Skocz do zawartości

Kręciołek o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce 22.X


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Automobilklub Galicyjski zaprasza na drugą eliminację z cyklu Kręciołków o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce. Zawody zostaną rozegrane na terenie byłej giełdy samochodowej w Dobczycach już 12 listopada.

 

Trasa kręciołka będzia miała charakter mini-oesu. Nawierzchnia próby to w większości równy asfalt, ale nie zabraknie też sporej ilości syfu oraz krótkiego łącznika szutrowego. W programie przewidziano 3 przejazdy dla każdego zawodnika. Liczba załóg ograniczona do 40.

 

Za I, II i III miejsca w klasie w jednej eliminacji przewidziano pamiątkowe dyplomy oraz medale. Na zakończenie cyklu pierwsze trzy miejsca w poszczególnych klasach zostaną nagrodzone dyplomami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

 

Wpisowe wynosi 40zł. W przypadku, gdy zawodnik będzie chciał być klasyfikowany w całym cyklu pierwsze wpisowe wyniesie 60zł.

 

Zawodnicy zobowiązani są do startu w kaskach, z włączonymi światłami mijania, zamkniętymi szybami i zapiętymi pasami bezpieczeństwa! W razie braku kasków organizator może wypożyczyć na czas przejazdu zawodnika.

 

Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną na adres agalicyjski@op.pl oraz w dniu imprezy do godziny 8:30. Start pierwszego zawodnika przewidywany jest na godzinę 9:00. Wcześniej organizator zapewnia przejazd wytyczonej trasy w kolumnie w celu zapoznania się z próbą.

 

Dla każdego zawodnika przewidziano posiłek.

 

http://puchar.agalicyjski.pl/

 

 

nie pozostalo mi nic innego jak serdecznie wszystkich zaprosic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

heh dzis drogi zostaly zasypane sniegiem;) i prawdopodobnie pozostanie on do Kreciolka:) dlatego tez zapowiada sie ciekawa impreza:) no i idealne warunki dla Waszych Subarek:)

 

Raczej się nie zapowiada na śnieg ... a ja nowiutkie zimóweczki bedę miał .... ale i tak nie będe odpuszczał .... zadowolenie kibiców NAJWAŻNIEJSZE ....

 

PS. Jeśli na Forum jest któryś z organizatorów to poproszę podrzucić do mojej "kebabowej budki" jakis plakat informacyjny .... wywieszę z przyjemnością .... bo ostatnio nikt z moich klientów nic nie wiedział ( a są wśród nich maniacy takich imprez )

 

Pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forum się wybiera, bo zapowiada się całkiem fajna impreza byle by pogoda dopisała :wink:

Napewno stała ekipa:Daniel,Carfit i ja

 

Ja niestety odpadam w sobotę mam dużą impreze i w niedziele sam wiesz kac gigant :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ja niestety odpadam w sobotę mam dużą impreze i w niedziele sam wiesz kac gigant :oops:

To jednak po spotkaniu u Emila zostajesz w Wieliczce!Super :mrgreen:

 

:oops: no niestety w piątek też mnie nie ma, trza pilnowac biznesu teraz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ja niestety odpadam w sobotę mam dużą impreze i w niedziele sam wiesz kac gigant :oops:

To jednak po spotkaniu u Emila zostajesz w Wieliczce!Super :mrgreen:

 

:oops: no niestety w piątek też mnie nie ma, trza pilnowac biznesu teraz :twisted:

Ty sobie uważaj,bo jak wpadnę do Ciebie w czwartek do zakładu..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ja niestety odpadam w sobotę mam dużą impreze i w niedziele sam wiesz kac gigant :oops:

To jednak po spotkaniu u Emila zostajesz w Wieliczce!Super :mrgreen:

 

:oops: no niestety w piątek też mnie nie ma, trza pilnowac biznesu teraz :twisted:

Ty sobie uważaj,bo jak wpadnę do Ciebie w czwartek do zakładu..... :mrgreen:

 

Gruszkówka czeka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Daniela, który był dzisiaj bezkonkurencyjny i poprostu mnie zniszczył :cry: . Brawo!!!

Dzisiejsza pogoda wplynęła bardzo na nawierchnię (kupa błota i koleiny na trasie).

