestety ja na forum nowy wiec niewiem kto Jaka Subarka jechal:) Na jednym nawrocie (tym ciasnym) jedna Subarka niestety wyleciala delikatnie:/ zreszta chyba jedyna rzecza jaka mi sie nie podobala to ten syf za tasmami, kawalki betonow itp.

 

Ogolnie wszystkie samochodziki z pod znaku Subaru spisaly sie znakomicie:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie!!!Fajna impreza i super zabawa. Daniel, bez twojego auta....!!!THX

Poniżej wklejac będę linki do spakowanych fotek, które pogrupowałem z grubsza.

Carfit

http://rapidshare.com/files/269715/Carfit.rar.html

 

Matt

http://rapidshare.com/files/271349/Matt.rar.html

 

Daniel

http://rapidshare.com/files/274039/Daniel.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja niestety mam taki tylko filmik:

 

subaru.DAT

 

Plik jest w formacie DAT, ale mozna go spokojnie odpalic w Windows Media Player lub Allplayer, wystarczy dac: odtworz za pomoca i wybieramy programik;)

 

Coz, przejazd piekny, szkoda tylko tego ostatniego nawrotu bo tak to naprawde milo sie patrzylo;) mam nadzieje ze duzo sie autko nie potuklo;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...