Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

Wąsaty kolega jest mistrzem w udzielaniu odpowiedzi konkretnych, krótkich, niekonfabulowanych i absolutnie nieprzydatnych.

 

To ja zapytam wprost - moderatorze szczur75 - co należy zrobić, aby zostać upoważnionym przez Gospodarza do sprzedaży rzeczy innych niż własne?

 

EDIT: Uprzedzę - odpowiedź "otrzymać upoważnienie od Gospodarza" zalicza się do tych, w których osiągnięte zostało mistrzostwo :)

Edytowane przez BelegUS
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"funfel" - znajmy, kolega, przyjaciel, partner, itp.  Pisząc prościej "osoba upoważniona bez problemu" :P

 

Rozumiem, że Gospodarzem w tym dziale jesteś Ty, więc jak należy uzyskać upoważnienie? Na PW czy inaczej? Czy takie upoważnienie jest jednorazowe (na jedno ogłoszenie), na stałe czy może do momentu kiedy relacje między Gospodarzem a ogłoszeniodawcą są pozytywne?

 

Moje pytania (bez obrazy) są celowe bo chciałbym pokazać jak taki zapis może być wykorzystywany w realiach tego forum. Nie mam złych intencji tylko chciałbym zapobiec kolejnym sporom typu "dlaczego ten jest upoważniony, a ja nie"

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§1. Zasady ogólne

1.    Forum Subaru - zwane dalej Forum, stanowi własność firmy Subaru Import Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Josepha Conrada 51.

2.    Subaru Import Polska sp. z o.o. wraz siecią dilerską są zwani poniżej Gospodarzem.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

aby zostać upoważnionym przez Gospodarza

na przykład być pracownikiem sieci dealerskiej SIP i działać na rzecz Gospodarza - np. przyjmując samochód od klienta salonu - w rozliczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aby zostać upoważnionym przez Gospodarza

na przykład być pracownikiem sieci dealerskiej SIP i działać na rzecz Gospodarza - np. przyjmując samochód od klienta salonu - w rozliczeniu.

 

O tym traktuje kolejny ustąp:

 

bądź autoryzowanych przedstawicieli salonów / serwisów Subaru

 

Żeby nie było - ja tylko staram się uniknąć kolejnej forumowej wojny pod tytułem "Równi, równiejsi i najrówniejsiejsi". Tekst brzmi po prostu mocno... koleżeńsko :)

Edytowane przez BelegUS
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No straszne, właściciel folwarku ustalił zasady jakie mu pasują, toż to zgroza.
 

 

jeszcze śmie mieć funfli na naszym kochanym państwowym, ludowym forum ;)

 

Tak mi się skojarzyło, jak już o Panach Gospodarzach i nas, chamach ludowych:

https://www.youtube.com/watch?v=_uEz7l9v5ag

Te sprzedawane na The Forum Subaraki same się nie kupują... rzekłbym nawet, że od Gospodarza je ten lud prosty, państwowy, ludowy kupuje... a potem, czasem, o zgrozo, jak może - sprzedaje.

 

Moja propozycja - "Kolega/Ciotka/Brat Sprzeda" powinno być dozwolone w przypadku produktów FHI.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro nie można sapmować w pytaniach do moderatorów, to dobrze, że założyłeś ten temat i tak zawsze powinno się robić żeby wyjaśnić takie niejasności ;)

Nie jestem upoważniony, więc nie będę nic pisał, ale z tego co wiem, Gospodarz podzielił część naszych argumentów i nawet jeśli było trochę nieprzyjemnie przez kilka ostatnich dni, to ja jestem dobrej myśli i oby ta cała "akcja" wyszła nam na dobre w przyszłości :)

Ja wierzę, że zmieni się na lepsze.

 

 

I nie chcę słodzić, ale chyba tak nie robię, bo zakładam, że Pan Rogalski akurat tego wątku nie czyta, ale po raz kolejny okazało się, że to mega człowiek, na właściwym miejscu i inne firmy mogą nam tylko kogoś takiego zazdrościć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak uściślimy regulamin i wpiszemy, że "Niedozwolone jest sprzedawanie 100 kpl klocków" to zapytasz czy jak masz 101 kpl to możesz sprzedać?

 

Litości Wojtek. 

 

Odnoszę wrażenie, że chcielibyście aby regulamin wyglądał jak "Kodeks karny" i miał podobną ilość znaków. Liczymy na Wasz zdrowy rozsądek - zawsze to działało ale chyba ludzie się zmieniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy byłby w stanie to zrobić - szacun.

 

Jestem od 5 lat użytkownikiem legasia H6, który otrzymałem jako służbowóz po Prezesie. Kiedyś pewnie będzie na sprzedaż ... szkoda, że nie będę mógł go wystawić na forum a prawdę mówiąc wolałbym aby poszedł w dobre ręce a nie do pierwszego chętnego z ogłoszenia. (dobre ręce czytać użytkownik forum, fan marki ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka literówek:

 

§1. Zasady ogólne

13.    Forum jest zarządzane przez zespół moderatorski

17.    Gospodarz ani Moderatornia nie ponoszą odpowiedzialności za działania i wypowiedzi Forumowiczów,(przecinek) ani za rzeczy lub

§2. Konta

3.    Niedozwolone jest udostępnianie konta innym osobom.

 

Jeszcze w 2-3 miejscach wydaje mi się, że coś jest nie tak z przecinkami ale nie jestem w 100% pewien, w którym miejscu powinny zostać użyte.

 

A sam regulamin, przejrzysty, kary bardziej ludzkie. Mam nadzieję, że to poprawi funkcjonowanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do umieszczanych przez Was treści (ich zgodności z regulaminem), to przed ich publikacją możecie/należy/warto skonsultować to z moderatorem danego działu. W tym wypadku zdecydowanie przez PeWu

 

tym razem czytam także ten wątek, gdyż uważam cały temat za ważny

I chciałbym podkreślić znaczenie powyzszej wypowiedzi. Nie jesteśmy w stanie ( a właściwie p.t. Modertorzy i Administratorzy ) przewidzieć czy też skontrolować wszelkich sytuacji, możliwych zachowań. Nie to jest też celem - Forum ma służyć wymianie informacji, wspólnej zabawie itd. itd.

Regulamin jest wyłącznie dlatego, aby móc skutecznie przeciwdziałać ew. wypaczeniom samej idei jako takiej.

Czasem jego zapisy mogą więc, w szczególnej sytuacji okazać się zbyt rygorystyczne.

Taki właśnie przypadek - aby użyć przykładu z ostatnich dni - zaistniał u Forumowicza Sebachon.

Stąd też powyższy punkt - konsultacja z moderatorem danego Forum - umożliwia zarówno uzyskanie wiarygodnej informacji, jak i ewentualnie "dyspensy" ( w imieniu gospodarza ) dla danego konkretnego wpisu, czy też oferty.

Naturalnie nie jest naszym ( moim) celem, nawet jeżeli K/S jest wyłącznie dodatkiem  do samej idei Forum, odżegnywanie się od zaoferowania przez Forumowicza własnego samochodu tylko dlatego, że np. został zarejestrowany na żonę / męża, czy też w innej uzasadnionej sytuacji.

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...