Przy okazji pozdrawiam Matta i Piotra K. (GTek), który jest zarajestrowany na forum,ale nie pamiętam pod jakim nickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Daniela, który był dzisiaj bezkonkurencyjny i poprostu mnie zniszczył . Brawo!!!

 

Dziękuje Dziękuje !!!!! :mrgreen: .... naprawdę jestem szczęśliwy ... coprawda okupione to zostało małymi zniszczeniami sprzętu ale warto było !!!!!

 

Pozdrawienia dla Matta i Piotra .

 

Ps. Myśle że kibice byli zadowoleni Naszą (Subarową) postawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, no nie wiesz jak się cieszę :!: :!: :!: G R A T U L A C J E :!: :!: :!:

Ale to napewno przez to że moi uczniowie tak wyczyścili Ci wnętrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, no nie wiesz jak się cieszę G R A T U L A C J E

 

Dziękuje .... Skorzystałem z Twojej nieobecności i wygrałem :mrgreen:

 

kebabudaniela napisał/a:

coprawda okupione to zostało małymi zniszczeniami sprzętu ale warto było !!!!!

Coś się jeszcze stało czy tylko przebita opona.

 

... oderwałem boczny spojler przy progu ... ale to pestka ... Alex może się postawi i go przyklei w zamian za wyporzyczenie auta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... na wstępie, gratulacje dla Daniela!! powiem szczerze, że troszkę byłem rozdarty wewnętrznie ... walka najlepszego przedstawiciela mojej klasy z Danielem była arcyciekawa :) ....... z jednej strony kibicowałem Danielowi żeby wygrał bo niestety sam został na placu boju "Subaraki vs. jeden wściekły 126p".... z drugiej strony by było ciekawie jakby malar zostawił w tyle subaraki i wygrał z nimi generalkę :twisted: .... koniec z końców jednak, się cieszę, że subarak forumowy wygrał i nie było wtopy choć brakło 0,60 s na dwóch przejazdach :!: :!:

 

Alex chyba miał wyrzuty sumienia, że zostawił Barta i jakoś go to rozkojarzyło :P .....

 

Jak sugerował Daniel :razz: , niestety musimy publicznie potępić postawę jednego z forumowiczów, który nie wykazał się wolą walki do końca i zrezygnowany zawinął się do "chaty" po 2 przejazdach mimo naszych interwencji :mrgreen: ....

 

Mi z kolei zdecydowanie lepiej poszło niż na 1 eliminacji (7 msc na 16 startujących w klasie).... ważne, że uniknąłem poważniejszych błędów i strącania opon, no i auto się nie wysypało :mrgreen: ..... ale powoli znów zaczyna brakować mocy :evil:

 

Dzięki wszystkim za super zabawę i dozob na następnej eliminacji :D

 

pozdr. matt

 

p.s. zdjęcia wkróce powienienem jakieś mieć od kumpla z fiat&furious

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Daniela, który był dzisiaj bezkonkurencyjny i poprostu mnie zniszczył :cry: . Brawo!!!

Dzisiejsza pogoda wplynęła bardzo na nawierchnię (kupa błota i koleiny na trasie).

Przy okazji pozdrawiam Matta i Piotra K. (GTek), który jest zarajestrowany na forum,ale nie pamiętam pod jakim nickiem.

 

Jestem jestem i równiez pozdrawiam mysle ze na ostatniej eliminacji to dopiero bedzie sie działo na 100% bedzie sniegi ostra walka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

panowie! na stronie http://www.agalicyjski.pl/index.html już mozna posyłać zgłoszenia na ostatnią eliminację .... mam nadzieję, że oprócz stałych bywalców dobczyckich pojawią się na starcie jakieś nowe twarze z forum ..... bart1000 na rajdowych andrzejkach wstępnie się deklarował :cool: .... ja muszę zrobić hamulce, które ostatnio straciłem :???: ...aaa i przemalować kaszla na czarny mat :twisted:

 

pozdro i do zobaczenia

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z forum sie jeszcze wybiera oprócz Matta?

 

Mam takie pytanie czy te watersplashe sa glebokie? pytam bo mam CAI i nie chcialbym aby sie Subaru wody napilo :roll:

A chetnie bym chlapacze wyprobowal tylko najpierw je zalozyc trzeba :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...